REKLAMA
Marsz Wyzwolenia Konopi 2018 – plan wydarzenia

Już 19 maja 2018 po raz kolejny przemaszerujemy ulicami Warszawy, aby wyrazić swój sprzeciw dla panującej w Polsce polityki wobec konopi indyjskich. Od ponad dekady jednoczymy ludzi o różnych poglądach, aby razem, w pogodny sposób i z pozytywną energią manifestować swoje wspólne postulaty.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Wolne Konopie

Grafika

Odsłony

439

Już 19 maja 2018 po raz kolejny przemaszerujemy ulicami Warszawy, aby wyrazić swój sprzeciw dla panującej w Polsce polityki wobec konopi indyjskich. Od ponad dekady jednoczymy ludzi o różnych poglądach, aby razem, w pogodny sposób i z pozytywną energią manifestować swoje wspólne postulaty.

Maszerując w kolorowych strojach, w rytm dźwięków muzyki, niosąc transparenty i wykrzykując nasz manifest, urządzamy jedyną w Polsce paradę na cześć Ganji. Imprezie towarzyszą przemowy organizatorów i zaproszonych gości, koncerty znanych artystów, liczne występy muzyków oraz DJ-ów.

Jak wszyscy dobrze wiemy w Polsce panuje pełne absurdów prawo oraz bezskuteczna w każdym calu prohibicja, co powoduje wiele społecznych krzywd i szkód. Stowarzyszenie Wolne Konopie od lat przeciwstawia się tym praktykom i wpływa na politykę narkotykową w naszym państwie. Marsz ma przede wszystkim na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa oraz polityków na kwestie medycznego oraz rekreacyjnego wykorzystywania marihuany oraz propagowanie wykorzystywania konopi w przemyśle i w życiu codziennym każdego człowieka nie jako używki. Jest jednak jeszcze bardzo dużo do zrobienia, szczególnie w kwestii edukacji społecznej, a aktywizacja obywateli jest w tym wypadku bardzo ważna. Gdyby każdy konsument wziął udział w naszej manifestacji to media i politycy nie mogliby tego niezauważyć. Pamiętajmy, że tylko w grupie możemy wymusić na nich zmianę podejścia do konopi!

W tym roku po raz pierwszy zagrają na Marszu m.in. Włodi, JWP oraz Kacper HTA. A w nocy, o godzinie 22:00 zapraszamy na AfterParty w klubie Metronom ul. Chłodna 35/37, gdzie zagrają m.in DJ Krzaku, Kudłaty Soundsystem, Whisky Laro, Kacper HTA, DJ HMR, Comson, Mops i inni!

W dniach 19 i 20 maja od 11.00 do 19.00 na terenie Zoo Market przy Al. Solidarności 55 odbędzie się KANABA FAIR – Piknik. Jest to letnia edycja targów organizowanych m.in przez Wolne Konopie, poświęconych produktom konopnym. Podczas wydarzenia w spokojnej, rodzinnej atmosferze oraz naturalnym klimacie możecie nie tylko zrobić wyjątkowe zakupy ale również zaczerpnąć sporej dawki wiedzy z dziedzin powiązanych z konopiami.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • 3-MMC
 • Amfetamina
 • Heroina
 • Inne
 • Ketony
 • Kokaina
 • Marihuana
 • Marihuana
 • Uzależnienie

Wiki - raczej spokojnie, wrocilem na hotel po robocie Set - srednio.. Fetki brakuje.. Setting - powiedzialem kolesiom swoim z roboty ( jeden 46lat, drugi 21 ) ze biore fetke od znajomego w tym miescie w ktorym jestem.

Siema, na poczatku powiem w ogole.. Co i jak...
Dodam, że post ( a chyba już opowiadanie ) piszę drugi raz.. Laptop mi się rozładował..

Aktualnie godzina 03:48

Doświadczenie

Fetka

 • MDMA (Ecstasy)

Kolka bralem wczesniej 2 razy w ciagu 2 lat, nie mialem wtedy specjalnych

efektow, za drugim razem podzialalo moze z 2 godziny i przesiedzialem

caly trip na fotelu sluchajac psy-trance i minimal techno - nic

specjalnego.


Ladunek: 1 x motorola

 • Metoksetamina
 • Przeżycie mistyczne

Jak najbardziej pozytywnie - brałem już wcześniej dysocjanty i wiem czego można się po nich spodziewać. Zachęcam do przeczytania poprzednich raportów.

Jedynie ten werset pisany jest po wytrzeźwieniu. Cała reszta powstawała pod wpływem wyżej wymienionej mieszanki i mniej-więcej od połowy staje się bardzo dziwna. Podsumowanie znajdziesz na końcu.

 

Jak to się zaczęło?

 • Benzydamina

S&S : Dom kumpla, nazwę go "C", i drugi kumpel niech będzie "Z".

Doświadczenie : Kofeina, Tytoń, Alkohol, THC, DXM.

Dawkowanie : 3 saszetki 'Tantum Rosa'

Jest ok. godz. 18.00, wsypuje z kumplem do szklanki zawartość saszetki, i nalewam wody. Mieszamy. Gotowe !

randomness