- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Wrzucenie 0.5mg klonazepamu i 1mg alprazolamu. Potem po 30 min GBL w normalnej dawce + tramadol tez w normalnej rekreacyjnej dawce. GBL u mnie dziala przez 1.5h, a tramadol rozkreca sie po 2h. Wiec ten giebel wypelnilby te 2godzinna luke.
Co o tym powiecie, po pierwsze czy to jest bezpieczne? No i czy GBL nie wplynie na tramadol, na przyklad czy go nie oslabi albo przeciwnie zwiekszy dzialanie?
Ktokolwiek probowal? Ewentualnie jakie sa za i przeciw?
pilleater pisze:Sam zobaczysz czy będziesz spać, czy nie będziesz. Tramadol obniża próg drgawkowy i miks z alkoholem może doprowadzić do padaczki,
I jak wygląda mixowanie trama (przedział 400-500mg) z klonem (0,5 mg) w zakresie depresji oddechowej? Dla osoby z totalnie zerową dziewiczą tolerką na klony? Występuje takie realne zagrożenie w ryzykownym stopniu? (Nie mam na myśli lekkiego przymulenia z załapaniem powietrza, takie coś mi się zdarzało już).
:finger:
Bearfan86 pisze:Sporo rozbieżnych informacji na tym forum. Wartoby było je wyjaśnić- jak w końcu jest z mixem z alko. Ja np. lubię tramca bez benzo (350-400mg), w połączeniu z 3 piwami. Zawsze było przyjemnie i bez drgawkowych akcji. Wydawałoby się, że alko podwyższa właśnie ten próg (co prawda słabo, ale jednak) i często ludzie tak tutaj piszą, więc jak to jest?pilleater pisze:Sam zobaczysz czy będziesz spać, czy nie będziesz. Tramadol obniża próg drgawkowy i miks z alkoholem może doprowadzić do padaczki,
I jak wygląda mixowanie trama (przedział 400-500mg) z klonem (0,5 mg) w zakresie depresji oddechowej? Dla osoby z totalnie zerową dziewiczą tolerką na klony? Występuje takie realne zagrożenie w ryzykownym stopniu? (Nie mam na myśli lekkiego przymulenia z załapaniem powietrza, takie coś mi się zdarzało już).
:finger:
Od kilku lat leczę się psychiatrzycznie, obecnie przyjmuję:
20mg olanzapiny
50mg prometazynyi
90mg mianseryny
7.5mg zopiklonu
i tutaj pytanie czy tramal można mieszać z mianseryną, która jest NaSSA.
Wiem, że połączenie NaSSA z SSRI jest bezpieczne, bo stosuje je od dłuższego czasu moja siostra(oczywiscie ona nic nie ćpa), ale jak organizm zareaguje na połącznie tramca i mianseryny - nic mi nie przychodzi do głowy. I od jakich dawek zaczynać przy tylu medykamentach na raz. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, to liczę na szybką odpowiedź. W razie czego po południu będę miał jeszcze clony 2mg w razie możliwości drgawek. Wiem, żę olanzapina obniża próg drgawkowy, ale jak pozostałe substancje zadziałaja, to pozostaje dla mnie tajemnicą(którą wy pomóżcie mi rozwiązać.
Tramal wchodzi w grę po 14 dniach od odstawienia antydepresantów.
warn offtop . B
Możesz sobie przygotować utarte na pył Relanium w ścieżkach po 2,5 mg - benzodiazepiny szybko wchłaniają się, kiedy są wciągane.
Dodatkowej ilości nie ruszaj nie będąc na progu drgawek, strasznie łatwo zejść na miksie opio i innych depresantów.
C18 pisze:Ile mg relanium do 1,5G trampka?
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/c/c5ecba44-ea80-40c4-8632-1f95b6cf7c7f/belson-mandela.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250815%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250815T062101Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=a0a0c7d13aed4a7da9d02af940ab532feca94f53318fe2652e84a5ef3c2c852f)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/lajza.jpg)
„Adwokat od trumien na kółkach” i jego żona z zarzutami w sprawie narkotyków
Znany łódzki prawnik, nazwany przez media „adwokatem od trumien na kółkach”, ponownie ma problemy z prawem. Paweł K. został w kwietniu, nieprawomocnie, skazany przez sąd w Olsztynie za spowodowanie śmiertelnego wypadku na drodze z Jezioran do Barczewa. W wypadku zginęły dwie kobiety.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/lisbon_international_airport-scaled.jpg)
Milion dawek heroiny w jednym bagażu na lotnisku w Lizbonie. "Niezwykle starannie ukryte"
Milion indywidualnych dawek heroiny zarekwirowali funkcjonariusze portugalskiej policji w porcie lotniczym im. Humberto Delgado w Lizbonie. Narkotyki znaleziono w bagażu jednej z pasażerek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/gdfgdfgdfg-1038x1038.png)
Marihuanoholik – nowa definicja dla nowego języka debaty o uzależnieniu
W świecie, w którym alkoholik nie jest „ćpunem”, tylko „osobą z chorobą alkoholową”, a osoby uzależnione od leków otrzymują wsparcie zamiast pogardy i aresztów – czas również na zmianę języka wokół marihuany, która prędzej niż później zostanie w Polsce zdepenalizowana. Dlatego proponujemy wprowadzenie nienaukowego terminu „marihuanoholik” – jako neutralnego określenia osoby, która straciła kontrolę nad swoim używaniem marihuany i odczuwa tego konsekwencje w codziennym życiu. Zaznaczamy, że definicja ta nie ma zastąpić klasyfikacji medycznej, a jedynie usunąć stygmantyzację.