Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
Doświadczenie: stymulanty, euforyki, psychodeliki
ja wcześniej brałem po 5 tabletek skudexy bez benzo i było git do tego popijałem browarami i popalałem zioła wgl ta skudexa zajebiście wchodziła, ten deksketoprofen chyba podbija działanie tramca dość mocno szczegulnie w dawkach jak pisałem szczegolnie z alkoholem. + THC jak kto lubi.
Nie miałem nic co by wskazywało że, będzie padaczka.
Każdy organizm reaguje inaczej wtedy też waliłem bez żadnej tolerki na opio większą na alko
Raz mi się zdarzyło że po piersiówie jakiegoś samgonu i 5 tbsach i wodospadzie potęznym z mocnego zioła miałem odruchy drgawkowe nogą tak 2 razy ale nic więcej
Ogólnie nie polecam tak robić najlepiej do tramadolu szczególnie z takimi substancjami dorzucać diazepam albo klona
06 grudnia 2020canfulence pisze: Znalzam dzisiaj listek Skudexy i byłam mile zaskoczona widząc połączenie Tramalu z czymś co nie jest paracetamolem. Czytając to forum wzięłam na razie 4 tabsy ponieważ mam ostatnio bardzo duży problem z uzależnieniem od kodeiny i dużą tolerancją na opiaty. Brałam też jakieś 9h temu gram pregabaliny i potem 10mg zolpidemu. Zobaczymy jak będzie.
2021 paź 15, 07:55 / scalono - surv
3 tabletki Skudexy:
Pierwsza godzina może lekkie placebo odprężenia.
Po godzinie weszło, dziwne uczucie w głowie przypominające trochę upojenie alkoholowe, ogólne odprężenie.
Po 2h zaczął się świąd, a ze względu na badania alergiczne na NFZ, które trwają w nieskończoność, nie mogę przyjąć antyhistamin więc dramat.
W trzeciej godzinie pojawiła się senność. Gdyby nie świąd to zaśnięcie nie byłoby żadnym problemem. zolpidem pomógł ściąć mimo świądu.
Generalnie bez antyhistamin i środków ostrożności sugeruje nie podchodzić, ale poza tym swędzeniem to w mojej opinii przyjemniejszy i bezpieczniejszy trip niż np. etanol.
@Up Imo najlepiej działającą formą jest Tramal 96ml; po skudexie nakurwia wątroba i nerki + na następny dzień są okropne mdłości, o dziwo po dorecie/tramaparze/zaldiarze (tramadol + parasyf) ich nie ma.
Swoją drogą, jeśli już naprawdę chcecie grzać, to odpuśćcie sobie leki wieloskładnikowe. Skoro bez problemu dostajecie skudexę od lekarza, to dostaniecie też Tramal, zazwyczaj przepisują go bez problemu, lekarz popierdoli o ryzyku uzależnienia i wyda reckę. Zawsze możecie powiedzieć, że nie tolerujecie deksketoprofenu i paracetamolu. A jeśli wypisze retard, to nie ma problemu, wystarczy przegryźć tableta i połknąć, bądź w czymś rozpuścić i wypić, podziała niemalże tak samo jak zwykły.
Po samej skudexie nie miałem bólów nerki, wątroby ani żołądka.
Jest droga a poza tym kolega do przepowiedział powyżej że jeśli chcemy coś pospać to lepiej unikać leków wieloskładnikowych
"Rutyna to rzecz zgubna "
14 października 2021ZupekChinski pisze:
3 tabletki Skudexy:
Pierwsza godzina może lekkie placebo odprężenia.
Po godzinie weszło, dziwne uczucie w głowie przypominające trochę upojenie alkoholowe, ogólne odprężenie.
Po 2h zaczął się świąd, a ze względu na badania alergiczne na NFZ, które trwają w nieskończoność, nie mogę przyjąć antyhistamin więc dramat.
W trzeciej godzinie pojawiła się senność. Gdyby nie świąd to zaśnięcie nie byłoby żadnym problemem. zolpidem pomógł ściąć mimo świądu.
Generalnie bez antyhistamin i środków ostrożności sugeruje nie podchodzić, ale poza tym swędzeniem to w mojej opinii przyjemniejszy i bezpieczniejszy trip niż np. etanol.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/1460x616.jpg)
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/malenczuk2.jpg)
Maleńczuk bez ogródek o przeszłości. „Tęsknię za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie”
Chociaż dziś Maciej Maleńczuk prowadzi względnie ułożone i spokojne życie, w młodości był uosobieniem hasła „sex, drugs, rock and roll”. Jak wielokrotnie wspominał, brakuje mu niektórych aspektów tamtych lat – przede wszystkim heroiny. – Tęsknię zwłaszcza za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie – mówił bez ogródek muzyk.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/3-453330.jpg)
CBŚP z Łodzi zlikwidowało dwa laboratoria syntetycznych narkotyków
Zgarnęli klofedron o wartości ponad 25 mln PLN.