Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
Aktualnie siedzę na racjonalnych dawkach benzo i opioidow ( raz na tydzień około biorę DHC(480)z Tramalem(200-600 zależy jak DHC wejdzie)i zazwyczaj smażę do tego lufę lub dwie bo nie czuje wtedy dyskomfortu) do tego z 2 piwka. Trochę częściej biorę benzo, 10mg rolek/1mg alpry/1mg klona zależy na co ochota powiedzmy 2 x tyg.
Doświadczenie już miałem z amfetamina, metamf, dexem, LSD raz w życiu 125ug, ziela palilem kiedyś w opór dużo i straaasznie dużo waliłem piguł. https://iv.pl/image/GrWSnUb
To wyniki moich badań. Jedyne co na ogół mi towarzyszy to bóle w klatce piersiowej których nie potrafią mi zdiagnozować już od roku praktycznie, przez to popieprzam po lekarzach i odrzuciłem wszystkie możliwe stimy, a strasznie chciałbym zaznac psychodeli znów, opioidy to nie moja bajka do końca, niby noddy to też coś ale jednak..
Co do posta wyżej (wiem że stary) wszystkie substancje mogące wywołać bad trip są przy chorobach serca niepożądane.
Serce Cię napierdala teraz a ty się obawiasz, że wątroba Ci siądzie za parę lat?? Nie siądzie jak będziesz dodatkowo nac żarł.
Paracetamol można brać codziennie w normalnych dawkach.
ACE też Ci to ogarnie (mi kasował zapalenie).
Może ktoś powiedzieć więcej o tym NAC? Rozumiem, że chodzi o Acetylocysteine. Dawkowanie?
Rozumiem, że chodzi o Acetylocysteine. Dawkowanie?
Najnowsze badania wskazują, że metabolity paracet. znieczulają działając na rec. endokannabinoidowe. Ciekawe to btw. znajdzcie se sami mam wjbn.
Chyba gdzieś podawałem
Sory rzeczywiście mój błąd, zagadał mnie tą wątrobą. Piszą, że nie powoduje nic, ale na dłuższą metę rzeczywiscie, więc może lepiej kardiolog po prostu.
Ja lubię od czasu paracet. dlatego.. ale serduszko (mimo dojebania pregabą, garbieniem itp.) to mam jeszcze zdrowe.
Ogólnie to nie musi boleć serce. Tam są różne rzeczy jeszcze btw.
Serce jak boli to powinno czuć się ból pośrodku za mostkiem. Może to płuca, albo cuś? Wiadomo, że to ❤?
14 czerwca 2022ZupekChinski pisze: @hubii miałeś podobne zapalenie?
(to o depresji wężykiem, taka dygresja, że nie wszystko to musk)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
Zapomniał o marihuanie ukrytej w drewnianym wychodku
Płońscy kryminalni nie spodziewali się znaleźć narkotyki w takim miejscu. 25-latek z gminy Glinojeck postanowił ukryć torbę z marihuaną w drewnianym wychodku za domem. Z czasem o swoim „składzie” zapomniał, ale pamięć odświeżyli mu funkcjonariusze, którzy przyjechali z niezapowiedzianą wizytą. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, a wkrótce może usłyszeć kolejne.
Flara wyniuchała narkotyki. Były ukryte w paczce
Ponad pół kilograma amfetaminy przechwycili funkcjonariusze Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego podczas rutynowej kontroli przesyłek w sortowni w Pruszczu Gdańskim. Narkotyki ukryte w paczce zostały wykryte dzięki czujności psa służbowego Flara.
Kolejny akt oskarżenia w sprawie przemytu 2 ton marihuany ukrytej w konstrukcji mostu
Jest kolejny akt oskarżenia w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, która w imitacji stalowej konstrukcji mostu przemyciła z Hiszpanii do Polski 2 tony marihuany. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Regionalna w Gdańsku. Tym razem przed sądem stanie Radosław Rz., ps. „Zeszyt”. Odpowie za przemyt ponad 900 kilogramów środków odurzających.

