Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 108 • Strona 11 z 11
 • 3455 / 545 / 2
@Indygo97 zaufaj mi, że 3-MMC czyli metafedron, wystarczy Ci malutka kreseczka ;)
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 4 / / 0
Super. Dzięki wielkie. Planowałam też zrobić mixa z ketamina, ale najpierw spróbuję 3mmc. W poniedziałek zrobię test i opiszę efekty, może się komuś przyda. Trzymaj się.
 • 3455 / 545 / 2
Nmzc @Indygo97 czekam bardzo intensywnie na relację w poniedziałek. Tylko pamiętaj to nie jest amfetamina na tym się nie leci. Malutka kreska nie przesadzaj. Pamiętaj.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 3146 / 593 / 0
Jak ktoś zna podstawy medyczno chemiczne na temat lekarstw, to proszę o poradę czy opłaca się łączyć propranolol z hydroksyzyną, czy sens jest czy go nie ma, i czy to nie będzie tak jakby na raz herbatę posłodzić i posolić, i czy nie jest to marnowanie tabletek?
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
 • 449 / 167 / 1
Można śmiało łączyć.
hydroksyzyna zamula,ale tylko kilka pierwszy użyć potem działa tylko antyhistaminowo.
Propranolol spowalnia akcje serca przez jakiś tam mechanzim o którym tera nie będę pisać,bo nie do końca go pamiętam😅
Ale napewno nie jest to słodzenie i solenie herbaty na raz.Prędzej słodzenie herbaty i solenie frytek.
Nie do końca też wiem w jakim celu stosuje szybko te leki więc nie odpowiem czy to marnowanie tabsów.
Uwaga! Użytkownik SerioSergio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 3146 / 593 / 0
Tzn ja tak czy inaczej stosuję doraznie te leki, i nie zalecone dokładnie dawka, po prostu mam w szafce oba rodzaje i chcę tak wymanewrować żeby przy jak najmniejszym dawkowaniu coś uzyskać, i analogicznie czy te leki się nie gryzą biochemicznie. Pamiętam jak kodeinę uzdatniałem hydroksyzyną, no ale już nie kodzę, a leki biorę tak czy inaczej więc pytam żeby uniknąć błędu i uzyskać jak najlepsze rekreacyjno terapeutyczne profity.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
 • 27 / 2 / 0
Cześć, nie wiem czy piszę w dobrym dziale ale chcę Was zapytać czy gdy będę stosował podany za chwilę zestaw leków to czy nie grozi mi zespół serotoninowy (lub złośliwy zespół neuroleptyczny)?
Ten zestaw leków to:
-Arypiprazol 30mg/d
-Karbamazepina 600mg/d
-Olanzapina 10mg/d
-Opipramol 100mg/d
-sertralina 100mg/d
-Trazodon 25mg/d (⅓ tabletki 75mg cr).
*
 • 2049 / 334 / 0
^up - nezły zestaw leków , jak 80 letni dziadek.

Co do tematu - dla mnie najlepszy mix leków to w rozsądnych ilościach benzo + pare buszkow medycznej marihuany. Jest i kreatywność, jest i spokój. Można życiowe sprawy pchać do przodu z pomysłem na nie, jak i egzekucja planu, bez większej prokrastynacji. To uwielbiam w tym mixie.
ODPOWIEDZ
Posty: 108 • Strona 11 z 11
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.