Polska i Gruzja będą wspólnie zwalczać przestępczość

Współpracę w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej, w tym przede wszystkim związanej z obrotem narkotykami, zakłada umowa, podpisana w czwartek, między polskim Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz jego gruzińskim odpowiednikiem.

Alicja

Kategorie

Źródło

onet.pl/PAP

Odsłony

734
Współpracę w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej, w tym przede wszystkim związanej z obrotem narkotykami, zakłada umowa, podpisana w czwartek, między polskim Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz jego gruzińskim odpowiednikiem. Wizyta w Gruzji jest kolejnym etapem pięciodniowej podróży ministra SWiA Janusza Kaczmarka na Kaukaz. Rozpoczął ją w Armenii, gdzie spotkał się m.in. z tamtejszym premierem Serżem Sarkisjanem. - Umowa dotycząca współpracy w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej pomiędzy Polską a Gruzją jest pierwszą tego typu podpisaną przez Gruzję z krajem UE. Dzięki niej m.in. oba kraje będą się informować o najgroźniejszych grupach przestępczych - powiedział rzecznik MSWiA Michał Rachoń. Jak dodał, umowa oprócz wymiany informacji dotyczy też np. kwestii związanych z przesyłkami kontrolowanymi. Jak podkreślił, chodzi przede wszystkim o przestępczość związaną z obrotem narkotykami. Wizyta w Armenii dotyczyła m.in. współpracy w zakresie bezpieczeństwa granic i problemów nielegalnej imigracji. Rozmawiano też o zwalczaniu przestępczości zorganizowanej i przeciwdziałaniu terroryzmowi. Ostatnim punktem podróży polskiego ministra będzie Azerbejdżan. Kaczmarkowi towarzyszą wiceminister SWiA Wiesław Tarka, komendant główny policji Konrad Kornatowski oraz zastępca komendanta głównego straży granicznej Jacek Bajger.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

W sumie nie jest to sam wlasciwy trip-report, ale raczej krótkie, fikcyjne opowiadanko, które można potraktować jako trip-report. "Szpulka" powstała z właściwych doświadczeń psychodelicznych i długich przemyśleń jakie wywarły one na subtelny umysł. Pisane na trzeźwo, ale tak, by uchwycić jak najwięcej tych najwłaściwszych doznań.

  • Metoksetamina
  • Pozytywne przeżycie

Spontan na mieście z dawno niewidzianym ziomkiem, potem na jego osiedlu, jego dom, potem mój, a później galaktyka kurwix.

Na wstępie słów kilka.  

   Po ostatnich przygodach ( 10 dniowy ciąg na mxe), zauważyłem u siebie dziwny efekt. Po małych dawkach rzędu 50 - 60 mg dziennie, miewałem zaburzenia osobowości, nawet rozdwojenie jazni. Jazdy na mxe nieco mnie odrealniły. Jednak mimo to nadal prowadziłem w miare normalne życie.

Częśc pierwsza.

  • Dekstrometorfan

Ten faq jest zbiorem moich doświadczeń z dxm oraz informacji znalezionych w internecie.
  • Grzyby halucynogenneWspomnienia z jesieni
Poziom doświadczenia: NIE brałem heroiny, kokainy, lsd, sdWitam wszystkich zainteresowanych tematyką.

Chciałbym przedstawić w tym artykule, moje przeżycia związane z grzybami a konkretnie z Psilocybe semilanceata - Łysiczka lancetowata oraz przybliżyć czytelnikowi tematykę z nimi związaną.