Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
Twój ulubiony narkotyk
marihuana
273
32%
ecstasy
98
11%
amfetamina
75
9%
Grzyby
57
7%
LSD
67
8%
DXM
44
5%
salvia divinorum
13
2%
kokaina
37
4%
heroina
52
6%
Inny
150
17%

Liczba głosów: 866

ODPOWIEDZ
Posty: 577 • Strona 37 z 58
  • 568 / 53 / 0
duże dawki 3-MMC parę lat temu walone w bombkach to było coś
"Even the smallest person can change the course of the future"
  • 36 / / 0
uwielbiam 3mmc
  • 438 / 121 / 0
Z tych "nieodkrytych" to najlepiej analog-GABA, ale działający nie w stronę dopaminową jak fenibut, a bardziej serotoninową jak tramadol. Czyli tak zmodyfikować cząsteczkę GABA, żeby działała bardziej jako tramadol, czyli cieszy mnie każdy kwiatek, a mniej aktywizująco. Dałoby się to pewnie osiągnąć, stosując różne mieszanki, ale wolałbym jedną.
  • 1455 / 592 / 0
Probowalem gro psychodelikow ale i tak w serduszku DXM :* moja milosc od 1 wejrzenia
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 7 / / 0
Uwaga! Użytkownik opioszmata nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 26 / 4 / 0
  • 3559 / 579 / 1
Chciałem powiedzieć że czarodziej, ale ostatnio kot, a całkiem świeżo to mix alpry, alko i wąsa
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 3013 / 1017 / 0
myślę, że w przypadku depresantów do czołówki mogę zaliczyć większość opiatów oraz GHB/GBL. jak dla mnie są to środki o idealnym działaniu, bardzo mi przypadły do gustu. nie są jakoś specjalnie szkodliwe dla ciała czy mózgu i nie powodują u mnie prawie żadnych skutków ubocznych.

co do stymulantów, to z pewnością amfetamina - przebadany, praktyczny, podstawowy stymulant, który nadaje się na bardzo wiele okazji, a także jest szeroko dostępny i niedrogi. nadaje się do nudnej pracy czy męczących zadań, ale także sprawdzi się, aby szybko dodać sobie odwagi i pewności siebie. mobilizuje do działania, poprawia nastrój, a także pozwala zauważyć sens wielu czynności, którego na trzeźwo bardzo ciężko się doszukać. oczywiście ma sporo skutków ubocznych oraz powoduje kaca. z pewnością nie nadaje się do regularnego przyjmowania, bo jej szkodliwość dla psychiki, umysłu i ciała jest bardzo wysoka, powiedziałbym, że chyba największa. przy sporadycznym użytku może być przydatnym narzędziem i przynieść wiele dobrego. mam to szczęście, że potrafię zawsze przestać, a po wzięciu tabletek minimalizuję jej skutki uboczne. mógłbym jeszcze wspomnieć o tytoniu, bo lubiłem sobie zapalić. oczywiście nie dla efektów, ale dla samej czynności. obecnie palę bardzo sporadycznie.

pozdrawiam wszystkich
w razie potrzeby proszę kontaktować się ze mną przy pomocy PM-ek, przy poruszaniu tematów "drażliwych" proszę o używanie PrivNote lub o kontakt mailowy.

skrzynkaprzodownik@protonmail.com

with regards, przodownik
  • 258 / 106 / 0
17 maja 2019SoulTrance pisze:
duże dawki 3-MMC parę lat temu walone w bombkach to było coś
Parę lat temu... no może lekko ponad 10 w moim przypadku... wszystko "to było coś". Nawet kurwa sztachanie się butanem, jak w przypadku tego zwyrola parę postów wyżej. A teraz to tylko kilka dysocjantów, szereg lizerów i tryptamin oraz niezmiennie zioło. Starość nie radość.
Anarchizm, nihilizm, prymitywizm: 3 słowa najlepiej oddające mój światopogląd i moje jestestwo.
O narkomanii nie wspominam, bo na tym forum to jak afiszowanie się że ma się w dupie otwór do srania.
---
I want more life, fucker!
  • 49 / 11 / 0
Chyba już na zawsze duże dawki LSD.
ODPOWIEDZ
Posty: 577 • Strona 37 z 58
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki

Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.

[img]
Marynarka wojenna Salwadoru skonfiskowała ponad 6 ton kokainy

Prezydent Salwadoru, Nayib Bukele, ogłosił w piątek przejęcie 6,3 tony kokainy i aresztowanie 17 podejrzanych handlarzy narkotyków podczas czterech „bezprecedensowych” operacji marynarki wojennej kraju na Oceanie Spokojnym.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.