Heroina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 314 / 1 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
dietanian (5α,6α)-7,8-didehydro-4,5-epoksy-17-metylomorfinan-3,6-diolu; diacetylomorfina
http://pl.wikipedia.org/wiki/Heroina

Czysta heroina jest biała. Każdy proszek można oczyścić, dodać barwniki etc aby było białe. A podobno hera tylko w Polsce jest brązowa (Brown Sugar?)
Ostatnio zmieniony 06 lutego 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii

Nof

Użytkownik nieaktywny
  • 291 / 10 / 0

Korlic pisze :
A podobno hera tylko w Polsce jest brązowa (Brown Sugar?)

Że tylko u nas jest brązowa heroina? Czy może że u nas jest dostępna tylko brązowa heroina? W obu przypadkach błędnie, choć co do drugiego zdania to najczęściej jest dostępne jedynie to brązowe gówno. Co nie znaczy że nie ma białej.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Medyczna marihuana mogła być tańsza. Producent wybrał wyższą stawkę VAT

Nawet 10 zł taniej mogłaby kosztować medyczna marihuana, gdyby producent wybrał 8-procentową stawkę VAT. Zdaniem farmaceutów, wybór opodatkowania 23-procentowego zaszkodzi pacjentom.

Użytkownik nieaktywny
  • 248 / 2 / 0

W sumie prawda..
Jest taka możliwość i ja nie znając się na tym zdaje się na Ciebie Nof i twoje doświadczenie.
Napisz mi tylko czy taka biała heroina jest mocniejsza od brown'a, bo jak czytałem to z tego jednoznacznie wynika, że polska-brązowa jest o wiele słabsza.

W ogóle mnie ciekawi fakt czy ćpałeś czystą heroine kiedyś?
Nie z powodu poszerzania doświadczenia teoretycznego, lecz z czystej ciekawości- taką własnej produkcji, bo podobno bardzo żadko trafia się taka i łatwo z nią przecholować jak daje się tylko tą brązowawą.

• 314 / 1 / 0

Nof mój błąd. Ale w Polsce nie słyszałem jak do tej pory o białej hery.
Ogólnie Hera jest dla mnie poza zasięgiem ale z tego co czytam o bialej nikt na necie nie slyszy :]
Peace
Ostatnio zmieniony 16 marca 2006 przez Korlic, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny
  • 172 / 5 / 0

jest biala bo biore ja od 2-3 mc-y, ma normalnego kopa i dobrze dziala, byc moze to zacetylowana morfina ale wtedy bylaby mocniejsza od brauna a wczoraj sprobowalem nowej dostawy brauna to na dupie usiadlem, mocniejsza od tej bialej, dziwne to wszystko

Użytkownik nieaktywny
  • 15 / / 0

Tak z ciekawości, da radę to palić?

Nof

Użytkownik nieaktywny
  • 291 / 10 / 0

Ta biała mogła być czymś rozrzedzona. Co do mnie to nigdy heroiny nie brałem.
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

jezeli jest tu ktos z wawy ktory jest aktualnie w klimacie niech wysle mi maila: dzieki, czekam...
Ostatnio zmieniony 30 lipca 2006 przez magda, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny
  • 119 / 2 / 0

biała hera to nic dziwnego(w Polsce tylko może dziwić).
Nie da się podrobić działania hery. Majka to jednak nie to samo. i jak ktoś ma troche doświadczenia spokojnie odróżni.

Nof

Użytkownik nieaktywny
  • 291 / 10 / 0

Pins and needles. To co jest przy morfinie a przy heroinie nie ma. Poza tym są ponoć całkiem podobne.
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata