Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 4124 • Strona 158 z 413
  • 377 / 42 / 0
serotoninowy pisze:
Kurwa 2 noc. Do 2 w nocy nie mogłem usnąć.Łyknąłem 5mg diazepamu, później koszmary i paraliże senne ale takie minimalne. Jednak te koszmary były przejebane i strasznie realistyczne wybudzałem się przerażony z 5 razy. Wstałem właśnie boli głowa, nie wyspany , tragedia. Kurwa nie polecam tej jebanej wenli odstawiać nikomu cold turkey.

Biorę pregabalinę czy ona z diazepmamem w mixie mogła coś namieszać ? Wątpie ale zapytam...


Brain zapsy do tego się zaczęły lekkie i zawroty głowy, pięknie kurwa a przecież antydepresanty nie uzależniają , pierdolony mit :rolleyes:
I jak idzie? Bardzo mnie kurwa martwisz bo biore to gowno juz z jakies 2 miechy ale tylko 75 a zaczynaja mi objawy wracac. Boje sie ze mi baba jak jaj powiem dowali wieksze dawki a potem sie obudze za pol roku ze nie idzie z tego wyjsc.
  • 1277 / 130 / 0
Przecież możesz powiedzieć że nie chcesz podbijać wenfli np możesz powiedzieć że mocno cię stymuluje.

Jeśli chodzi o odstawienie to ja z 300mg wenfli zszedłem od razu zamieniająć wenfle na fluvoksaminę, dla mnie to nic, trochę potrzepało pierwsze dni fatalne potem było oki ale ja schodziłem z clono które brałem 20lat, więć takie zejśćie z wenfli traktuje jak mały pikuś dodam że sam tak chciałem zejść.
  • 5141 / 923 / 0
17 czerwca 2018Topnik pisze:
...
Daję radę , wspomagam się klonazepamem też trochę 0,5mg na sen bo problemy ze spaniem i delikatne brain zapsy. Ogólnie to myślałem że będzie gorzej ale jest w miarę znośnie.
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
  • 7 / / 0
Zanim wpakuje się w ten szajs, niech ktoś powie czy dawki powyżej 150mg są bardziej pobudzające i generalnie lepsze od mniejszych bo obecnie profil działania na 150tce jest kompletnie inny od dawek poniżej 150. Nie widzi mi się problem pamięci krótkotrwałej która krótko mówiąc ssie a nie o to mi chcąc się leczyć chodziło :/
  • 1277 / 130 / 0
Po kilku tygodniach sam stwierdzisz czy wenfla to lek dla Ciebie.
  • 377 / 42 / 0
Jak sie nie ćpa i nie wali nafty litrami to nawet po wenie jest znośnie, tylko kto by wytzymal?!
Ehhh kurwa.
Serotoninowy, jak idzie?
  • 5141 / 923 / 0
Dobrze, zostały tylko bardzo delikatne zapsy ze 3 razy na dzień. Jest git, myślałem że będzie gorzej, w sumie ta odstawka to był pikuś. Jak kiedyś po pół roku , 2 miechy mnie brain zapsy męczyły, obniżony nastrój , myślałem że mnie chuj strzeli tak teraz jest już można powiedzieć po wszystkim. Nie wiem dokładnie ile nie biorę ale z tydzień trwało to wszystko co najgorsze.
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
  • 377 / 42 / 0
I jak? Wyszedlesz tego gowna juz calkiem?
Co z efektem terapeutycznym z ktorego powodu to brales? Zostal?
Cos u mnie przestaje dzialac jakby ale niechce podnosic dawki. Bede musial z laska pogadac co dalej.
  • 5141 / 923 / 0
Wyszedłem. W zasadzie to nie było dużo problemów przy odstawieniu myślałem że będzie gorzej. Przez jakieś 3 tygodnie lekkie brain zapsy, bóle głowy , obniżony nastrój. Teraz już jest ok.

Brałem to żeby nie wpaść w depresję , nie czułem zbytniej poprawy nastroju na leku i po odstawieniu też jest normalnie.
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
  • 26 / / 0
Witam, w jakiej dawce wenlafaksyna działa bardzo dobrze pobudzająco i motywacyjnie?
ODPOWIEDZ
Posty: 4124 • Strona 158 z 413
Newsy
[img]
Marihuana może pomóc zwalczyć chorobę Alzheimera

Nowe badania sugerują, że w chorobie Alzheimera równie ważne jak nagromadzenie białek (amyloidu i tau) może być zwalczanie stanu zapalnego w mózgu.

[img]
Trump podpisuje nakaz przyspieszenia badań nad lekami psychodelicznymi

Trump podpisał w sobotę rozporządzenie wykonawcze mające na celu złagodzenie ograniczeń badawczych dotyczących leków psychodelicznych, takich jak psylocybina i LSD, dążąc do przyspieszenia badań nad ich potencjałem w leczeniu chorób psychicznych.

[img]
CBZC uderza w narkobiznes. Zatrzymano 27 osób

Funkcjonariusze Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości zatrzymali 27 osób podejrzanych m.in. o wprowadzanie na terenie województwa opolskiego znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Z ustaleń śledczych wynika, że grupa zajmowała się dystrybucją marihuany oraz mefedronu, czerpiąc z tego procederu stałe korzyści majątkowe.