18 listopada 2024Monki pisze: Witam. Nie było jeszcze takiego tematu, zastanawiamy się dlaczego na kumpelę nie działają metamfetaminy. Kiedyś działały, później przestały . Gdy cpa to potrafi później normalnie nawet iść spać (ilości jak inni paroletni narkomani, którzy tyle samo spożywając są wystrzeleni). Gdy nie cpa potrafi spac prawie całe dnie + noc, mimo że gdy ćpała to też w nocy spala. Co może być na rzeczy?
Może po prostu już ma przetyrany system neuroprzekaźników? Zjarane receptory, degradacja pracy enzymów. Albo po prostu jest tak wycieńczona i nie odpoczywała już od... Ładnych kilku miesięcy?
Kolego , to jest wróżenie z fusów.
Skoro ma od jakiegoś czasu nieustającą senność i zmęczenie To po co w nią ładujecie narkotyki? A może zachorowała na coś poważnego? Może choroba się rozwija, wyjdzie za rok kiedy będzie już mocno rozpędzona i okaże się że ma zrujnowane zdrowie a zamiast reagować wcześniej toscie ją faszerowali.
Jak kiedyś byłem w najgorszym ciągu swojego życia to nie potrafiłem się ruszyć, totalnie nie miałem siły na nic, nawet chodzę nie było dla mnie męczarnią. Walnięcie pomagało ale na krótko.
Więc pytam się – po c*** ona ćpa skoro i tak jej nie pomaga, nie działa jak należy? przecież to bez sensu.
(Pierwsza rzecz jaka przyszła mi do głowy to pytanie czy zażywa jakieś leki, czy na coś choruje Czy przyjmuje coś na stałe? może jakieś leki hamujące dopaminę? neuroleptyki, przeciw psychotyczne, cokolwiek z psychiatrycznych albo w ogóle jakichkolwiek?
"Rutyna to rzecz zgubna "
W każdym bądź razie coś wam przychodzi na myśl? Bo miesiąc czekania ma kobita, szkoda mi jej. Ewentualnie czym można by ją było podratować odstawiając dziadostwo, żeby nie spala na około.
Jeszcze jedno: gdy spożyje szit to poza waleniem serducha innych efektów brak tj. fizyczne pobudzenie, ochota do działania. Więc wychodzi na to, że...?
Przećpany łeb? Jeśli tak to czemu tylko u niej a u reszty nie?
scalono /Merx
A pod kątem ADHD /ADD badana ? ( Test Diva ,chociaż zrobiony ?) Dobra wiem ,że kiedyś " latała po ryżu jak reszta , ale kiedyś ryż też był inny zupełnie .
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/egipt.jpg)
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw
Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannanxiety.jpg)
Koniec z lękiem po THC? Ten popularny terpen może być kluczem
Czy zdarzyło Ci się kiedyś poczuć niepokój lub lekką paranoję po użyciu marihuany? To częste doświadczenie, zwłaszcza przy mocniejszych odmianach, bogatych w THC. Od lat w branży konopnej krąży teoria „efektu otoczenia”, która sugeruje, że inne związki w roślinie mogą łagodzić te negatywne odczucia. Do niedawna była to jednak głównie opowieść. Teraz mamy twarde dowody.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sejm9.jpg)
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”
Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.