REKLAMA
W ostrzelanym samochodzie znaleziono 30 kilogramów heroiny.

W Polsce mafie narkotykowe zaczęły strzelać do siebie na ulicach :((

Anonim

Kategorie

Źródło

poland.com/PAP

Odsłony

1595
Ponad 30 kg heroiny znalazła wrocławska policja w samochodzie, którego pasażerowie zostali ostrzelani przed trzema dniami przez nieznanych sprawców na autostradzie A-4. W strzelaninie zginęła wtedy jedna osoba, druga jest ciężko ranna. Policja zatrzymała 28-letnią kobietę, mieszkankę Łodzi, która także jechała wtedy tym autem. Nie została ranna. Jest podejrzana o handel narkotykami. Narkotyki były dobrze schowane w samochodzie tuż za siedzeniem kierowcy - powiedział policjant pragnący zachować anonimowość. Dodał, że wartość rynkowa narkotyku jest bardzo wysoka, bo kilogram heroiny można sprzedać za 140 tysięcy złotych. Nadal trwają poszukiwania mężczyzny, który w piątek 9 lutego strzelał do pasażerów podróżujących mercedesem z Łodzi do Zgorzelca.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • LSD-25
 • Marihuana
 • N2O (gaz rozweselający)
 • Pierwszy raz

POUCZENIE SERWISU NEUROGROOVE: OBSŁUGIWANIE POJAZDÓW LUB URZĄDZEŃ MECHANICZNYCH W STANIE NIETRZEŹWYM LUB ZMIENIONEJ ŚWIADOMOŚCI JEST SKRAJNIE NIEODPOWIEDZIALNYM ZACHOWANIEM, MOGĄCYM SPOWODOWAĆ ŚMIERĆ BĄDŹ KALECTWO POSTRONNYCH OSÓB. JEŚLI COŚ BRAŁEŚ - NIE JEDŹ. JEŚLI PRZEBYWASZ Z OSOBĄ NIETRZEŹWĄ PROWADZĄCĄ LUB PLANUJĄCĄ PROWADZIĆ SAMOCHÓD - POWSTRZYMAJ JĄ, ZANIM NASTĄPI TRAGEDIA.

 • Damiana
 • Dekstrometorfan
 • Marihuana
 • Przeżycie mistyczne
 • Tytoń

Dzionek był przepiękny, humor też. Jedynie zmęczenie to minus.

Do czytania poniższego tekstu najlepiej puścić sobie tę składankę https://www.youtube.com/watch?v=eu_MZy84dUc - w dziwny sposób nadaje płynności i pozwala mi się utożsamiać z sobą z tamtej chwili, kiedy to piszę. Może i wam nada rotacji.

>>>Jak doszedłem do tego stanu<<<<

[Przejdź od razu do nagłówka "Uderza!", jeśli się śpieszysz ;)]

 • LSD-25

O jedenastej czterdzieści pięć nastąpiło wprowadzenie matariału testowego. Kolorowy kartonik o niepozornych rozmiarach nie zapowiadał wyglądem ani aparycją tego co nas czekało… Poszliśmy na skraj łąki siadając w cieniu brzózek- pamiętam piękne słoneczne plamy- prześwity słońca które powoli wskazywało na apogeum- czyli południe. Długi czas oczekiwania zaniepokoił mnie… Już myslałem że cały eksperyment wziął w łeb. Wtedy postanowiłem że trzeba zajarać z myślą że może to będzie katalizatorem który uwolni w nas psychodeliczne jazdy, wkrótce przekonałem się że wcale się nie pomyliłem.

 • Grzyby halucynogenne

Bylo to pierwsze grzybojedzenie w tym roku. Niestety grzyby byly

zakupione gdyz moje miejsce w tym sezonie w ogole nie obrodzilo :(( i

w ogole mialem dosyc rozczarowan za kazdym razem gdy sie udawalem na

laki. Wiem, ze najlepiej "smakuja" wlasnorecznie zebrane kapelusze

lecz pokusa i zadza wrazen byla na tyle silna, ze gdy nadarzyla sie

okazja to zdecydowalismy sie z kumplem zakupic 150 sztuk.

Mimo wszystko nastawilem sie na pozytywna podroz.