...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
Jakie uzależnienie według Ciebie jest najgorsze?
od Konopi Indyjskich(marihuana,haszysz)
55
3%
od nikotyny
193
12%
od Opiatów(heroina, morfina, kodeina)
643
40%
od Benzodiazepin(Xanax, Lorafen, Relanium)
159
10%
od alkoholu(piwo, wódka, denaturat)
266
16%
od amfetaminy lub Methamfetaminy
213
13%
od kokainy lub Cracku
73
5%
od Psychodelików(grzyby, LSD, LSA,)
13
1%

Liczba głosów: 1615

ODPOWIEDZ
Posty: 834 • Strona 66 z 84
  • 365 / 103 / 0
Każdy nałóg jest paskudny
Lepiej trzymać nos w książkach niż w cudzych sprawach 📖
  • 68 / 7 / 0
Jak dla mnie najgorsze uzależnienie to Hazard, a już amfetamina i hazard to tragedia
  • 228 / 36 / 0
no tak zapomniano o hazardzie, ja mam na mysli obstawianie meczyków, bo kasyno to już chyba też inna sprawa. Obstawianie na rauszu live to najgorsze co może być dla mnie
'"syty nigdy nie zrozumie głodnego"
  • 8103 / 908 / 0
Benzodiazepiny.7 lat w ciągu i nie widzę sobie przyszłości bez bzp. :tabletki:
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 712 / 83 / 2
Podpisuje się rękoma i nogami jeżeli chodzi o benzo. Opio nawet nie wziąłem pod uwagę, bardziej zastanawiałem się nad jakimiś amfetaminami może. Ale to cudowanie trochę. Opiaty niszczą psychikę, którą można odratować. Benzo niszczą fizycznie mózg no i są neurotoksyczne.
Ja na szczęście dałem rade to odstawić. Hardcore był jak nie wiem, a normalnie spać to ja zacząłem po półtora roku, a i tak zdarza się, że coś główka o sobie daje znać i z dupy rozregulowuje mi się rytm dobowy, albo w nocy nie moge zasnąć. Troche taka bezsenność z odbicia jak u alkoholika, ale ja przerwałem w ostatnim momencie, bo brałem 3 lata, jak ktoś bierze rok dłużej to raczej się to gówno zostawia dla świętego spokoju. Po co delikwent ma jeszcze faze deliryczną przeżywać.
Uwaga! Użytkownik kofel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
A czy jest jakiś dobry nałóg
  • 180 / 11 / 0
Ze wszystkich to pewnie te dozylne opio czy ogolnie opio racz ej,a z legalnych to szlugi nic nie daje szkodzi w chuj i strata kasy.
  • 712 / 83 / 2
a tam opio, opio to może najbardziej gnoi człowieka, robi się największym inwalidą, bo gdy jest się w ciągu to skminienie kasy najpierw troche zajmuje, potem zajmuje skołowanie towaru, bo zawsze jest jak najdalej od biednego opiaciarza, przygotowanie zależnie od metody aplikacji, a potem trzeźwienie. Pomijając juz lęki, depresję opioidową i ogólny rozpierdol w całej bani. Na poziomie neuroprzekaźników i receptorów, ale jednak. Paradoksalnie to zajebiście stresujące zajęcie. Ulga jest chwilowa, żeby poczuć tę ulgę to kołujesz 2-3x dłużej. Jak to było w "Poranku Kojota" - "Masa energii psu w dupę".
Uwaga! Użytkownik kofel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1073 / 124 / 3
Katechizm.
  • 51 / 6 / 0
Szlu i alk
ODPOWIEDZ
Posty: 834 • Strona 66 z 84
Newsy
[img]
Wystarczy sekunda i kolor się zmienia. Ten tatuaż wykrywa groźną pigułkę w twoim napoju

Chociaż dużo mówi się o zagrożeniu, jakie niosą ze sobą tzw. pigułki gwałtu, rozpoznanie ich na imprezie wciąż bywa trudne. Właśnie dlatego naukowcy z Korei Południowej zaprezentowali nowatorskie rozwiązanie, które działa błyskawicznie i jest niemal niewidoczne.

[img]
Nie wiedzieli, że zatrzymują kolegę. Pijany policjant szalał na hulajnodze

Już jego „styl jazdy” zwracał uwagę, ale okazało się, że to dopiero początek problemów mężczyzny. Policjanci z Gniezna zatrzymali kierowcę hulajnogi. Miłośnik szaleństw na elektrycznym jednośladzie nie tylko był pijany, ale też miał przy sobie narkotyki. Lekkomyślny kierowca to... policjant.

[img]
Szczeciński lekarz pomagał nielegalnie zdobywać opioidy. Jest akt oskarżenia

Jerzy B. stanie przed sądem za poświadczenie nieprawdy w zaświadczeniach lekarskich. Pewien szczecinianin dzięki takiemu zaświadczeniu odzyskał znaczne ilości leku opioidowego, który wcześniej podczas przeszukania zabezpieczyła policja.