Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala
Przy okazji może tutaj podpytam, znacie jakieś inne stimsy (prócz alf), które by się tak ładnie waporyzowały jak MPA?
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach
jam błysk wulkanów, a w błotnych nizinach
idę jak pogrzeb z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, kłębi się rajów pożoga
i słońce, mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga.
Marlboro_Red pisze:@Universo. Mpa do pracy? Waporyzacja? Nie pomyliło Ci się z czymś innym?
Waporyzacja - może źle napisałem, maczanka bardziej dla testu na minimalnej ilości podkładu troszkę i też śmigało z przyjemnymi ciarami. Oczywiście wszystkie fajne efekty tylko pierwszego dnia, potem to już w zasadzie tylko stims do pracy (umysłowej of coz). Chociaż i pierwszego dnia nic super fajnego się w tym nie doszukałem. Ale może dlatego, że lubię hardcorowe dawki alfy iv, które wiadomo co robią z głową... więc dlatego moja ocena "rekreacyjności" może odmienna od odczuć innych osób.
universo pisze:Ale fakt, faktem, do czegokolwiek innego oprócz pracy, według mnie się nie nadaje zupełnie.
Przy okazji może tutaj podpytam, znacie jakieś inne stimsy (prócz alf), które by się tak ładnie waporyzowały jak mpa?
zgodnie z tym co czytałem wcześniej, substancja działająca mocno 'w tle', zostawiając na pierwszym planie totalny ogar.
zasypianie utrudnione nawet 12h po przyjęciu ok 20mg, ale stimsy tak to już mi robią często
o dziwo możliwy stan takiego 'pół snu' gdzie jest zachowana czujność ale ciało jakośtam się regeneruje bo dwie takie ledwo-ledwo przespane nocki jakoś nie zostawiły wielkich śladów zmęczeniowych
bardzo podniesione libido, gdzie normalnie poza kokainą to u mnie rzadki efekt, choć powoduje przykurcz miecza
ogólnie dla osoby która nie przepada za stimami ma potencjał na bycie substancją użytku częstszego niż by wskazywał rozsądek - prawie cieszę się że jest już nielegalna
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainehq720.jpg)
Zniknęło 400 kg kokainy. Policjanci objęci śledztwem
Biura dwóch policjantów z Biura ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej we francuskim Nanterre oraz ich domy zostały przeszukane przez IGPN (Wydział Wewnętrzny Inspektoratu Policji) w związku ze sprawą „Trident”. Chodzi o zaginięcie blisko pół tony kokainy. Według informacji „Le Parisien”, przeszukania przeprowadzono w biurach dwóch policjantów z wydziału antynarkotykowego oraz w ich domach. Zarekwirowano także ich tablety i komputery.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/1460x616.jpg)
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/3-453330.jpg)
CBŚP z Łodzi zlikwidowało dwa laboratoria syntetycznych narkotyków
Zgarnęli klofedron o wartości ponad 25 mln PLN.