Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.
ODPOWIEDZ
Posty: 4983 • Strona 498 z 499
  • 56 / 5 / 0
Jaki jest polecany zestaw witamin/innych niezbędnych minerałów?
  • 712 / 215 / 0
@mara02

Ja w sumie polecam ten zestaw z olimpu, co daje kapsułkę z minerałami i drugą z witaminami. W jakichś bardziej wymagających momentach życia można brać. Aczkolwiek cudów ni ma.
  • 455 / 300 / 0
Ja też polecam ten zestaw co kolega wyżej. Znacząco poprawiła mi się cera i samopoczucie
  • 8678 / 1649 / 2
Jak oszukać neurochemie w mózgu

https://www.facebook.com/share/r/CFUtgwC72UE8gD53/
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 382 / 146 / 1
@up nie ma to nic wspólnego z oszukaniem neurochemii mózgu,nie musiałeś wklejać też żadnego linku do beznadziejnego filmiku jakiegoś pseudo myśliciela,wystarczyło jakbyś napisał
chcesz dopaminy-weź zimny prysznic
chcesz oksytocyny-spójrz w oczy/w pizde bliskiej osoby
etc.
dla mnie gówno warte porady które mogłeś zostwić w tasiemcu,a nie bądź co bądź poważnym wątku
Wszyscy umrzemy to pocieszające
  • 8678 / 1649 / 2
Buhehehe 😅 zimny prysznic podnosi dopaminę o bodaj 300peocent, Wit d która uwalniają promienie słoneczne jest niezbędna do serotoniny, oksytocyna zawsze się uwalnia w obecności najbliższej osoby 😅
Tak. W ten sposób oszukujesz mózg. A to, że Ty w to nie wierzysz to nic nie znaczy.
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 382 / 146 / 1
Ale to nie ma nic wspólnego z oszukiwaniem mózgu,to naturalne procesy które ewolucyjnie się wykształciły z tego bądź innego powodu.Oszukaniem mózgu było by dostarczenie ów neuroprzekaźników lub ich pobudzenie egzogennie,a w tym zjebanym filmiku ze zjebanego portalu zjeby debil mówi,że jak wyjdziesz rano na słońce to oszukasz mózg.No idiota,to chyba naturalna kolej rzeczy.Oszukaniem mózgu by było dostarczenie ów witaminy z leku. To, że ty wierzysz w tę narrację znaczy,że coś jest nie tak.
Wszyscy umrzemy to pocieszające
  • 8678 / 1649 / 2
Ale w co mam nie wierzyć ? W to, że ludzie siedzą w domu i narzekają na anhedonie i depresję ?
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 35 / 1 / 0
ostatnio coś jestem zmęczony okropnie i o ile fizycznie dam radę jeszcze coś zrobić o tyle psychicznie nie mam siły na nic (trwa to może kilka miesięcy) morfologia i ekg wychodzą dobrze, co mogę suplementować żeby było dobrze, dietę mam bardzo dobrą i codziennie ćwiczę na siłowni więc tutaj problemu bym się nie doszukiwał, zacząłem brac pregę na to i powiedzmy ze minimalnie jest lepiej (tj. mogę już wstać z łóżka, przebrać się, przejść się ale dalej jest chujowo)
  • 23 / 4 / 0
@elcamino

Napisałeś że ćwiczysz codziennie na silce według mnie jest to zbyt duża częstotliwość. Może być tak że zmęczony jesteś bo ćwiczysz zbyt czesto i jesteś przetrenowany.
Może i dla ciebie nie ma to nic do siebie, ale z autopsji wiem że zbyt częste treningi pogarszają kondycję psychiczną i chodzisz za dnia jak muł. Ja na twoim miejscu zrobiłbym sobie z tydzień, dwa przerywa i zobaczył jak będziemy. Dobrze że się suplementujesz, ale nie myśl że to będziesz miał po tym regenerację jak po jakichś anabolikach, to tylko suple.
ODPOWIEDZ
Posty: 4983 • Strona 498 z 499
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.