USA: Bardzo udane boje z narkotykami

DEA przeprowadziła "Operację Margrabia"

Anonim

Kategorie

Odsłony

2044

Amerykańscy agenci federalni aresztowali w środę 83 osoby oraz przejęli duże ilości marihuany, kokainy i gotówki. Taki efekt dała "Operacja Margrabia".

Całą akcję przygotowało DEA, amerykańska organizacja powołana w celu walki z narkotykami przy współpracy z władzami lokalnymi w Meksyku i Kolumbii. W środę dokonano równocześnie zatrzymań w 16 miastach. Wcześniej udało się aresztować 185 osób.

Szef operacyjny DEA Joseph Keefe nazwał całą operację jednym z największych tego typu działań w ostatnich latach. W czasie trwającego półtora roku śledztwa przechwycono łącznie dziewięć tysięcy kilogramów kokainy, 12,6 tysięcy kilogramów marihuany oraz 12,5 miliona dolarów w gotówce. DEA udało się też poznać kanały przerzutowe narkotyków pomiędzy Kolumbią, Meksykiem i USA.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

Set & Setting - Góry pod osłoną nocy, deszczu i mgły. Drewniana chatka, postawiona nieopodal wejścia do przepięknego lasu.

Substancja (podaję konfigurację znajomych, co by przybliżyć sytuację):
Ja - Benzydamina (3 saszety Tantuma) + Duposraczokanabinoid
* - 5g nasion powoju + 450mg DXM
* - 15g nasion powoju
* - ~3g nasion powoju
* - 15g nasion powoju + 150mg DXM
* - 10g nasion powoju

Wiek: 19 lat.

  • Grzyby halucynogenne

Uwagi wstępne

  • 3-MMC
  • Uzależnienie

Zawsze pozytywne nastawienie i oczekiwania. Im "dalej w las", tym większy wpływ na mój stan psychiczny. Myśl przewodnia - jakoś to będzie. Brałem zarówno sam, jak i ze znajomymi. Najczęściej z dziewczyną. Plenery, kluby i mieszkania.

Przedstawiona poniżej historia, ku mojemu nieszczęściu, wydarzyła się naprawdę. Nie będzie ona nadzwyczajna, wręcz przeciwnie - często się zdarza. Tekst ten, ma na celu nakłonić przyszłych użytkowników różnych stymulantów (przede wszystkim różnego rodzaju dronów) oraz tych którzy jeszcze kontrolują uzależnienie (lub tak im się wydaje), aby jeszcze kilka razy zastanowić się nad rodzajem substancji, którą wybrali. Zatem nie będzie tu opisów działania, przeżyć pod wpływem, czy sytuacji w których przyjmowałem dane narkotyki.

  • Sertralina

 

 

randomness