"Rutyna to rzecz zgubna "
co do stymulantów, to z pewnością amfetamina - przebadany, praktyczny, podstawowy stymulant, który nadaje się na bardzo wiele okazji, a także jest szeroko dostępny i niedrogi. nadaje się do nudnej pracy czy męczących zadań, ale także sprawdzi się, aby szybko dodać sobie odwagi i pewności siebie. mobilizuje do działania, poprawia nastrój, a także pozwala zauważyć sens wielu czynności, którego na trzeźwo bardzo ciężko się doszukać. oczywiście ma sporo skutków ubocznych oraz powoduje kaca. z pewnością nie nadaje się do regularnego przyjmowania, bo jej szkodliwość dla psychiki, umysłu i ciała jest bardzo wysoka, powiedziałbym, że chyba największa. przy sporadycznym użytku może być przydatnym narzędziem i przynieść wiele dobrego. mam to szczęście, że potrafię zawsze przestać, a po wzięciu tabletek minimalizuję jej skutki uboczne. mógłbym jeszcze wspomnieć o tytoniu, bo lubiłem sobie zapalić. oczywiście nie dla efektów, ale dla samej czynności. obecnie palę bardzo sporadycznie.
pozdrawiam wszystkich
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
17 maja 2019SoulTrance pisze: duże dawki 3-MMC parę lat temu walone w bombkach to było coś
O narkomanii nie wspominam, bo na tym forum to jak afiszowanie się że ma się w dupie otwór do srania.
---
I want more life, fucker!
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/egipt.jpg)
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw
Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/norraena.jpg)
Trzech mężczyzn oskarżonych o przemyt kokainy promem Norræna
Trzej mężczyźni w wieku 60–70 lat zostali oskarżeni o próbę przemytu ponad trzech kilogramów kokainy z Hiszpanii do Islandii promem Norræna. Grozi im do 12 lat więzienia.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/3-453330.jpg)
CBŚP z Łodzi zlikwidowało dwa laboratoria syntetycznych narkotyków
Zgarnęli klofedron o wartości ponad 25 mln PLN.