Markiz zaskoczył przemysł narkotykowy

Amerykańska Agencja Walki z Narkomanią chwali się swoimi osiągnięciami

Anonim

Kategorie

Odsłony

1902

W wyniku skoordynowanej akcji policji i służb specjalnych Kolumbii, Meksyku i Stanów Zjednoczonych zatrzymano 286 osób podejrzanych o produkcję i przemyt narkotyków.

Podczas operacji przeprowadzonej pod kryptonimem "Marquis" zarekwirowano 9 ton kokainy, 8 ton marihuany i ponad 12 mln dolarów w gotówce.

Joseph Keefe szef operacji specjalnych amerykańskiej Agencji Walki z Narkomanią - DEA uważa, iż była to jedna z największych akcji przeciw międzynarodowym gangom przemytników narkotyków w ostatnich latach.

Operacja objęła 16 miast amerykańskich. Władze amerykańskie zwróciły się również z prośbą o ekstradycję 14 podejrzanych w Meksyku. Zdaniem Keefe'a w wyniku tej akcji całkowicie zniszczono międzynarodową szajkę przemytników, którą kierował brat Amando Fuentesa - "króla marihuany" zmarłego w 1997 roku po nieudanej operacji plastycznej.

DEA udało się też poznać kanały przerzutowe narkotyków pomiędzy Kolumbią, Meksykiem i USA.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 25C-NBOMe
  • 6-APB
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

 

Trip raport zawiera dwa kontrastowe tripy, doświadczone jeden po drugim, kiedy to wyruszyłam w podróż po namiotowe ćpanie.

 

Marihuana, 6-apb

 

   Początkowo nie miałam brać 6-apb ze względu na koszmarne wspomnienia związane z tą substancją, ale koniec końców dałam jej szansę.  Doszłam do wniosku, że mój nastrój oraz pozytywny odbiór otoczenia, w którym się znajduję mogą dać w połączeniu z tą substancją dobre efekty.

  • Szałwia Wieszcza

To była moja 3 próba i jak dotąd najbardziej udana :) Salvia pochodziła z

botanic-art (tak tak, z tej majowej promocji, dzięki Black za infosa :),

nabiłem równowartość 3 lufek drobno pokruszonych liści do bongosa i nie

odrywając zapalniczki od stuffu sciagnąłem 4 duże buchy, długo

przetrzymując dym w płucach.


  • Pseudoefedryna

Nazwa substancji: chlorowodorek pseudoefedryny

Postać: tabletki Sudafed (bez recepty, cena 10 zł); każda tabletka zawiera 60 mg leku. Sudafed jest przeznaczony do objawowego leczenia kataru.

  • Amfetamina
  • Retrospekcja

Czy zauważyliście czasem, jak wypadkowa szkodliwość substancji wpływa na sposób w jaki wypowiadają się o niej użytkownicy? W wypadku marihuany mamy „trawkę”, „grasik”, „gandzię”, „Marysię”, „zioło” – wszystkie określenia niosące pozytywny ładunek i nie zdarzyło mi się chyba widzieć brzydkiego przezwiska dla tej dość niewinnej używki. A pomyślcie teraz o amfetaminie – zaczyna się podobnie poufale: „spidzik”, „fetka”, „metka”, po czym następuje niesamowita przemiana i w pewnym momencie starzy wyjadacze zaczynają na forum pisać o niej: „ŚCIERWO”.

randomness