Częstochowa: Policja złapała narkotykowego hurtownika

Poszukiwany od ponad roku listem gończym handlarz narkotyków z Dąbrowy Górniczej został złapany w Częstochowie

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza

Odsłony

1807
Precyzyjną operację przygotowali funkcjonariusze z wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Została przeprowadzona w czwartkowe popołudnie.

- Policjanci mieli wcześniej informację, że 25-letni Wojciech B. jedzie ze Śląska taksówką w kierunku Częstochowy i ma przy sobie narkotyki - mówi aspirant Jacek Pytel z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej.

Policja zatrzymała taksówkę na jednej z częstochowskich ulic. Przy B. znaleziono prawie 10 tys. tabletek ekstasy o czarnorynkowej wartości 100 tys. zł. Wojciech B. był poszukiwany od 2004 r. przez Prokuraturę Okręgową w Katowicach i śląskie Centralne Biuro Śledcze za posiadanie i handel narkotykami. Prowadzący śledztwo sprawdzają teraz, komu w Częstochowie i okolicach dostarczał środki odurzające.

Pion do walki z przestępczością narkotykową śląskiego CBŚ w ciągu pięciu miesięcy tego roku przejął 120 tys. działek amfetaminy, ekstasy, kokainy, haszyszu. M.in. w styczniu policjanci odkryli największy w Polsce przemyt 90 tys. tabletek ekstasy oraz zlikwidowali dwa laboratoria amfetaminy w Katowicach. W marcu zatrzymali 16-kilogramowy transport głównie amfetaminy, kokainy i tabletek ekstasy.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

k.t. (niezweryfikowany)
No, no, ależ się CBŚ obłowił. W sumie, to oni powinni sami się utrzymywać. Po co państwo jeszcze daje im kasę. Sprzedadzą co skonfiskowali i już...
juri (niezweryfikowany)
no kurwa 10 zl za pigla to przegiecie, jak oni sie maja utrzymac sami jesli takie kwoty sobie zycza
Anonim (niezweryfikowany)
Pozdrawiam z UK Pana Prezydenta Tadeusza Wrone (ty chuju)!
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • LSD-25

Totalny spontan przed zarzuceniem, rozluźniony alkoholem i skrętami.

W lecie podczas mistrzostw świata w piłce nożnej odwiedziłem swoje ulubione miasto. 
Akurat odbywał sie mecz Holendrów z Hiszpanami, wraz z moim kuplem poszliśmy do knajpy do jego znajomych wspólnie obejrzeć mecz. A że na boisku działo się sporo, wlałem w siebie pare litrów piwska.
Po meczu jednak było nam mało więc udaliśmy się zapalić jointa i coś jezscze wypić do mieszkania jednego ze znajomych.
Na miejscu poznałem kilku ludzi, zaczęliśmy dalej pić, palić i od słowa okazało się, że jeden z nich posiada kwasy.

  • Dekstrometorfan
  • Inne
  • Przeżycie mistyczne

Lekki strach, duża ciekawość, duże oczekiwania, duża wiara w siebie i fazę, spokojne otoczenie,

Godzina 9:30- Łykam 11 kapsułek, w których zamknąłem mieszankę imbiru i pieprzu czarnego. Obie te przyprawy mają za zadanie wzmocnić moje doznania. Kumpel (nazwijmy go Kleofas) łyka 10, ponieważ waży troszkę mniej. A przez "troszkę" rozumiem jakieś 10 kilo :) Moja waga to w chwili obecnej 88 kilogramów.

Całość popijamy sokiem z grejpfruta (ułatwia wchłanianie leków) zmieszanym z AAKG (kolejny wzmacniacz faz). Dodajemy do tego po 12 ml syropu Atussin.

  • Dekstrometorfan

Set & Settings - Nudne jesienno zimowe wieczory w internacie. Jesteśmy razem z 6 kumplami w małym pokoju. Melancholia i stagnacja. liczmy na naprawde niezła banie:P Mamy do dyspozycji 6 paczek acodinu, zakupiliśmy sprzęcik w aptece w Tesco:O

Dawkowanie - średnio po 20 małych białych komandosów z gorzkimi minami:D

Wiek i doświadczenie - wszyscy po 17 lat, łykaliśmy ładny miesiąć dzień w dzień. DXM,tytoń,alko,marihuana,space diamond(i inne dopalacze)

  • Dekstrometorfan
  • Marihuana

Centrum miasta, sobotni skwar, godzina 14:30, 15.08.09r

Set & Setting: centrum miasta, sobotni skwar, godzina 14:30, 15.08.09, chęć sprawdzenia czy DXM to zabawka dla dzieci - jak dotąd uważałem, lekki stres wynikający z pustego żołądka, upału oraz położeniem w centrum miasta. Nastawienie w miarę pozytywne.

Waga: 68kg

Dawkowanie: 30 tabletek Acodinu (w odstępach 3minut, w kolejności 4-6-5-5-5 i po 15minutach ostatnie 5), popijane czystą wodą.

Doświadczenie: nikotyna, alkohol, marihuana, extasy, łysiczki, amfetamina.

Wiek: 20.