REKLAMA
MMM 2005 - Bush w Amsterdamie

ENCOD wzywa wszystkich do uczestnictwa w Globalnej Paradzie Legalizacyjnej (MMM), która odbędzie się w tą Sobotę, 7 Maja, w ponad 180 miastach na całym świecie.

Tagi

Odsłony

1554

ENCOD wzywa wszystkich do uczestnictwa w Globalnej Paradzie Legalizacyjnej (MMM), która odbędzie się w tą Sobotę, 7 Maja, w ponad 180 miastach na całym świecie. W Warszawie MMM rozpoczyna się o 15:30 pod Sejmem RP__. MMM gromadzi wszystkich ludzi którzy pragną porzucenia obecnych absurdalnych praw narkotykowych i którzy pragną zastąpienia ich polityką opartą o zdrowy rozsądek. W teorii, prawa narkotykowe zostały stworzone dla ochrony zdrowia publicznego. W praktyce prawa te używane są do utrzymywania "porządku" i zwalczania "problemów związanych z narkotykami".

W wyniku tego, tylko wewnątrz Unii Europejskiej mamy ponad 35 milionów ludzi którzy zmuszani są do regularnego popełniania przestępstw poprzez uprawę, zakup lub konsumpcję nielegalnych narkotyków. 7 Maja do Amsterdamu przybywa George Bush. Na początku tego roku reprezentaci USA zainicjanowali kampanie histerii medialnej w Europie, a także powstrzymali wysiłki uelastycznienia polityk narkotykowych na poziomie Organizacji Narodów Zjednoczonych. Rząd USA wspiera międzynarodową wojnę z narkotykami, która prowadzi do przemocy, pogwałcenia praw człowieka i katastrof dla publicznego zdrowia na całym świecie.

Niektórzy użytkownicy narkotyków doświadczają problemów związanych z ich zażywaniem, ale są one często spowodowane niebezpiecznym klimatem stworzonym przez urzędników. Pomoc medyczna dla tych ludzi jest nie wystarczająca, a nie może zostać zwiększona z powodu obecnych praw narkotykowych. Nowe formy terapii nie mogą być oferowane ludziom z problemami, a pacjenci potrzebujący konopi z powodów medycznych zmuszani są do kupowania jej na czarnym rynku.

PROTESTUJ PRZECIWKO ZBRODNICZYM POLITYKOM NARKOTYKOWYM!!!

Więcej informacji: http://action.encod.org i http://kanaba.info

Kontakt:

Koordynatorzy MMM Warszawa:
Maciej Drzewoszewski
e-mail: drzewo@kanaba.info
tel.: +48 504 567 628

Andrzej
andrzej@kanaba.info
tel. +48 694 232 853

Artur Radosz
Przedstawiciel ENCOD w Polsce
e-mail: !artur@kanaba.info
tel: +48 693 094 498

EUROPEAN COALITION FOR JUST AND EFFECTIVE DRUG POLICIES (ENCOD)
Lange Lozanastraat 14
2018 Antwerpen
Belgium
Tel. 00 32 (0)3 237 7436
Fax. 00 32 (0)3 237 0225
E-mail: encod@glo.be
Website: www.encod.org

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne

Rok temu otrzymaliśmy z dziewczyną sadzonkę Turnera diffusa jako prezent do nowego mieszkania . Wiedziałem o afrodyzjakalnym działaniu tego ziółka , ale moja kobieta jest wielką miłośniczką roślin i nie pozwalała mi nawet skubnąć listka z jej zielonego pupilka . Wreszcie kilka tygodni temu przyszedł czas , aby damianę troszeczkę przyciąć , gdyż wyrosła z niej prawie 1,5 metrowa smukła panienka , a przycinanie pomaga w rozkrzewianiu się .

  • 5-APB
  • 5-HTP
  • 6-APB
  • Przeżycie mistyczne

W domu, zmęczona, chcąca "ogarnąć się" przed przyjściem znajomych; niezadowolenie chłopaka z pomysłu na branie czegoś´.

Całą tą historie powinno zacząć się „za siedmioma górami, za siedmioma dolinami…” i opowiadać dzieciaczkom przed snem. Bajka to jednak nie jest, a i początek aż tak bajkowy nie był.

Wróciłam z chłopakiem (T) z uczelni. Byliśmy zmęczeni, zbliżało się wiele kolokwiów, a 2 ostatnie noce prawie nie spaliśmy – nauka plus do tego jakieś prochy. Nie bardzo mieliśmy siłę na cokolwiek, a wieczorem mieli przyjść do nas znajomi pograć na naszym nowym komputerze.

  • Mefedron

Witam

Bohaterowie: L -czyli ja (180cm 60kg 16lat) i H - czyli kumpel (185cm 70kg 18lat) i Mef czyli Mefedron

  • Grzyby halucynogenne
  • Użycie medyczne

Codzienna depresja

Cześć wszystkim,

dzisiaj nie będzie o kosmitach, czy sigma Plateau. Dzisiejsza opowieść to opowieść o upadku i ponownych narodzinach. Opowiem Wam jak zaczęła i jak zakończyła się moja przygoda z amfetaminą, a na koniec jako bonus dorzucę historię o pożegnaniu z kodeiną. Mam nadzieję, że komukolwiek to pomoże, jeśli zobaczy, że nie jest sam i rozpozna u siebie pułapki myślenia, w które wpadałem ja.

Moja historia z amfetaminą

randomness