REKLAMA
Policja zatrzymała 3 dilerów narkotyków

Trzech dilerów, przewożących samochodami narkotyki wartości ponad 80 tysięcy złotych, zatrzymała warmińsko-mazurska policja. Według policji, narkotyki miały trafić m.in. na dyskoteki do mazurskich miejscowości wypoczynkowych.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2202

Jak poinformowała PAP w środę Monika Wejknis z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, przy zatrzymanych policja znalazła amfetaminę, marihuanę i tabletki ekstazy.

46-letniego mieszkańca Gdańska Jerzego S. policja zatrzymała we wtorek na drodze krajowej numer 7 Gdańsk-Warszawa pod Ostródą. Mężczyzna w fordzie escorcie ukrył pod siedzeniem pół kilograma amfetaminy.

Z takiej ilości można by zrobić tysiąc porcji narkotyków. Miały one być sprzedawane w Braniewie i okolicach, bo tam mężczyzna czasowo mieszkał - powiedziała Wejknis.

Także we wtorek, ale w Piszu zostali zatrzymani dwaj studenci. W seacie toledo ukryli oni w bagażniku pod tapicerką 600 gramów marihuany (można by z niej zrobić 1200 porcji narkotyku), ponad pół kilo amfetaminy oraz 580 sztuk tabletek ekstazy.

Według policji, 20-letni Marek S. z gminy Ruciane Nida oraz 21- letni Sebastin D. z Pisza rozprowadzali narkotyki w mazurskich miejscowościach turystycznych.

Za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków grozi do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

5KiloJointuf (niezweryfikowany)
boze jak oni licza te dame z 600gram trawy zrobic 1200 porcji to komu oni to sprzewadac mieli slepym ? i moze jeszcze 25 blach za taka "porcje" ;]=
wid (niezweryfikowany)
kto tym debilom powiedział ze sztuka to pół grama
Zajawki z NeuroGroove
  • Dimenhydrynat

Nazwa substancji: Aviomarin


Wcześniejsze doświadczenia: alkohol, MJ notorycznie, raz w życiu gałka


Dawka i sposób użycia: 850mg - 17 tabletek x 50mg, doustnie


Set & setting: Całkowicie bezpieczne mieszkanie, letnie popołudnie,

zarzucamy w dwie osoby. Byłem lekko zaniepokojony, wszak pierwszy raz

zarzucam leki. Oczekiwania - haluny.


Przejdźmy do meritum, czyli EFEKTY:

  • Amfetamina
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Inne
  • Tripraport

Najpierw działka koleżanki, później różne miejsca począwszy od jakiejś melińskiej nory skończywszy na opuszczonym bunkrze.

Wszystko zaczęło się od tego, że w nocy z 12 na 13 sierpnia miał być najbardziej widoczny na terenie kraju deszcz meteorytów. Jako, że mieszkam w dużym, oświetlonym mieście, postanowiłam na jedną noc przenieść się do pewnego miasteczka, w którym mam wielu znajomych oraz chłopaka i wraz z nimi podziwiać te piękne widoki.

  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Urodziny kumpla w domku w górach

Jakiś czas temu jednym z moich marzeń zostało spróbowanie psychodelików. Z uwagi na mój wcześniejszy brak zainteresowania ich tematem moim jedynym źródłem informacji o nich, była propaganda, wmawiająca nam, że to zło, które cię zniszczy oraz obraz hipisów, którzy wyglądali tak jak sam nie chciałbym wyglądać, dlatego nie miałem o nich dobrej opinii i nigdy nie ciągnęło mnie, żeby ich spróbować. To wszystko zaczęło się jednak zmieniać, kiedy natrafiłem na fragmenty podcastów gościa o imieniu Joe Rogan. Jest to komentator w największej organizacji MMA na świecie.

  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Napalony na przeżycie inne niż znane mi już tabletki wróciłem pośpiesznie do domu i w pośpiechu zacząłem zabawę, piszę to w czasie teraźniejszym więc jestem bardzo podekscytowany

Zacznę od małego wprowadzenia, więc wiecie że w Stanach i ogólnie jest moda na kodeine,double cupy,dirty sprite itp. prawda? Ja jako doświadczony kodeiniarz biorący jednak tylko thiocodin poczułem wielką chęć skosztowania takiego "leana" no ale u nas w polsce niestety nie ma tego sławnego fioletowego syropu więc zadowoliłem się zwykłym syropem Thiocodin za 9.99zł 100ml.

randomness