Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
15 czerwca 2023Mefistofeles1945 pisze: Ja raz w życiu brałem koks na weselu także jakąś świadomość tam mam, ale i tak wolę yerba mate z odrobiną cukru i cytryny.
Chcesz coś ważnego ode mnie? Jestem mniej na forum, zajmuje się raczej tylko "moderacją", masz coś ważnego? to zapraszam PW, czad
17 października 2022IGotHigh909 pisze: Przecież każdy diler chcę zarobić, logiczne jest, że nie dostaniesz czystego ani "delikatnie" zmieszanego towaru, bo samą wagą potrzebuje to podbić, aby upłynnić więcej towaru. Prosta i czysta logika.
Od groma małolatów kupuje za drogo, do tego gówniany sort. A dilerzy na tym zarabiają. Bananowiec to bananowiec, jak ma hajs młody/a to kupi, byleby się nafukać.
https://keys.openpgp.org/search?q=tigerade76%40gmail.comChoć to trochę bezsensu, bo koko w Ameryce Pld jest tanie a na cenie zyskuje dopiero w Europie czy tam Ameryce.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
mimo to kocham cie kokaino, najlepsza z narkotyków, niech nikt cie nawet nie porównuje z jakimś kurwa mefedronem czy krajówką
17 czerwca 2023WRB pisze:Bez sensu nabijanie postów.. i te porównanie do yerba mate, skąd Ty to wziąłeś mistrzu?15 czerwca 2023Mefistofeles1945 pisze: Ja raz w życiu brałem koks na weselu także jakąś świadomość tam mam, ale i tak wolę yerba mate z odrobiną cukru i cytryny.
kokaina ma całkowicie odmienne i inne działanie niż cytryna i cukier z odrobiną yebra mate. Zauważ, że nikt nie mówi "ćpun" na yerbka, ale na kokainistę już tak. W każdym razie dziwne porównanie z dupy, bo to dwa inne bodźce kompletnie odmienne od siebie i jeżeli porównujesz to działanie kokaina → yerba mate, to radziłbym się zastanowić, czy ewentualnie nie jesteś/byłeś robiony na słabe, lub chujowe koko. Nie no, w tym przypadku to jestem wręcz pewien, że raczej to, co było brane na weselu u Ciebie, to nie była kokaina, skoro ni z gruchy ni pietruchy, porównałeś to w tym momencie do yerby.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
A piernik do wiatraka ma jeszcze tyle że wiatrak może się spierniczyć
Po chwili jest za dużo i wchodzą xansy. Już mnie ten koks tak nie bawi jak kiedyś. Nie raz wciągnę kilka małych kresek i ok, następnym razem już się robię sztywny w sensie nie do porozmawiania i taki sobie.
Koniec końców doszedłem do wniosku, że to typowy imprezowy drag, najlepiej od początku w mniejszych kreskach, a nie od razu whoooo. Żadna yerba, ani keton nie ma do niej podlotu. No ale co kto tam lubi.
23 czerwca 2023wonszgrzybojad pisze: Smaruj dziąsło
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Palenie z trzeciej ręki staje się z czasem coraz bardziej szkodliwe
Bierne palenie – narażanie osoby postronnej na oddziaływanie dymu tytoniowego – jest dobrze rozpoznanym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Znacznie mniej wiadomo natomiast o „paleniu z trzeciej ręki”, czyli o sytuacji gdy dym z palonego papierosa już wywietrzał, a my wdychamy związki chemiczne, które po paleniu papierosów osiadły na ścianach, dywanach, meblach, firankach czy ubraniach.
Medyczna marihuana legalna w Bośni. "Pod ścisłym nadzorem lekarzy"
Rada Ministrów Bośni i Hercegowiny podjęła w poniedziałek decyzję legalizującą używanie konopi indyjskich w celach medycznych - przekazał portal Klix.
Był tak pochłonięty segregacją narkotyków, że nie zauważył policjantów
Stołeczni policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, przy których znaleźli znaczne ilości narkotyków. Były to: heroina, kokaina, mefedron, amfetamina oraz marihuana.

