Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
Swoją drogą trzeba zaprzestać tego picia, no do chuja...
WawaEndrju pisze:Ja niestety codziennie walę około 10-15 ml, a w ogóle nie mam problemów ze snem. Nawet jak poleję podwójną dawkę na sen, to nie budzę się w nocy, śpię po prostu normalnie. Może jestem jakimś cyborgiem... Te przypadłości pojawiały się na początku ciągu.
Swoją drogą trzeba zaprzestać tego picia, no do chuja...
A od jak dawna pijesz?
W tym czasie, dwóch znajomych i moja dziewczyna już na maksa się wjebali a u mnie oznak uzależnienia fizycznego jeszcze żadnych nie było, tylko co z tego jak potem wystarczyły jakies 3-4 dni ostrej imprezy z 24h GBL + stymulanty i poszło już górki.
Porównywanie brania czegokolwiek dla celów rekreacyjnych a nawet i takich samych dawek już tylko jako leku, dużo moim zdaniem zmienia, psychiczne uzależnienie nie postępuje w takim stopniu jak przy braniu dla funu. To coś jak z rannymi żołnierzami wracającymi z wojny gdzie z grupy uzależnionych od morfiny po powrocie do domu dla większości udawało się zakończyć uzależnienie, a przynajmniej odsetek osób wychodzących z uzależnienia by nie współmiernie wysoki do ilości osób kończących uzależnienie
Teraz piję około 35ml dziennie, ale nie jest to stałą bo i do 50ml potrafię dojść jak si rozpędzę za bardzo. Ciąg około dwóch lat z przerwą może raz miesięczną i może trzema do maks 2 tygodni.Równocześnie przez ten okres kilka gram tygodniowo jakiegoś stymulanta (teraz od może 3 miesięcy średnio 3-5g apvp/tydz),
Przed tym ciągiem miałem około 7 miesięcy przerwy po wcześniejszym trwającym jeszcze dłużej bo grubo ponad 3 leta ciągu GBL+mefedron , wtedy nie schodziłem poniżej 50ml+ średnio 3g mefa /dobę. Odstawienie finalnie skończyłem wtedy w szpitalu, ale poza tonami benzo, neuroleptyków i kroplówką 2 pierwsze dni, czyli standard dla wszystkich i na wszystko na nic innego nie ma co liczyć i teraz się zastanawiam czy nie lepiej samemu w domu to zrobić, jakieś sugestie? Czas mam do końca listopada na to
@endrju ja w o połowę krótszym ciągu miałam w zasadzie tak samo, zero kłopotów ze snem... za to okrutna bezsenność pojawiła się właśnie po odstawieniu. :/
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach
jam błysk wulkanów, a w błotnych nizinach
idę jak pogrzeb z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, kłębi się rajów pożoga
i słońce, mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/a/a5e13452-aa90-46e3-8a6f-e0ee216dd045/kom.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250730%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250730T150301Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=42089fa46685dbf060b9fd145089570de11f3c57188f53f89aae3ed4275d2263)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/malenczuk2.jpg)
Maleńczuk bez ogródek o przeszłości. „Tęsknię za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie”
Chociaż dziś Maciej Maleńczuk prowadzi względnie ułożone i spokojne życie, w młodości był uosobieniem hasła „sex, drugs, rock and roll”. Jak wielokrotnie wspominał, brakuje mu niektórych aspektów tamtych lat – przede wszystkim heroiny. – Tęsknię zwłaszcza za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie – mówił bez ogródek muzyk.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/emblemat-kpp-gniezno.jpg)
Nie wiedzieli, że zatrzymują kolegę. Pijany policjant szalał na hulajnodze
Już jego „styl jazdy” zwracał uwagę, ale okazało się, że to dopiero początek problemów mężczyzny. Policjanci z Gniezna zatrzymali kierowcę hulajnogi. Miłośnik szaleństw na elektrycznym jednośladzie nie tylko był pijany, ale też miał przy sobie narkotyki. Lekkomyślny kierowca to... policjant.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/1460x616.jpg)
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.