Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
scalono - detronizator
Jakoś dało spać dałem po 10 tab plus 15 mitrazapiny do tego, ale czuć kabel w ustach i dobitkę o 5 robiłem.
Zastanawialiście się dlaczego ten lek ma postać jakby rozpuszczalnika, znaczy śmierdzi nieprzyjemnie? Substancja czynna jest tak "nieprzyjemna" czy substancje o
pomocnicze dodane do leku mają taką postać?
Sprawdziłem ulotkę i wśród "dziwnych" substancji pomocniczych znajduje się tam Miglyol 812 oraz Karion 83. Myślicie, że to te substancje odpowiadają za mocno chemiczny, rozpuszczalnikowy zapach i konsystencję kapsułek?
Czy może odpowiadać za to sama substancja czyli klometiazolu etanodisulfonian?
Co do palenia w nosie to jest tylko za 1, 2 razem. Pozniej łykacie i ew czuć ten charakterystyczny zapach w ustach/gardle ale to to jest nic. UWZAJCIE na to gówno, wiem ze kazdy jest inny ale ja nawet po kilku dniach brania nauczyłem sie ze bez rolek i 1 dnia lezenia i nic nierobienia jest straszna męka zeby odstawić to na zimnego indyka. Wchłanialność tego leku tez jest przeróżna. Czasami 2 kapsułki jebną a czasami dorzucasz i dorzucasz na ciągu i jak zarzucicie 15-20 kaps wieczofkiem to spicie dlugo, wstajecie np rano a wieczorem ciezko przypomniec sobie co sie rano robiło
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Kartele przemycają narkotyki na statkach z chorym i martwym bydłem
Kartele narkotykowe wykorzystują statki wypełnione chorym i padłym bydłem do przemytu ogromnych ilości kokainy trafiającej ostatecznie do Europy – informuje „The Telegraph”, powołując się na źródła wywiadowcze.
Narkotyki w starożytnym Egipcie i Mezopotamii? Archeolodzy mają koronny dowód
Nowe badania przenoszą nas w czasie o ponad 2500 lat. Odkryto dowód na to, że elity starożytnego Egiptu i Mezopotamii regularnie używały opium. Był to stały element ich życia. Prawdę ujawniło alabastrowe naczynko.
Sandomierz: Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia za 60g liści konopi?
Policjanci z Sandomierza zatrzymali 42-latka, u którego znaleźli amfetaminę i marihuanę. Prawdziwe „znalezisko” czekało jednak w ogrodzie. W krzewie tui policja odkryła 60 gramów suszu. Sprawa jest poważna, mężczyźnie grozi 10 lat. Jest tylko jeden problem: zdjęcie policyjne pokazuje coś, co bardziej przypomina liście lub herbatę konopną niż marihuanę.
