REKLAMA
Już nie pohandlują

Pisz. Walczą z narkotykami

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Olsztyńska
Marek Truszkow

Odsłony

2544

Funkcjonariusze pionu kryminalnego piskiej policji zatrzymali handlarza narkotyków. W mieszkaniu 28-letniego Piotra C. znaleziono duże ilości marihuany i amfetaminy.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Piszu wydał postanowienie o zastosowaniu wobec zatrzymanego Piotra C. trzymiesięcznego aresztu tymczasowego. Policja postawiła mu zarzut rozprowadzania narkotyków, za co grozi kara do 10 lat więzienia.

Po nitce

Dealer z Pisza notowany był wcześniej w kartotekach policyjnych za szereg innych wykroczeń.

- W trakcie przeszukania mieszkania Piotra C. znaleŹliśmy specjalistyczną wagę do odmierzania działek narkotyków, 20,22 g marihuany, 2,5 g amfetaminy oraz pieniądze - poinformował Andrzej Borkowski, komendant powiatowy policji w Piszu. - Jednym z głównych celów do realizacji, jakie postawiliśmy przed naszą komendą, jest walka z narkomanią. Zapewniam, że będziemy prowadzić ją jeszcze skuteczniej.

Piotr C. od dłuższego czasu był pod obserwacją policji. Dowodów pozwalających na jego zatrzymanie pomogli dostarczyć dwaj mieszkańcy Orzysza: 21-letni Szymon Ĺť. i 20-letni Grzegorz N., którzy nabyli u niego 12g marihuany.

Marycha w samochodzie

Narkotyki policja odnalazła podczas kontroli drogowej. W samochodzie, którym jechali dwaj orzyszanie znaleziono również 4 litry spirytusu z przemytu. Po przesłuchaniu, Grzegorz N. zwolniony został do domu. Wobec Szymona Ĺť. zastosowano dozór policyjny.

Za posiadanie narkotyków Grzegorzowi N. i Szymonowi Ĺť. grozi kara do 3 lat więzienia. Sukcesy w walce z narkotykami odnoszą również policjanci z Rucianego-Nidy, którzy tydzień temu zatrzymali 27-letniego Adama W., 22-letniego Michała W. i 20-letniego Sebastiana S., przy których znaleziono 7 porcji amfetaminy o wadze 6,72 g.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

galo (niezweryfikowany)
Pieniadze.... to jakis nowy drag ? dobrze kopie ? ciekawe ile tego mial.. pewnie ze 3 metry...
alef (niezweryfikowany)
W mieszkaniu 28-letniego Piotra C. znaleziono duże ilości marihuany i amfetaminy. <br>20,22 g marihuany, 2,5 g amfetaminy <br> <br> <br>o jejku, no pol miasta by zalal tym towarem. setki osob uzaleznil, dziesiatki zabil. <br> <br>taka policja to nikomu nie jest potrzebna, mozna by np. zdelegalizowac filatelistow i ich sciagac - taka sama zasada - po wielomiesiecznym sledztwie zatrzymano 6 osobowa grupe przestepcza handlujaca znaczkami, zatrzymano 5 klaserow. <br> <br>rzadza nami debile i czas to skonczyc - zapraszam na maly odwet - www.wa29.org, a 1 maja tez w w-wie demo legalizacyjne
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Był to pierwszy raz w moim życiu, kiedy wzięłam jakikolwiek środek psychodeliczny. Nie nastawiałam się na odloty w kosmos, bardziej spodziewałam się rozluźnienia i lekkiego upośledzenia odczuwania ciężkości. Jednak to, co potem przeżyłam przerosło moje oczekiwania.

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, iż zauważyłam, że dekstro działa na mnie inaczej, niż na ludzi dookoła mnie. Nigdy z powodu zażycia nie miałam mdłości, swędzenia, czy bólów głowy. Faza za każdym razem po prostu powoli nadchodzi i odchodzi równo z czasem położenia się do łóżka.
Zacznijmy.

...
Połykanie tabletek od zawsze mnie przerażało. Nie wiem w sumie dlaczego. Po prostu trudno jest mi je przełykać.

  • Amfetamina
  • Pozytywne przeżycie

wolna chata, spotkanie z przyjaciółmi, półdniowy trip na mieście

Uprzedzam, że jestem w trakcie pisania pod wpływem kodeiny, przez którą naszła mnie chęć opisania naszej trzydniowej przygody z narkotykami.

 

  • Gałka muszkatołowa

O cudownych właściwościach

gałki muszkatowej dowiedziałem się oczywiście z hyperrealku. A ponieważ to tak

tania i powszechnie dostępna przyprawa, nie widziałem powodów, dla których

miałbym jej nie skosztować. Mając na uwadze zalecenia w wyborze gałki zwiedziłem

cztery sklepy spożywcze, zanim udało mi się kupić taką w całości(firmy „Kamis”).

Po upływie pół godziny miałem już starte na tarce trzy nasionka tej roślinki. Po

wsypaniu tych brązowych wiórków do szklanki wody substancja wyglądała gorzej niż

  • N2O (gaz rozweselający)

Użytkownik - .Kamil.

Wiek - 27 lat

nazwa substancji - N2O

poziom doświadczenia - niezliczona ilość razy, generalnie raczej doświadczony z marihuana, N2O, lsd i grzybami.

dawka, metoda zażycia - wdychanie przez balon, co pewien czas zaczerpnięcie świeżego powietrza.

"set & setting" - głównie podczas imprez, ale sporo solowych eksperymentów.