REKLAMA
Dziewczynka przyniosła narkotyki do szkoły, by pochwalić się koleżankom. Zatrzymano 5 osób

Policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Sprawa wyszła na jaw po tym jak nauczycielka u jednej z nastoletnich uczennic zauważyła narkotyki.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Gazeta Olsztyńska
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

1107

Policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Sprawa wyszła na jaw po tym jak nauczycielka u jednej z nastoletnich uczennic zauważyła narkotyki. Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Jeden z nich dodatkowo zarzut udzielania środków odurzających małoletniemu.

Niedawno do jednej ze szkół na terenie gminy Morąg nastolatka przyniosła marihuanę. Uczennica chciała się nią pochwalić swoim koleżankom. Całe zdarzenie zauważyła jedna z nauczycielek. W efekcie zatrzymano pięciu mężczyzn w wieku od 22 do 28 lat.

W mieszkaniach tych osób funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli narkotyki. Policjanci ustalili również od kogo nastolatka dostała narkotyki. Osoba ta usłyszała zarzut udzielania środków odurzających osobie małoletniej.

Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za udzielanie narkotyków małoletniemu zagrożone grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 1.6 (5 votes)
randomness