REKLAMA
Polska i Gruzja będą wspólnie zwalczać przestępczość

Współpracę w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej, w tym przede wszystkim związanej z obrotem narkotykami, zakłada umowa, podpisana w czwartek, między polskim Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz jego gruzińskim odpowiednikiem.

Alicja

Kategorie

Źródło

onet.pl/PAP

Odsłony

734
Współpracę w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej, w tym przede wszystkim związanej z obrotem narkotykami, zakłada umowa, podpisana w czwartek, między polskim Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz jego gruzińskim odpowiednikiem. Wizyta w Gruzji jest kolejnym etapem pięciodniowej podróży ministra SWiA Janusza Kaczmarka na Kaukaz. Rozpoczął ją w Armenii, gdzie spotkał się m.in. z tamtejszym premierem Serżem Sarkisjanem. - Umowa dotycząca współpracy w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej pomiędzy Polską a Gruzją jest pierwszą tego typu podpisaną przez Gruzję z krajem UE. Dzięki niej m.in. oba kraje będą się informować o najgroźniejszych grupach przestępczych - powiedział rzecznik MSWiA Michał Rachoń. Jak dodał, umowa oprócz wymiany informacji dotyczy też np. kwestii związanych z przesyłkami kontrolowanymi. Jak podkreślił, chodzi przede wszystkim o przestępczość związaną z obrotem narkotykami. Wizyta w Armenii dotyczyła m.in. współpracy w zakresie bezpieczeństwa granic i problemów nielegalnej imigracji. Rozmawiano też o zwalczaniu przestępczości zorganizowanej i przeciwdziałaniu terroryzmowi. Ostatnim punktem podróży polskiego ministra będzie Azerbejdżan. Kaczmarkowi towarzyszą wiceminister SWiA Wiesław Tarka, komendant główny policji Konrad Kornatowski oraz zastępca komendanta głównego straży granicznej Jacek Bajger.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-I

Substancja i dawka: 18 mg 2C-I.


  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz

Czekałem na to od ponad miesiąca, dużo znajomych opowiadało mi o tym pięknym stanie i chciałem go w końcu doświadczyć. Miało to miejsce na imprezie sylwestrowej 2017/2018. Nastawiłem się bardzo pozytywnie, miałem zarzucić wraz z 5 kumplami, tak też zrobiliśmy. Oczekiwałem niesamowitego uczucia, o którym tyle słyszałem.

Wprowadzenie:

Jestem zwykłym nastolatkiem. Chodzę do technikum mechanicznego. Uczę się nawet dobrze. Nigdy nie sprawiałem żadnych problemów. Jakieś tam doświadczenie z narkotykami miałem, dużo czytałem o MDMA i byłem przygotowany na całego tripa.

T(19:00)

  • Powój hawajski
  • Powoje

Wiek: 18 lat.

Set & Settings: mój pokój, wał przeciwpowodziowy, park, ulica, sklep.

Dawkowanie: 10g nasion Ipomoea Violacea na osobę. Dochodzą dwie lufy MJ.

Doświadczenie: Marihuana, "Mieszanki ziołowe", DXM, DMH, Ubulawu, Benzydamina, Mefedron, Piperazyna, Morfina, 2C-E, LSA

Oto mój pierwszy psychodeliczny trip, który to trip był swego rodzaju przełomem w obliczu mojego wcześniejszego doświadczenia z substancjami psychoaktywnymi.

  • Benzydamina

Set & Setting :

Pora roku – wiosna, 15 kwietnia

Lokacje – dom, miasto, las

Nastrój – świetny, delikatna niepewność

Cel – spełnienie swojej narkotykowej „ambicji” - doznanie halucynacji

Dawkowanie:

Dawka – 2g Benzydaminy

Waga – 90kg

Wiek: 17 lat

Doświadczenie : Dekstrometorfan, Benzydamina, Thc