REKLAMA
Markiz zaskoczył przemysł narkotykowy

Amerykańska Agencja Walki z Narkomanią chwali się swoimi osiągnięciami

Anonim

Kategorie

Odsłony

1901

W wyniku skoordynowanej akcji policji i służb specjalnych Kolumbii, Meksyku i Stanów Zjednoczonych zatrzymano 286 osób podejrzanych o produkcję i przemyt narkotyków.

Podczas operacji przeprowadzonej pod kryptonimem "Marquis" zarekwirowano 9 ton kokainy, 8 ton marihuany i ponad 12 mln dolarów w gotówce.

Joseph Keefe szef operacji specjalnych amerykańskiej Agencji Walki z Narkomanią - DEA uważa, iż była to jedna z największych akcji przeciw międzynarodowym gangom przemytników narkotyków w ostatnich latach.

Operacja objęła 16 miast amerykańskich. Władze amerykańskie zwróciły się również z prośbą o ekstradycję 14 podejrzanych w Meksyku. Zdaniem Keefe'a w wyniku tej akcji całkowicie zniszczono międzynarodową szajkę przemytników, którą kierował brat Amando Fuentesa - "króla marihuany" zmarłego w 1997 roku po nieudanej operacji plastycznej.

DEA udało się też poznać kanały przerzutowe narkotyków pomiędzy Kolumbią, Meksykiem i USA.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Przeżycie mistyczne

Pogoda: Pierwszy naprawdę słoneczny i ciepły dzień roku Miejsce: środek lasu Nastawienie: raczej dobre, niewielki stres spowodowany oczekiwaniami i podnieceniem Ludzie: z przyjacielem

Prolog

Z G. Spotykam się wieczorem nad rzeką. Odpalamy jointa aby lepiej nam się planowało jutrzejszy wyjazd.

- Las? – pyta G.

Od dłuższego czasu obiecaliśmy sobie hometa w lesie. W sumie to ja zawsze na to naciskałem bo obawiam się psychodelików w mieście. Miasto jest królestwem paranoi, hałas, smród, zamknięci, smutni ludzie – samo w sobie jest złym set and settings. Co innego las – natura, miliony bodźców, miliony kolorów.

  • LSD-25

Oooooooooo ho ho jak to było dawno temu ale tripik był naprawdę przedni, ale może od początku. Pewnego wiosennego weekendu z grupą znajomych pojechaliśmy sobie do Szklarskiej Poręby, pogoda była wyśmienita a my jak zawsze podczas takich wypadów byliśmy dobrze zaopatrzeni w substancje psychoaktywne ;P. Dosłownie dzień przed wyjazdem do miasta przyjechały śliczne, wypasione, tłuściutkie papiery (Baby na rowerze 2000). Więc skwapliwie zaopatrzyliśmy się w dwa znaczki.

  • Amfetamina

W ciągu 6-cio letniego romansu z białą damą miałam wiele przygód mniej

lub bardziej miłych. Ta, którą opiszę była zdecydowanie największa i

najbardziej niemiła, a poza tym jest to również opis zachowania i myślenia

typowego dla osób nadużywających amfetaminki.


A więc zaczęło się tak:

  • 2C-B
  • Ketamina
  • Marihuana
  • MDMA
  • Miks

Impreza sylwestrowa ze zgraną paczką przyjaciół, każdy lubi substancje, większość miała już jakieś doświadczenie z MDMA, 2C-B i ketaminą osobno, ale dla wszystkich był to pierwszy nexusflip. Nastawienie na dobrą zabawę, wysokie poczucie bezpieczeństwa.

Plan na tegorocznego sylwestra był ambitny. Sporo już przeszliśmy wspólnie jako grupa, sporo przeszedł każdy z nas osobno, próbowaliśmy już różnych substancji i różnych miksów, ale nexusflipa – jeszcze nigdy. Żeby było weselej, postanowiliśmy doprawić go ketaminą – ot, przyprawa, która w ciekawy sposób podkreśla smak głównego dania.