Gwiazdor przyłapany na handlu narkotykami

Zawodnik zawodowej australijskiej ligi rugby NRL został oskarżony o handel narkotykami zaledwie trzy miesiące po tym, jak sąd skazał jego kolegę z drużyny za takie samo przestępstwo.

Koka

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

1900

Zawodnik zawodowej australijskiej ligi rugby NRL został oskarżony o handel narkotykami zaledwie trzy miesiące po tym, jak sąd skazał jego kolegę z drużyny za takie samo przestępstwo.
Z informacji, do których dotarli dziennikarze wynika, iż grający dla Newcastle Knights Chris Houston usłyszał już zarzut rozprowadzania kokainy oraz ecstasy. 25-letni prawy wspieracz stanie przed sądem w przyszłym miesiącu. Jego klub podjął już decyzję o zawieszeniu go w prawach zawodnika.

"Zawodnik Newcastle Knights, Chris Houston został bezterminowo wykluczony po tym, jak pojawiły się doniesienia, iż postawiono mu zarzuty związane z handlem narkotykami" - czytamy w oficjalnym komunikacie, jaki wydał macierzysty zespół Houstona.

W grudniu ubiegłego roku, kolega z drużyny Knights, Danny Wicks usłyszał sześć zarzutów dotyczących rozprowadzania zakazanych narkotyków oraz dwa zarzuty dotyczące posiadania nielegalnych substancji. Młodszy brat Wicksa oraz jego bratowa również zostali objęci policyjnym śledztwem w tej sprawie i także usłyszeli zarzuty. W kręgu podejrzeń znalazł się też piłkarz, Steven Stefanovski.

Danny Wicks i Chris Houston trafili do zespołu Newcastle Knights z drużyny St. George Illawarra Dragons pod koniec roku 2007. Wicks zgodził się już na rozwiązanie jego kontraktu, który opiewał na sumę 180 tysięcy dolarów rocznie. Houston nadal pozostaje związany umową ze swoim dotychczasowym klubem do roku 2012.

To drugi rok z rzędu, kiedy środowiskiem australijskiej ligi rugby wstrząsa obyczajowy skandal. W zeszłym roku, obrońca Manly oraz reprezentacji Australii Brett Stewart musiał wycofać się z kampanii reklamowej promującej ligę NRL po tym, jak został oskarżony o napaść seksualną.

Były gwiazdor Newcastle oraz drużyny narodowej Andrew Johns to kolejny rugbysta, który trafił w 2007 na czołówki australijskich gazet. Tuż przed zakończeniem kariery, został on przyłapany na nielegalnym posiadaniu ecstasy. Później przyznał, iż często w trakcie swojej kariery sięgał po ten narkotyk.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Gall Anonim (niezweryfikowany)
<p>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Steven Stefanovski -heh pewnie Polak w drugim pokoleniu ;]</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-P
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie, troche chodzenia po mieście + impreza u znajomych.

T+0 

Godzina 16:00 zarzucamy z kumplem po 12mg 2C-P. Po zarzuceniu postanawiamy pójść do sklepu po winko, co by poczekać aż się załaduje i coś w tym czasie porobić. (później mieliśmy iść na impreze).

T+1

  • Grzyby Psylocybinowe
  • Przeżycie mistyczne

Set: bardzo pozytywny, na fali rozwoju duchowego, intencja osiągnięcia wyższego stanu niż znane mi wcześniej;; Setting: lato, dom na wsi z ogródkiem, zwierzętami. Słońce, ciepło, cicho i spokojnie, towarzystwo koleżanki i kolegi

Opiszę dziś przeżycie, które bardzo zmieniło mój odbiór świata. Był to prawdopodobnie mój "najlepszy" trip w dotychczasowym życiu.

To wydarzenie miało miejsce około pół roku temu. Wcześniejsze miesiące były dla mnie wyzwaniem ze względu na wiele zmian na każdym polu życia. Jednak całe szczęście udało mi się podołać i w lato byłem gotowy na nowe perspektywy. 

  • LSD-25
  • Miks

Nocny trip w idealnym miejscu z idealną osobą;-)

  Witam. Tytułem wstępu pragnę zakomunikować wszystkim osobom niezdrowo zainteresowanym treścią tegoż trip raportu, iż wszystkie opisane w nim sytuacje są jedynie wytworem mojej bujnej wyobraźni. Wszystkich innych zapraszam do lektury:-) 

 

  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Lekkie podniecenie pierwszego spotkania z DXM, pogoda deszczowa, nikomu się nie chce ruszyć na ulice, zażycie pod pretekstem poprawy nastroju; zrobienia czegoś nowego. Sam w domu, ledwo co zainstalowany NeedForSpeedUnderground.

Miejsce akcji całego raportu: Dom + park

randomness