Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
Byłaby to pierwsza przygoda z emką, więc chciałbym żeby było w porządku :)
15 grudnia 2017Bukami pisze: Czarne chupa-chupsy, podkarpackie, wie ktoś coś o nich? Na [H] nie znalazłem nic, tak samo jak na pillreports itp. stronach.
Byłaby to pierwsza przygoda z emką, więc chciałbym żeby było w porządku :)
14 grudnia 2017MyEvil pisze:Wszystkie 4 przetestowane dzisiaj Marquisem - z fioletu w czerń jak powinny.10 listopada 2017MyEvil pisze: Ktoś ma jakieś informacje na temat tych piguł? Nigdzie nie mogę znaleźć nic konkretnego, tłoczenia bardzo dokładne, wyglądają na porządnie wykonane. O tych supermanach panikę sieją, że niby na PMMA są.
[ external image ]
[/quote]
Jakie u Was kolory tych Locków latają bo u mnie rozowe i niebieskie wzielem tych i tych na wytestowanie po kumpla relacji sa bardzo dobre a u Was jak wrażenia ile moze w nich siedziec ???
15 grudnia 20174noniush pisze:Z jakiego regionu kupione?14 grudnia 2017MyEvil pisze:Wszystkie 4 przetestowane dzisiaj Marquisem - z fioletu w czerń jak powinny.10 listopada 2017MyEvil pisze: Ktoś ma jakieś informacje na temat tych piguł? Nigdzie nie mogę znaleźć nic konkretnego, tłoczenia bardzo dokładne, wyglądają na porządnie wykonane. O tych supermanach panikę sieją, że niby na PMMA są.
[ external image ]
15 grudnia 2017oskar49 pisze: Truskawek już w okolicach Warszawy (ogólnie Mazowieckie) raczej nie znajdziesz. Wjechały teraz Donaldy i z tego co wiem mają wskoczyć znowu jakieś nowe i te nowe mają już zostać i się utrzymywać przez jakiś dłuższy czas. Ogólnie ja osobiście truskawek nie wspominam dobrze. Przetestuj Lock'i :)
15 grudnia 2017sugaraddict91 pisze: Co powiecie o blue Mitsubishi? Ktoś testował? Czy tabletka 50mg to dobra dawka na pierwszy raz?
15 grudnia 2017MyEvil pisze:Kup sobie odczynniki (wszystkie 3) i sprawdź, jeśli nie jesteś pewien, tym bardziej jak to jakiś pierwszy raz. Możesz też pobawić się w połówki, obczaić jak co działa, ale to mija się z celem wg. mnie. Lepiej wiedzieć co się bierze.15 grudnia 2017Bukami pisze: Czarne chupa-chupsy, podkarpackie, wie ktoś coś o nich? Na [H] nie znalazłem nic, tak samo jak na pillreports itp. stronach.
Byłaby to pierwsza przygoda z emką, więc chciałbym żeby było w porządku :)
Jutro zrobię raport, jadłam dzisiaj i były super ale trochę bardziej energetyczne niż zazwyczaj, i nie pamiętam wielu szczegółów jak np. wyjście do sklepu po papierosy.
:cheesy:
Kolor: praktycznie bialy z lekka poswiata zielonego badz żółtego (zalezy od tabletki)
Kształt: prostokąt u dolu trochę węższy
Logo: wytloczony spongebob, z tylu przedziałka na pół
Gdzie kupione: wlkp
Kiedy kupione: Grudzień 2017
Sposób przyjęcia: Oral
Opis działania: zjadlem 1, typowo emkowa faza z jakims stimem
Ocena działania: 6.5/10
Dodatkowe komentarze: na moje oko siedzi w nich troche emki i cos, ogolnie ok(znajomi po 2 mieli mocne oev)
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD
W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.
Alarm w całej Polsce! To miał być mak do ciasta ;)
Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące partii maku niebieskiego, w której wykryto przekroczenie dopuszczalnego poziomu alkaloidów opium. Jak podkreślono, spożycie produktu może stanowić zagrożenie dla zdrowia konsumentów. To nie są „zwykłe nasiona” – skażony mak może działać na organizm jak opioidy, wywołując objawy podobne do zatrucia narkotykami.
Jad ropuch i grzyby halucynogenne. Big Pharma stawia na nowe preparaty
>Giganci rynku farmaceutycznego ruszają z inwestycjami w opracowanie leków bazujących na substancjach halucynogennych. Zielone światło dla nowych medykamentów daje administracja Donalda Trumpa - przekazała stacja CNBC.