Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
Prosiłbym o szybką odpowiedź, z góry dzięki.
scalono - polymerase
W najbliższym czasie ponowne testy BUC3. Jakieś wskazówki odnośnie klonazolamu? W dzień testów odstawić? Poprzednia próba była pod wpływem klona, może to był powód niedziałania opio. Po testach zdam relację. Proszę o scalenie bo coś nie mam możliwości.
scal - p
Paczuszka z BUC3 juz czeka w "narkomacie". Ja od rana na 3 klonikach rc. Jak myślicie zarzucać dzisiaj, czy poczekać do jutra i testować na czysto bez benzo. Chociaż z moich informacji dotyczących mieszania benzo i opio powinno być git. Spróbuję pod językowo i pr. Naprawdę całą "sztukę" podzielić na cztery i walić lod razu 250mg? To nie za wiele? Proszę o wskazówki odnośnie moich wątpliwości. Proszę o scalenie, ponownie nie mam takiej możliwości.
Edit (wątek do wyjebania/trzeba poczekać): https://forum.dopalamy.com/topic/14700- ... ent=287572
Nie kasować proszę wątku, prawdopodobie dzisiaj ponowne testy, także zdam relację.
Useless me and useless you...
22 września 2017backstage pisze: Ogółem niezłe to jest nawet sniffem
(NIE TESTUJCIE BUCÓW NA TEN MOMENT / EW. DAĆ PRÓBKI znajomym labom, czy jakiś SINom, żebyśmy wiedzieli z czym mamy do czynienia)
LINK z działu sprzedawcy nt. wyglądu, który miał przypominać krystaliczny puder
post2709862.html#p2709871
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Marihuana zaburza pamięć na różne sposoby
Palenie marihuany nie tylko pogarsza pamięć. Aktywny składnik konopi ją reorganizuje – odkryli badacze z Washington State University (USA).
Przebrały drona za ptaka, by przemycać narkotyki do więzienia
Policja aresztowała dwie kobiety, po tym, jak użyły drona przebranego za plastikową wronę do przemytu narkotyków, tytoniu i telefonów komórkowych. Kobiety w ten sposób próbowały szmuglować przez mury więzienia w Luizjanie.
Sposób studentów na problemy psychiczne: melisa i marihuana
Aż 96 proc. studentów deklaruje, że stosuje przynajmniej jedną metodę samodzielnego radzenia sobie z problemami psychicznymi. Najczęściej wybierają aktywność fizyczną lub techniki relaksacyjne, ale część sięga także po preparaty roślinne, a nawet marihuanę – wynika z badań wrocławskich naukowców.