Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
Swoją drogą trzeba zaprzestać tego picia, no do chuja...
WawaEndrju pisze:Ja niestety codziennie walę około 10-15 ml, a w ogóle nie mam problemów ze snem. Nawet jak poleję podwójną dawkę na sen, to nie budzę się w nocy, śpię po prostu normalnie. Może jestem jakimś cyborgiem... Te przypadłości pojawiały się na początku ciągu.
Swoją drogą trzeba zaprzestać tego picia, no do chuja...
A od jak dawna pijesz?
W tym czasie, dwóch znajomych i moja dziewczyna już na maksa się wjebali a u mnie oznak uzależnienia fizycznego jeszcze żadnych nie było, tylko co z tego jak potem wystarczyły jakies 3-4 dni ostrej imprezy z 24h GBL + stymulanty i poszło już górki.
Porównywanie brania czegokolwiek dla celów rekreacyjnych a nawet i takich samych dawek już tylko jako leku, dużo moim zdaniem zmienia, psychiczne uzależnienie nie postępuje w takim stopniu jak przy braniu dla funu. To coś jak z rannymi żołnierzami wracającymi z wojny gdzie z grupy uzależnionych od morfiny po powrocie do domu dla większości udawało się zakończyć uzależnienie, a przynajmniej odsetek osób wychodzących z uzależnienia by nie współmiernie wysoki do ilości osób kończących uzależnienie
Teraz piję około 35ml dziennie, ale nie jest to stałą bo i do 50ml potrafię dojść jak si rozpędzę za bardzo. Ciąg około dwóch lat z przerwą może raz miesięczną i może trzema do maks 2 tygodni.Równocześnie przez ten okres kilka gram tygodniowo jakiegoś stymulanta (teraz od może 3 miesięcy średnio 3-5g apvp/tydz),
Przed tym ciągiem miałem około 7 miesięcy przerwy po wcześniejszym trwającym jeszcze dłużej bo grubo ponad 3 leta ciągu GBL+mefedron , wtedy nie schodziłem poniżej 50ml+ średnio 3g mefa /dobę. Odstawienie finalnie skończyłem wtedy w szpitalu, ale poza tonami benzo, neuroleptyków i kroplówką 2 pierwsze dni, czyli standard dla wszystkich i na wszystko na nic innego nie ma co liczyć i teraz się zastanawiam czy nie lepiej samemu w domu to zrobić, jakieś sugestie? Czas mam do końca listopada na to
@endrju ja w o połowę krótszym ciągu miałam w zasadzie tak samo, zero kłopotów ze snem... za to okrutna bezsenność pojawiła się właśnie po odstawieniu. :/
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach
jam błysk wulkanów, a w błotnych nizinach
idę jak pogrzeb z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, kłębi się rajów pożoga
i słońce, mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/f/fa790b9c-bcd3-455e-91a3-4f778f135a49/generatorTmp.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250624%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250624T044302Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=fbfc6f07cf53578ec2bffaa3dd31a4864237d9810b5b6e0b74b5d3d091900420)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/marijuanabasic_0.jpg)
Medyczna marihuana. Przerwa tolerancyjna – prosty sposób, by konopie znów działały lepiej
Choć powszechnie uważa się, że jeśli dawka przestaje działać, należy ją zwiększyć – nie zawsze jest to właściwe podejście. U niektórych osób większa dawka działa wręcz odwrotnie, ponieważ ich organizm rozwinął zbyt wysoką tolerancję. Zwiększanie dawki może osłabić działanie terapeutyczne i zwiększyć koszty leczenia. Przerwa tolerancyjna (tzw. tolerance break) oraz zmniejszenie dawek po jej zakończeniu może zwiększyć korzyści terapeutyczne i obniżyć potrzebne ilości konopi nawet o 60%.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/k-a092ct.jpg)
Jak służby rozbiły kokainowy szlak z Kostaryki do Europy?
Międzynarodowa operacja o kryptonimie „Purga-Calipso Guanacaste”, koordynowana w Europie przez Europol i prowadzona równolegle przez kostarykańską Policía de Control de Drogas, hiszpańską Guardia Civil oraz portugalską Polícia Judiciária, zlikwidowała szlak przerzutowy, którym od 2019 roku trafiały do Europy setki kilogramów kokainy ukrytej w mrożonym proszku juki i kontenerach z owocami.