REKLAMA
(update) Wypełnij anonimową ankietę nt. "dopalaczy"!

Ankieta projektu ReDNet! Masz lub miałeś kontakt z "dopalaczami"? Wypełnij ankietę i pomóż w badaniach.

syncro

Kategorie

Źródło

ReDNet Polska
Komentarz [H]yperreala: 
Jeśli zostaniemy poinformowani o wynikach badań prowadzonych przez RedNet, natychmiast o tym poinformujemy.

Grafika

Odsłony

6140

Ankieta projektu ReDNet! Masz lub miałeś kontakt z "dopalaczami"? Wypełnij ankietę i pomóż w badaniach.

Celem projektu ReDNet jest monitorowanie rynku nowych substancji psychoaktywnych, gromadzenie rzetelnych danych o ich właściwościach oraz usprawnienie dostępu do informacji o tych substancjach poprzez Internet.

Projekt ReDNet realizowany jest w Belgii, Hiszpanii, Niemczech, Norwegii, Węgrzech, Wielkiej Brytanii, we Włoszech a także w Polsce.

Przygotowanie przydatnych informacji wymaga współpracy potencjalnych odbiorców, w tym odwiedzających stronę hyperreal.info. Możesz mieć w tym swój udział, jeśli odpowiesz (oczywiście anonimowo) na pytania polskiej wersji ankiety [ankieta zakonczona]

Uwaga! Do udziału w projekcie zapraszane są osoby, które ukończyły 18 lat. Wypełnienie ankiety zajmie Ci tylko kilka minut.

 

(update) Ponizej publikujemy email od Agnieszki Pisarskiej z Instytutu Psychiatrii i Neurologii, który otrzymaliśmy 17 maja.

 

Serdecznie dziękujemy za umieszczenie linku do naszej ankiety na Państwa forum.

Rezultaty przeszły  nasze najśmielsze oczekiwania – na ankietę odpowiedziało ponad 600 respondentów.

Dzięki Państwa uprzejmości zyskaliśmy dostęp do osób, do których trudno byłoby dotrzeć innymi metodami.
Mamy nadzieję, że zebrane dane przyczynią do rozwoju wiedzy na temat nowego zjawiska i słabo rozpoznanego zjawiska,  jakim są „dopalacze”.    


Projekt zbliża się już do zakończenia i powinniśmy przystąpić do obliczeń oraz opracowania wyników.
Z tego względu prosimy o zdjęcie linku do ankiety.

Jeszcze raz dziękujemy.

Z wyrazami szacunku,

Jacek Moskalewicz i Agnieszka Pisarska

 

 

 

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

radd91 (niezweryfikowany)
<p>Szałwia Wieszcza dopalaczem? Podziękowałem.</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>A sprzedawali w sklepach z dopalaczami...</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>To nie jest taka ankieta która rządowi mogłaby przedstawić co należy zdelegalizować kolejnym razem? Bo jeśli tak to ostrożnie należy odpowiadać na pytania typu czego "używasz teraz"</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>"...Projekt jest finansowany przez Komisję Europejską..." - nie, dziekuje, nie skorzystam...</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • 25C-NBOMe
  • Pierwszy raz

  • Dekstrometorfan
  • Dimenhydrynat
  • Pierwszy raz

Noc. W swoim pokoju :)

Od jakiegoś czasu czytałem o tym mix'ie. Z Avio się nigdy nie bawiłem, a z DXM moja najwyższa dawka to właśnie 450mg, więc szału nie ma. Halucynacje po tym podobno są wyśmienite (a może jednak nie...), więc nie zaszkodzi spróbować :D Biorę w nocy, mając lekko oświetlony pokój led'ami, więc jest fajny półmrok. Dodam, że 3 godziny przed wzięciem wypiłem sobie taniego energetyka z Tesco za 3zł, żeby nie usnąć :D Podobno kofeina w rozsądnych dawkach zmniejsza ryzyko bad tripa i rozluźnia. W większych jest nie zalecana wg. wikipedii z dxm (zresztą jak każdy stymulant).

  • Kodeina
  • Metkatynon
  • Miks

Dobry humor, podekscytowanie nowym miksem, bardzo ładny wieczór, chociaż zimny.

0:20 Leki kupione wczoraj, zabieram się do połknięcia tabletek z thiocodinu, popijam syropem. Gdy kodeina się ładowała, zrobiłam szybką synteze na metkata w 15min.

 0:50 Wszystko ladnie przefiltrowane, pije miksturę o cierpkim, gorzkim smaku, zapijam wodą. Trochę zbiera mnie na wymioty, ale wytrzymuję. 5 min od wypicia koda zaczyna działać, lekkie swedzenie na głowie. Przeglądam hyperreala czekając na lepsze działanie. Po 15min czuć już lekką euforię.

  • Grzyby halucynogenne

set: cudowna atmosfera końca wakacji, zostało parę dni, niedługo wszycy mieliśmy się rozjechać do miejsc gdzie studiujemy lub pracujemy, wakacje spędziliśmy bardzo zabawowo i chcieliśmy je mocno i wesoło zakończyć, zjedliśmy małe szatany w dobranym towarzystwie ludzi którzy znają się od lat i zawsze swietnie się rozumieją