Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
Byłaby to pierwsza przygoda z emką, więc chciałbym żeby było w porządku :)
15 grudnia 2017Bukami pisze: Czarne chupa-chupsy, podkarpackie, wie ktoś coś o nich? Na [H] nie znalazłem nic, tak samo jak na pillreports itp. stronach.
Byłaby to pierwsza przygoda z emką, więc chciałbym żeby było w porządku :)
14 grudnia 2017MyEvil pisze:Wszystkie 4 przetestowane dzisiaj Marquisem - z fioletu w czerń jak powinny.10 listopada 2017MyEvil pisze: Ktoś ma jakieś informacje na temat tych piguł? Nigdzie nie mogę znaleźć nic konkretnego, tłoczenia bardzo dokładne, wyglądają na porządnie wykonane. O tych supermanach panikę sieją, że niby na PMMA są.
[ external image ]
[/quote]
Jakie u Was kolory tych Locków latają bo u mnie rozowe i niebieskie wzielem tych i tych na wytestowanie po kumpla relacji sa bardzo dobre a u Was jak wrażenia ile moze w nich siedziec ???
15 grudnia 20174noniush pisze:Z jakiego regionu kupione?14 grudnia 2017MyEvil pisze:Wszystkie 4 przetestowane dzisiaj Marquisem - z fioletu w czerń jak powinny.10 listopada 2017MyEvil pisze: Ktoś ma jakieś informacje na temat tych piguł? Nigdzie nie mogę znaleźć nic konkretnego, tłoczenia bardzo dokładne, wyglądają na porządnie wykonane. O tych supermanach panikę sieją, że niby na PMMA są.
[ external image ]
15 grudnia 2017oskar49 pisze: Truskawek już w okolicach Warszawy (ogólnie Mazowieckie) raczej nie znajdziesz. Wjechały teraz Donaldy i z tego co wiem mają wskoczyć znowu jakieś nowe i te nowe mają już zostać i się utrzymywać przez jakiś dłuższy czas. Ogólnie ja osobiście truskawek nie wspominam dobrze. Przetestuj Lock'i :)
15 grudnia 2017sugaraddict91 pisze: Co powiecie o blue Mitsubishi? Ktoś testował? Czy tabletka 50mg to dobra dawka na pierwszy raz?
15 grudnia 2017MyEvil pisze:Kup sobie odczynniki (wszystkie 3) i sprawdź, jeśli nie jesteś pewien, tym bardziej jak to jakiś pierwszy raz. Możesz też pobawić się w połówki, obczaić jak co działa, ale to mija się z celem wg. mnie. Lepiej wiedzieć co się bierze.15 grudnia 2017Bukami pisze: Czarne chupa-chupsy, podkarpackie, wie ktoś coś o nich? Na [H] nie znalazłem nic, tak samo jak na pillreports itp. stronach.
Byłaby to pierwsza przygoda z emką, więc chciałbym żeby było w porządku :)
Jutro zrobię raport, jadłam dzisiaj i były super ale trochę bardziej energetyczne niż zazwyczaj, i nie pamiętam wielu szczegółów jak np. wyjście do sklepu po papierosy.
:cheesy:
Kolor: praktycznie bialy z lekka poswiata zielonego badz żółtego (zalezy od tabletki)
Kształt: prostokąt u dolu trochę węższy
Logo: wytloczony spongebob, z tylu przedziałka na pół
Gdzie kupione: wlkp
Kiedy kupione: Grudzień 2017
Sposób przyjęcia: Oral
Opis działania: zjadlem 1, typowo emkowa faza z jakims stimem
Ocena działania: 6.5/10
Dodatkowe komentarze: na moje oko siedzi w nich troche emki i cos, ogolnie ok(znajomi po 2 mieli mocne oev)
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Operacja „Kryształ”
Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne
Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.
83-latce z alzheimerem podano psychodelik. Niezwykła reakcja organizmu
Po jednorazowym podaniu wysokiej dawki psylocybiny 83-letnia pacjentka z ciężką chorobą Alzheimera, mówiąca dotąd głównie monosylabami, zaczęła inicjować rozmowę. Lekarze zauważyli też inne oznaki poprawy, a przypadek opisano w „Frontiers in Neuroscience” - uznanym, interdyscyplinarnym czasopiśmie naukowych poświęconym neurobiologii.