REKLAMA
MMM 2005 - Bush w Amsterdamie

ENCOD wzywa wszystkich do uczestnictwa w Globalnej Paradzie Legalizacyjnej (MMM), która odbędzie się w tą Sobotę, 7 Maja, w ponad 180 miastach na całym świecie.

Tagi

Odsłony

1554

ENCOD wzywa wszystkich do uczestnictwa w Globalnej Paradzie Legalizacyjnej (MMM), która odbędzie się w tą Sobotę, 7 Maja, w ponad 180 miastach na całym świecie. W Warszawie MMM rozpoczyna się o 15:30 pod Sejmem RP__. MMM gromadzi wszystkich ludzi którzy pragną porzucenia obecnych absurdalnych praw narkotykowych i którzy pragną zastąpienia ich polityką opartą o zdrowy rozsądek. W teorii, prawa narkotykowe zostały stworzone dla ochrony zdrowia publicznego. W praktyce prawa te używane są do utrzymywania "porządku" i zwalczania "problemów związanych z narkotykami".

W wyniku tego, tylko wewnątrz Unii Europejskiej mamy ponad 35 milionów ludzi którzy zmuszani są do regularnego popełniania przestępstw poprzez uprawę, zakup lub konsumpcję nielegalnych narkotyków. 7 Maja do Amsterdamu przybywa George Bush. Na początku tego roku reprezentaci USA zainicjanowali kampanie histerii medialnej w Europie, a także powstrzymali wysiłki uelastycznienia polityk narkotykowych na poziomie Organizacji Narodów Zjednoczonych. Rząd USA wspiera międzynarodową wojnę z narkotykami, która prowadzi do przemocy, pogwałcenia praw człowieka i katastrof dla publicznego zdrowia na całym świecie.

Niektórzy użytkownicy narkotyków doświadczają problemów związanych z ich zażywaniem, ale są one często spowodowane niebezpiecznym klimatem stworzonym przez urzędników. Pomoc medyczna dla tych ludzi jest nie wystarczająca, a nie może zostać zwiększona z powodu obecnych praw narkotykowych. Nowe formy terapii nie mogą być oferowane ludziom z problemami, a pacjenci potrzebujący konopi z powodów medycznych zmuszani są do kupowania jej na czarnym rynku.

PROTESTUJ PRZECIWKO ZBRODNICZYM POLITYKOM NARKOTYKOWYM!!!

Więcej informacji: http://action.encod.org i http://kanaba.info

Kontakt:

Koordynatorzy MMM Warszawa:
Maciej Drzewoszewski
e-mail: drzewo@kanaba.info
tel.: +48 504 567 628

Andrzej
andrzej@kanaba.info
tel. +48 694 232 853

Artur Radosz
Przedstawiciel ENCOD w Polsce
e-mail: !artur@kanaba.info
tel: +48 693 094 498

EUROPEAN COALITION FOR JUST AND EFFECTIVE DRUG POLICIES (ENCOD)
Lange Lozanastraat 14
2018 Antwerpen
Belgium
Tel. 00 32 (0)3 237 7436
Fax. 00 32 (0)3 237 0225
E-mail: encod@glo.be
Website: www.encod.org

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Waga: 48kg

Co i jak: 500mg dekstrometorfanu + 10mg hioscyny (paracetamol odpuszczę) + 10mg prometazyny

  • Kodeina
  • Pierwszy raz

większość dnia podekscytowanie, później, tuż przed, zaczęło się pieprzyć.

Witam. Piszę przede wszystkim po to, by podzielić się tym, co mnie spotkało. Wiem, że jest tu gro wiele bardziej doświadczonych osób, być może ktoś zechce się na ten temat wypowiedzieć, co bardzo by mnie ucieszyło. Czytałam trochę TR-ów na temat kodeiny, większość wielce zachęcających. Nigdzie nie zauważyłam opisu czegoś, czego sama doświadczyłam. Dodam jeszcze, że kilka dni zastanawiałam się nad opublikowaniem tego, przygotowywałam się psychicznie na totalne zjechanie i zrównanie mnie z ziemią za moją tępotę. Ale od początku...

  • 4-HO-MIPT
  • Przeżycie mistyczne

Ciekawość dawki, pozytywne nastawienie, własny pokój.

Zacznijmy najpierw, od pewnego utworu: 

https://www.youtube.com/watch?v=VZXJLQntCP0

Dodam na samym początku, że ten tekst oddaje max. 30-40% tego, co aktualnie się działo. Niestety, mimo iż lubie mówic i pisać, słowami nie da się wszystkiego opowiedzieć (niektórych zdarzeń też do końca nie pamiętam).

  • 1P-LSD
  • Tripraport

Dobre nastawienie moje i F, mroczny klimat starej polskiej wsi, wielkiego lasu i nie przebranych pól, a wszystko pod księżycem w pełni i pięknym sierpniowym niebem

 . Cześć, opisze tu mój trip raport po tej pochodnej kwasu, bo sądzę że był całkiem ciekawy i mocno zapadł mi w pamięci . Dawka to tylko jeden karton 100ug ale s&s-miażdżące. Byłem z moim przyjacielem F na totalnym zadupiu , tylko wielki las, jeziorko i kilometr dalej mała wioska( Tak pólnocno wschodnia Polska ) . Rozbiliśmy z F i kilkoma znajomymi biwak w lesie nad jeziorem. Jak to już było wcześniej zaplanowanie, ja i F chcieliśmy wziąć te 2 kartony 1p lsd, które mi zostały sprzed wakacji.