Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
14 maja 2018pociagdowarszawy pisze: Da się jakoś kupić klona w aptece wymyślając jakąś gadkę? Wszystko mi się skończyło, brak recepty a przepłacać nie będę
PS. Jak znajdziesz taką apteke nikogo nie informuj, bo rzuci się cały kraj i rozkupi ją z fundamentami.
Ps Czytałem chyba w Czarnogórze i jeszcze w jakimś kraju , alprazolam , diazepam bromozepam są sprzedawane bez recepty , wartość opakowania to jedna butelka piwa.
Najlatwiej alpte lub jakas nasenna typu estazolam, nitrazepam. Dormicum jednak tak lekka reka nie chcą pisać. Najciezej- przynajmniej na początku- wyhaczyc klona, bo cpunski i relanium- bo dla wielu lekarzy to mega uzalezniajacy lek.
Kilka razy próbowałem o silniejsze benzo od oxazepamu (leczyłem się nim, jest na kwitach), w najlepszym wypadku otrzymałem alprazolam 0.5 mg.
Ale też nie byłem szczególnie zdesperowany, aby negocjować, chociaż alpra mi wpadła tak o- sam zaproponowałem, jak powiedziałem, że mam stres w pracy.
U mnie był to najczęściej diazepam, alprazolam, Bromazepam, no i kilka razy - z ciekawości - oksazepam, wziąłem parę razy i nie polecam, bo jest mało wydajny i niezbyt rekreacyjny, jednak z tego co wiem dość chętnie wypisywany przez lekarzy.
Natomiast jeżeli chodzi o psychiatrę, to wypisywał mi najczęściej klorazepat, na inne nie chciał się zgodzić, no mało ugodowy jest.
Na pogotowiu - np. w nocy, jak przybraknie benzo (przejebane) trzeba trochę przyaktorzyć, umotywować (mam lęki, jest niedziela, nie ma psychiatry, brałem amfę, mam niepokój) i w najlepszym przypadku i szpryca-dziesiątka diazepamu, i recka na piątkę czy dwójkę, w najgorszym - jeśli trafi się nieczuły skurwiel - hydroksyzyna
A raz było tak: wpadam, rżnę głupa, mówię że skończyły mi się benzosy, mam niepokój. A dyżurny: I pan chce, żeby wypisać panu coś, co panu pomoże. Pieniądze pan ma, tak? -Tak. - To proszę się przejść do apteki dyżurującej i kupić sobie melisę.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/egipt.jpg)
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw
Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/budynek-prokuratury-rejonowej-w-szczecinie.jpg)
Szczeciński lekarz pomagał nielegalnie zdobywać opioidy. Jest akt oskarżenia
Jerzy B. stanie przed sądem za poświadczenie nieprawdy w zaświadczeniach lekarskich. Pewien szczecinianin dzięki takiemu zaświadczeniu odzyskał znaczne ilości leku opioidowego, który wcześniej podczas przeszukania zabezpieczyła policja.