Gazeta Olsztyńska

Policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Sprawa wyszła na jaw po tym jak nauczycielka u jednej z nastoletnich uczennic zauważyła narkotyki.

"Gazeta Olsztyńska": Namierzyć, a potem zniszczyć tych "żydów" i "lewaków" - polecenie na internetowej stronie Redwatch jest jasne.

Katarzyna z Giżycka chwytała się różnych sposobów, żeby ratować uzależnionego od narkotyków syna. Podjęła współpracę z policją i prokuraturą. Doprowadziła do aresztowania jednego z dilerów. Na jej wniosek zatrzymano również... jej Bartka.
Podwójnie skazana lekarka może pracować
Gimnazjalista z Olsztyna częstował swoich kolegów ze szkoły marihuaną. Zatrzymali go policjanci, którzy podejrzewają, że wpadli na trop szajki handlującej narkotykami w olsztyńskich szkołach - pisze „Gazeta Olsztyńska”.
Samozwańczy policjanci poszukują dilerów narkotyków
Pseudokibice dawnego Stomilu, obecnie OKS 1945 Olsztyn, tworzyli sprawną sieć kurierską i handlowali narkotykami. Narkotyki rozprowadzali m.in. podczas wyjazdów na mecze swojej drużyny.
czyli wszystkich świętych na hyperreal.info
Skazani za handel narkotykami nawet za kratkami prowadzą interesy! W Zakładzie Karnym w Kamińsku wpadł diler, który miał w celi 50 gramów amfetaminy. Narkotyki do więzienia zamawiał przez... komórkę, informuje Gazeta Olsztyńska.
Pisz. Walczą z narkotykami
Sprzedał narkotyki, zarobił 15 tys. zł
Narkotyki coraz szerszą falą wlewają się do szkół...
Olsztyn. Rzucili się z pięściami na policjanta
Ełk. Towar za 29 tysięcy złotych
Bartoszyce. Rozbili kolejną grupę narkotykową
Zajawki z NeuroGroove
  • Pozytywne przeżycie
  • Tramadol

Pozytywne, ciepły dom rozmowa telefoniczna z B.

Ja czyli piszący K, mój ziomek B.

Doreta 37,5mg tramadolu i 325mg parasyfu, przyjęte 10tabsów bez filtracj przez K. B przyjęte na 1 raz 8 tabsów.

Obydwoje zarzuciliśmy o 22.05.

Ogólnie straszna saha ale nawet tego nie czujesz dopóki nie zobaczysz picia lub sie napijesz to pijesz aż w brzuchu nie ma miejsca. Obrzydzenie do jedzenia i chęc do działania a zarazem leniwość.

  • Marihuana

  • Benzydamina

Nazwa subst. Benzydamina ( Tantum rosa)

Dawka: Okolo 1,5 saszetki

Doswiadzczenie: dotąd tylko mj

Set & Settings: sam, pusta chata

Efekty: tragiczne


ale po kolei....


Pewnego pieknego dzionka wpadl mi do glowy pomysl wrzucenia benzy. OK. skok do apteki, 2 saszetki cipacza i spowrotem:) Z ekstrakcją troche sie męczyłem na początku zmarnowalem jedna torebke i poszedlem dokupic jeszcze 1.Ostatecznie pochłonąłem jakies 1,5 saszetki około godziny 13.


Teraz czas na działanie:

  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)

Witam cię, bardzo mi miło, że wybrałeś ten oto trip raport. Postarałem się przy nim i mam nadzieję, że ci się spodoba ;)

MOJE DOŚWIADCZENIE Z ALKOHOLEM

randomness