21 listopada 2024Pseudofarmaceuta pisze:
Wiem, że to forum dla narkomanów i nie jestem od tego, żeby umoralniać, ale odwyk i terapia uratowały wielu przed...
...Zgonem.
Nigdzie się nie spieszę z rzucaniem.
załatwiłem ostatnio e-reckę na te 2 op. Clonazepamum TZF i to one mnie tak ciągną... słabsze benzo jednak nie mają tej "szatańskiej" komponenty. co prawda biorę jedną tabletkę dziennie, góra, ale i tak trzeba to ograniczyć.
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
Gdzie pacjentowi się zapobiega.
Jego dolegliwość się uśmierza.
Dodatkowo czlowiek jest przebodzcowany, jeśli żyje w jakimś stresie. Automatycznie rodząc się w Polsce, dostrzegasz, życie w napięciu.
Zakładasz pancerze, dobre maniery i buty na obcasie. Zostaniesz zdobyta.
Jeśli nie masz koślawych nóg oraz kwadratowej mordy xD.
Zostaniesz dostrzeżona.
Boję się benzo.
Byłem już uzależniony od tylu rzeczy i tyle już rzuciłem, ale benzo obawiam się, że nie ogarnę.
Ostatni raz wziąłem xana 20 lat temu, łącznie z 5 razy w życiu.
Było po prostu za dobrze, miałem jakiś olej w głowie, żeby o tym stanie zapomnieć.
Po 20 latach lęku wiem, że ten spokój... Na wyciągnięcie ręki... Nie ogarnę tego.
Recepta miesiąc chyba ważna, 30 dni kuszenia.
Przetrwam to.
Nie mogę, nie chce romansować z benzo.
Bo zostaniesz na lodzie.
Niczym ja, w rozterce.
Co dziś spożyć benzo lub alkohol lub marry jane. Pierw zjem kanapkę.
ostatnio zacząłem trochę lecieć z BNZ, 2 op. Lorafenu 1 mg oraz 2 op. Clonazepamum TZF 2 mg znacznie pogłębiły tolerancję, bo stroniłem od dzielenia pigułek, ew. zdarzało mi się przekroić parę razy klona w pół, ale to nic nie zmienia. planuję trochę odpocząć od benzodiazepin i przejść później na doraźne rolki, tak jak zawsze.
abstrahując od powyższego, dzisiaj zdarzyło mi się właśnie zażyć 0,5 mg Xanaxu SR, który obowiązkowo rozgryzłem, na podorędziu mam drugie pół miligrama. powoli chyba zaczyna się wczytywać, mimo niskiej relatywnie dawki.
jaki macie stosunek do leków typu Xanax SR lub Zomiren SR? rozgryzanie pozwala złamać mechanizm sustained-release? dobry jest to patent dla mocno uzależnionych, bo mimo słabszej mocy po połknięciu, lek działa prawie cały dzień. ja jednak preferuję standardowe leki z tej grupy i jest to dla mnie udziwnienie. do schodzenia/taperowania na pewno przegrywa z rolkami, warto to podkreślić. dziwna formuła, acz godna przetestowania.
zobaczę jak będzie, przypomnę sobie chociaż ten środek.
pozdrawiam, przodo
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
Wyszedł siekacz, po naturalnej dawce, 0,35 odpłynąłem i zasnąłem.
Wszystko perfekcyjnie sie rozpuściło, mleczny eliksir. Starcza mi na prawie na rok, i chuj spokój w głowie.
Tylko niepokój, że ktoś wypatrzy buteleczkę, ale trzeba być wnikliwym i przeszukać.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"
Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.
Naukowcy ostrzegają: „pożycza energię” kosztem nocnej regeneracji i napędza błędne koło
Kofeina wpływa na jakość nocnego wypoczynku i może skracać sen lub utrudniać zasypianie - wynika z badań. Jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej czuwającego mózgu – oceniła ekspert prof. Donata Kurpas.
Nowy sposób rozprowadzania narkotyków w Berlinie. Rodzice muszą być szczególnie ostrożni
Policja w Berlinie wydała ostrzeżenie dotyczące nowego sposobu rozprowadzania narkotyków: kolorowe ulotki z danymi kontaktowymi dealerów wrzucane są bezpośrednio do skrzynek pocztowych razem z saszetką kokainy, haszyszu, ekstazy, marihuany lub innego narkotyku.
