Ulotka ENCOD

Europejska Rada NGO d/s Polityki Narkotykowej powstała w 1993 roku jako platforma skupiająca ludzi pragnących wziąć udział w kampanii tworzenia racjonalnych i efektywnych polityk narkotykowych...

Tagi

Odsłony

1119

Europejska Rada NGO d/s Polityki Narkotykowej powstała w 1993 roku jako platforma skupiająca ludzi pragnących wziąć udział w kampanii tworzenia racjonalnych i efektywnych polityk narkotykowych. W 1998 roku, utworzyliśmy międzynarodową koalicję organizacji pozarządowych (ICN) opartą o manifest napisany jako odpowiedź na strategię ONZ zakładającą wyeliminowanie produkcji i konsumpcji narkotyków przed 2008 rokiem. W 2003, w połowie "ewaluacji" planu ONZ, zorganizowaliśmy pierwszą międzynarodową demonstrację i serie konferencji podważających sens, prowadzonej w oparciu o traktaty ONZ, Wojny z Narkotykami. Na wiosnę tego roku organizujemy kampanie dalszej uprawy ziaren legalnej regulacji narkotyków. Przygotowujemy wiele wydarzeń w różnych krajach.

21 MARZEC, Początek wiosennej kampanii. Zasadź konopie, kokę, opium w jakimś ciekawym miejscu i wyślij zdjęcia do ENCOD.

28-30 KWIECIEŃ, sesja ENCOD/KANABA na Alternatywnym Forum Ekonomicznym w Warszawie, Polska

1-8 MAJ, Demonstracje Million Marijuana March w 300 miastach na całym świecie

26 CZERWIEC, Zakończenie kampanii. Spotkanie ENCOD w Kopenhadze, Dania Do polityków: ZAPRZESTAŃCIE WALKI Z ROŚLINAMI ZACZNIJCIE RESPEKTOWAĆ NATURALNĄ I LUDZKĄ RÓŻNORODNOŚĆ ZAPRZESTAŃCIE KRYMINALIZACJI - KONIEC Z MAFIĄ WPROWADŹCIE UREGULOWANĄ PRODUKCJĘ, DYSTRYBUCJE I SPRZEDAŻ NARKOTYKÓW NATYCHMIAST ZREFORMUJCIE TRAKTATY NARKOTYKOWE ONZ!!!!!!!!

Jeżeli zgadzasz się z Nami, potrzebujemy twojej obecności i wsparcia podczas naszej kampanii dla racjonalnej i efektywnej polityki. Więcej informacji: www.encod.org - Lange Lozanastraat 14, 2018 Antwerpen, Belgium

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Pozytywne: zmęczenie i ciekawość.

Streszczenie: Pierwsze doświadczenie z DXM. Piątek: 300mg, czyli ok. 4,6mg/kg masy ciała, pozytywne doznanie i lekki, pastelowy niedosyt. Sobota: 450mg, odlot zakończony umiarkowanie nieprzyjemnym zjazdem. Raport pisany w niedzielę, ramy czasowe orientacyjne. Inicjały osób trzecich przypisałem losowo.

  • Bad trip
  • Grzyby halucynogenne

Ostatnimi czasy dość często używałem substancji takich jak 4-HO-MET czy 25C-NBOMe, zawsze w towarzystwie, choć nigdy lekkomyślnie. Gdy po tych "zabawach" sięgnąłem po grzyby, okazały się działać słabiej niż zawsze, dlatego postanowiłem zrobić przerwę od psychodelików. Przy okazji obiecałem sobie również nigdy więcej nie używać substancji psychoaktywnych laboratoryjnego pochodzenia i korzystać wyłącznie z darów natury. Akurat tak się złożyło, że w trakcie tej przerwy rozstałem się ze swoją jedyną kobietą, co było dla mnie ogromnym ciosem. Od jakiegoś czasu myślałem o grzybach, wydawało mi się, że jestem już gotowy. I tak mnie tchnęło, akurat w najgorszy dzień, kiedy byłem najbardziej przybity i zdewastowany emocjonalne, żeby odbyć podróż. Wiedziałem, że S&S wykluczają cokolwiek pozytywnego, co mogłoby się zdarzyć podczas tripu. Mimo wszystko, postanowiłem sobie dokopać, spróbować coś zrozumieć, obrać nową drogę, a przede wszystkim stawić czoło największemu bólowi w najbardziej niesprzyjających warunkach. Stało się. Wieczorem, w swoim pokoju, zjadłem 4g suszonych łysiczek. Nigdy wcześniej nie przekraczałem 2,5g. Z głośników rozbrzmiewały Carbon Based Lifeforms, jako tło podróży.

Łysiczki skonsumowałem około godziny 23, w postaci proszku zapitego wodą, zmielone wcześniej w młynku do kawy. Zwykle pierwsze efekty działania grzybów odczuwam po 25-30 minutach. Tym razem początkowa fala otarła się o mnie po niecałych dziesięciu. Już wtedy wiedziałem, że będzie to coś nietypowego, wcześniej mi nieznanego. Kolejne 10' było podsycaniem ciekawości, wzrastaniem podniecenia nowym doświadczeniem. Minęło 25 minut od konsumpcji, a ja miałem już dość. Musiałem bezpowrotnie wyłączyć muzykę.

  • Kodeina
  • Mefedron

„Noc jak każda inna”

Zażyte substancje: 10 mg Klorazepanu, około 250 mg Mefedronu HCl, 150 mg Kodeiny, 40 mg Prometazyny, 7.5 mg Zopiklonu

Wiek: 17 lat

Waga: 65 kg

Doświadczenie: dekstrometorfan, benzydamina, mieszanki ziołowe, pseudoefedryna, metylokatynon, mefedron, opium, makiwara, kodeina, klorazepan, alprazolam, midazolam, 4-AcO-DIPT, zolpidem, zopiklon, moklobemid, paroksetyna, buspiron, baclofen, alkohol, nikotyna, kofeina.

  • MDMA (Ecstasy)


data: 13.10.2001r.


zażyta trucizna: 1 tabletka Ecstasy z wyrzeźbioną kotwiczką. Cena: 30zł/szt.
randomness