@kolebole guma do żucia, płyn do higieny jamy ustnej, standardowe mycie zębów, pasta do zębów według mnie może być normalna choć ostatnio jest trend na bezfluorowe. Z fartem
P.s generalnie to zapobiegaj szczękościskowi i wysuszeniu jamy ustnej, nie zapominaj o nawadnianiu.
jak zaczniesz jarac to skonczysz dopiero jak skonczy Ci sie ryz, jak jeszcze bralem to mialem zasade ze nigdy wiecej jak piatke naraz nie kupowalem. kilka razy wzialem dyche i koncowke juz oddawalem komus albo wyrzucalem w amoku, bo po prostu nie moglem przestac dopalac. taki drug, za dobry
Byle za szybko nie myć po paleniu
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Dbaj o nawodnienie jamy ustnej i nie szoruj zębów zbyt często, bo jeszcze złapiesz wkrętkę i zetrzesz całe szkliwo haha
03 lipca 2026ledzeppelin2 pisze: A niedawno mi pisales że wszystko dobrze z zębami
Byle za szybko nie myć po paleniu
Ps. Pikoludki, albo pikołaki (też dolnyslask hehe)
03 lipca 2026nCuX pisze:Chciałeś napisać 3,5g żeby oddał mamie na przechowanie. W zgorzelcu mają fajne określenie na ludzi używających piko ,,piko ludek" 0,5g dla osoby bez tolerki to jest kilka dni ćpania;)03 lipca 2026serotoninowy pisze: @kolebole Przeczytaj mój ostatni post który napisałem wyżej, nie wiem czy wiesz po prostu na co się piszesz, do tej pory miałes 1g. Teraz masz 4g, w poniedziałek do pracy no to powodzenia, radzę oddać komuś 3g na przechowywanie i nie ma co się spinać do @Vetulani44 uszczypliwy tekst to poniekąd przestroga bo ciężko będzie odłożyć worek mety jak zacząłeś już vapo. Pozdrawiam.
na następny dzień zwała niesamowita, bo jakieś 5h snu miałem i w robocie sie pociłem jak ostatni cwel i czułem jak ode mnie jebie, no takie uroki tego niestety
Zakupiłem na naszym polskim najwiekszym darknetowym markecie/forum o jakze pieknej nazwie D-metamfetamina Premium 98.6% od sprzedawcy z bardzo dobrymi opiniami. I co? Gówno
Palone to w ogóle nie czuje żeby działało, żadnych mistycznych uderzeń, rushu kurwa bucham bucham i nic
Do nosa to tez dzialanie jakies takie nie w pizde ni w oko. Owszem ja nakurwiam fete już w chuj długo i detoksu nie miałem od roku, no ale chyba powinienem się spodziewać znaczy poczuć jakiś przeskok w mocy tak czy nie? Czy to tak zwana wyjebka selektywna że przesłali niedojebany produkt jakiś?
Generalnie post ten też tworzę w nadziei że ktoś obeznany pomoże, wytłumaczy mi ten fenomen ktorego jestem swiadkiem i odbiorca. Nie zamknalem jeszcze Escrow ze sprzedawca, z pewnością napisze do niego choć przydałyby mi się jakieś merytoryczne argumenty zeby mi nie zaczal pierdolic ze niemozliwe ze to ja nie temat cos tam cos tam
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Alkohol i konopie wpływają na kierowców w odmienny sposób
Marihuana a demencja. Nowe badanie przyniosło zaskakujące wyniki
Marihuana w Norwegii — odrzucona reforma i to, co zrobiły sądy
Norwegia odrzuciła dekryminalizację w parlamencie, a rok później jej Sąd Najwyższy w praktyce złagodził karanie za posiadanie na własny użytek. To rzadki przypadek, w którym sądy poszły dalej niż ustawodawca.
Rok po częściowej legalizacji w Niemczech: młodzież nie sięga po marihuanę częściej
Federalny Instytut Zdrowia Publicznego przebadał ponad 7 tysięcy Niemców w wieku 12–25 lat rok po wejściu w życie ustawy konopnej. Wśród nastolatek, nastolatków i młodych kobiet nic się nie zmieniło. Jedyny istotny wzrost odnotowano u młodych mężczyzn — ale ten trend trwa nieprzerwanie od 2008 roku, czyli od szesnastu lat przed legalizacją.
Żołnierz brygady pancernej handlował narkotykami na dużą skalę
Starszy kapral 1. Warszawskiej Brygady Pancernej został zatrzymany w podwarszawskich Markach za handel dużymi ilościami narkotyków, głownie marihuaną i pochodnymi mefedronu. W tym samym czasie w Końskich wpadł jego wspólnik. Żandarmi i policjanci przeszukali trzynaście lokali i samochodów na terenie kraju, w których miały znajdować się narkotyki.
