W ostrzelanym samochodzie znaleziono 30 kilogramów heroiny.

W Polsce mafie narkotykowe zaczęły strzelać do siebie na ulicach :((

Anonim

Kategorie

Źródło

poland.com/PAP

Odsłony

1598
Ponad 30 kg heroiny znalazła wrocławska policja w samochodzie, którego pasażerowie zostali ostrzelani przed trzema dniami przez nieznanych sprawców na autostradzie A-4. W strzelaninie zginęła wtedy jedna osoba, druga jest ciężko ranna. Policja zatrzymała 28-letnią kobietę, mieszkankę Łodzi, która także jechała wtedy tym autem. Nie została ranna. Jest podejrzana o handel narkotykami. Narkotyki były dobrze schowane w samochodzie tuż za siedzeniem kierowcy - powiedział policjant pragnący zachować anonimowość. Dodał, że wartość rynkowa narkotyku jest bardzo wysoka, bo kilogram heroiny można sprzedać za 140 tysięcy złotych. Nadal trwają poszukiwania mężczyzny, który w piątek 9 lutego strzelał do pasażerów podróżujących mercedesem z Łodzi do Zgorzelca.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA
  • Pozytywne przeżycie

dom kumpla, miasto, urodziny kumpla

Nie będę się przedstawiał, nie o to tutaj chodzi. W każdym razie muszę zaznaczyć, że moje życie jest dziwne, mimo dobrej sytuacji materialnej, sporej ilości znajomych, jestem osobą samotną. Nie, nie jest to żadna przechwałka. Mam jednego zaufanego przyjaciela (niech będzie S). Ale do rzeczy.

  • Bad trip
  • Inne

07.10.2008

Po zebraniu myśli postanowiłem opisać najgorszego Bad-tripa jaki przydarzył się w moim już nie tak krótkim życiu. Musiałem mieć kilka dni na przemyślenie sprawy, bo to co się mi przytrafiło było doświadczeniem wielce wstrząsającym i przerażającym.

  • 1P-LSD
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Set: Długo napalałem się na na ten karton, zwłaszcza po poprzedniej próbiej z ETH-LAD. Miałem nadzieję na solidny trip. Setting: Mała wioska w kraju legalnej trawki; dom przyjaciół w którym nie raz już tripowaliśmy. Ja i ich dwoje (On i Ona).

Witam, to nie będzie standardowy trip raport. Pisałem "na bieżąco" ale w szaleństwie które się odbywało niewiele zdziałałem.

 

Może najpierw mały wstęp:

Ja i dwoje przyjaciół (On i Ona) tripujemy wspólnie od kilku lat pomimo dzielącej nas różnicy lat. Jedliśmy razem wielokrotnie MDMA i trufle, teraz przyszła pora na cięższy kaliber. Karton miał 125 mcg jak dobrze pamiętam a cała akcja działa się wiosną tego roku. Pogoda niezbyt dopisywała, ale zarzuciliśmy i poszliśmy się przejść.

 

Ahoj!

 

  • Gałka muszkatołowa
  • Pierwszy raz

Zażywane po powrocie do domu. Nastawienie psychiczne obojętne. Zażywane przy muzyce.

Witam. 

Tak więc zaczynam tego mojego oto trip raporta.

randomness