Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 2645 • Strona 175 z 265
  • 20 / / 0
29 września 2020lolo18383 pisze:
koń jest gotów do galopu, jeśli partnerka się postara, to jeździsz jak cziczikow po wsiach rosyji bez końca, ale zalecałbym jednak sniff

nie cytuj posta nad swoim stteetart
  • 1908 / 433 / 4
24 września 2020kolektyv pisze:
16 września 2020Anihilato pisze:
Powiedzcie mi, co jeszcze może dać w temacie przeżywania seksu to co 3cmc.
Od kiedy tego spróbowałem 2 lata temu, tak mi wystrzeliło libido, że używałem tego tylko do seksu. Nie spotkałem nigdy nic co tak wspaniale łączy się z seksem jak 3cmc, ewentualnie 3mmc. Ale czy z klasycznych rzeczy chodzących po ulicy coś da podobny stan? MDMA można to z tym porównać? Albo metę?
Pod tym względem równie dobrze jak beta ketony z klasyków działa koko :) tylko znacznie droższy intetres, jeśli masz zamiar użyć substancji tylko do tego celu.
koko - jak najbardziej, będzie intensywnie, namiętnie, królewsko...

natomiast jeśli chcesz mieć libido w innej galaktyce to tylko i wyłącznie mefedron/3MMC przy odpowiednich dawkach jest totalne zezwierzęcenie, i ruchasz jak maszyna. Wszelkiego typu zabawy to najdzikszy fetysz, o którym marzy prakrtycznie każdy. Problemem przy dużych dawkach może być chwilowa impotencja, przy której za cholerę nie postawisz kolegi. Jednakże rozpoczecie zabawy od impotencji w oczekiwaniu na powrót króla, to najlepsze co mnie w sexie spotkało dotychczas...
( można skorzystac z wynalazków typu viagra, które się super z tym komponują, ale wtedy nie polecam zbyt dużych dawek, bo dla słabych osobników zabawa może zamienić się w walkę o życie ... wolę czysty towar)

3CMC... ciekawe, jednakże przy dawkach, które ja opierdalałem ( 500mg na start, i po 150-200mg co godzine dorzutka do końca...2-3 sztuk? )- więcej strucia niż pierdolnięcia ( które się juz juz zaczyna - i to by było tyle ) i ogromne kardio po zejściu. Zabawa dla fetyszystów ;)
DXM
  • 143 / 22 / 0
Siemaneczko pozwole sobie wtracic z szybkim pytankiem:D niby temat na ogolny ale ja i tak tylko 3cmc lece wiec mam nadzieje ze sie zalapie:( czy to rzeczywiscie ma znaczenie jak sniffuje? niektorzy mowia ze trzeba pod katem wkladac zwije do nosa, mocno ale wolno no i wlasnie jak to wyglada czy to cos zmienia? i czy macie jakies techniki typu ze na jedna dziure albo dwie itd
Nie ma że za mocno %-D
  • 1908 / 433 / 4
Dla mnie najlepsza technika to ta.. która smyra środkowa przegrodę w nosie - jesli ma to dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie. Potęguje to też "spływ" do gardła poprzez tworzenie się szybciej śluzu, który przedłuża nieco działanie specyfiku.
Lekki KonT pomiędzy środkowa przegroda nosa a jaskinią mocy jest Si
DXM
  • 143 / 22 / 0
No wlasnie przyszedlem tutaj tez rzucic drugie interesujace mnie pytanko odnosnie 3cmc. Ostatnio lece tylko na tym (przerzucilem sie z 4mmc i 4cmc) no i wlasnie odnosnie splywu- Kiedys mialem splywy OKROPNE az bylem kojarzony z nimi z powodu moich odruchow wymiotnych (co ciekawe byly one nie zwiazane z chujowym smakiem tylko z samym faktem tego ze cos splywa mi do gardla i najlepsze jest to ze mialem tak tylko z ketonami z feta i zwyklym katarem nie) No i jak powiedzialem mialem duzo mocnych splywow ktore niszczyly bardzo zabawe (10/15 minut siedzenia nad oknem/kiblem i picia zeby przepic to gowno) i w momencie w ktorym zaczalem sniffowac 3cmc praktycznie splywy znikly, serio od 2/3 miesiecy nie mialem ani jednego splywu nawet po grubych raidach kilkudniowych, jedyne co sie pojawilo i co jest w mojej opini i mojej laski o wiele wiele gorsze to przezemnie tzw. zsypy/lawiny XD? to cos w stylu splywu tylko suchego czuje az na podniebieniu kuurwskie klucie przy sniffowaniu i czuje jak caly temat przechodzi jak przez sitko i laduje w gardle, jest to przejebane bo czasami z mocnym tematem (dosyc zracym) az kurwa dusze sie i kaszle tak jakbym sie zaksztusil. No i do meritum jak myslisz jest to kwestia konkretnie przepalonej klamy? (naprawde ostro lece z b-k od ponad czerwca prawie dzien w dzien z lekkimi przerwami) czy jest to kwestia 3cmc? (wpada mi duzo roznych sortow od osiedlowych vendorow heheheh i kazdy jest inny chociaz ostatnio dostalem tak mocnego skurwiela ze bol przy sniffowaniu byl tak mocny ze odechcialo mi sie wciagac dalej) Pytanie stricte z ciekawosci
Nie ma że za mocno %-D
  • 5138 / 892 / 0
Stary, nos masz zajechany i leci od razu do gardła . Chlorowce dosyć szybko mogą doprowadzić nawet do perforacji przegrody nosowej. Potocznie mówiące dziura w przegrodzie.
Od czerwca jechać non stop to niezły wynik. Wiem że ciężko przestać bo sam w to byłem wjebany. W dodatku nieźle ogłupiają te beta ketony. Człowiek nie zreflektuje że trzeba by było zrobić przerwe tylko zgania a to na towar a to na pogode.

Jakby mi ktoś posypał kreskę pewnie bym zajebał. Jeszcze jakby kryształ ładnie wyglądal... Jak kupowałem z rc shopow i ładne zdjęcie było to aż ślina leciała :psycho:

Ah, kiedyś to kurła było.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 3 / / 0
Ta dziura w przegrodzie nosowej to się czasem zrośnie, czy już nigdy ?
  • 41 / 11 / 0
Od czerwca non stop?Kopie Cie to w ogole?i jesli tak to jakim cudem?
  • 5 / / 0
Witam! Również chcę poruszyć temat libido oraz seksualności w ogóle. Swój bliższy romans z 3cmc zaczęłam jakieś pół roku temu, szybko się w tym zakochałam, co spowodowało częste kilkutygodniowe ciągi. Ostatnio rozmyślałam dużo na temat zmian w mojej osobowości i zrozumiałam, że już od dość długiego czasu nie mam żadnej ochoty na sex oraz nikt mnie całkowicie nie interesuje (zazwyczaj byłam osobą dość kochliwą i uwielbiałam wdawać się w romanse). Teraźniejszy stan rzeczy jakoś mnie specjalnie nie martwi ale jestem ciekawa czy ktoś ma lub miał podobnie?
:nos: :psycho:
  • 9 / 3 / 0
Chyba za bardzo zakochałeś się w 3 która daje Ci wszystko czego pragniesz. Jak sam mówisz masz meetingi tygodniowe może odkochaj sobie ją trochę. Bankowo każdy drag w dłuższym czasie zmienia psychike. Polecał bym rozłąkę z 3 na jakiś czas a jeśli nie dasz rady bo miłość zaszła za daleko to stopniowe schodzenie bo wreszcie może się kazać że nie będzie się dało tego odwrócić.
ODPOWIEDZ
Posty: 2645 • Strona 175 z 265
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Dopalacze rozsyłali paczkomatami. Handlowali narkotykiem "zombie"

Patent na "bezpieczną" dystrybucję środków psychotropowych opracowała ukraińsko-polsko-białoruska grupa przestępcza. Mężczyźni magazynowali, sortowali, a następnie rozsyłali do paczkomatów środki psychotropowe. W ramach śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Pruszczu Gdańskim zatrzymano 8 mężczyzn i zabezpieczono flakkę o wartości miliona złotych.

[img]
19-latek po narkotykach zadzwonił na policję. Wydawało mu się, że ktoś chce się włamać do jego domu

Rudzcy policjanci podczas interwencji w jednym z mieszkań w Wirku ujawnili marihuanę i metamfetaminę. 19-letni rudzianin został zatrzymany, usłyszał zarzut posiadania narkotyków i objęto go policyjnym dozorem.

[img]
Szajka z Mississaugi kradła mleko dla niemowląt by kupić narkotyki. 11 osób aresztowanych

Peel Regional Police poinformowała, że po czteromiesięcznym dochodzeniu udało się rozpracować zorganizowaną grupę przestępczą, która zajmowała się kradzieżą produktów dla niemowląt i ich wymianą na narkotyki. W sprawie postawiono zarzuty 11 osobom.