Psychodeliki | Dział Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 8 / 3 / 0

blackday pisze:
Miks grzybów z jakims benzo zeby uniknac stanów lękowych. Lepiej zjeść razem, godzine przed/po?
Zależy kiedy się to benzo załaduje.
Np klon już po kilkunastu minutach od rozgryzania . Najlepsza wchłanialność w jamie ustnej.
Beznodiazepiny dobrze mieć pod ręką , gdyby się okazało, że jest "za grubo"
Mała dawka zawsze dobrze zrobi do wszystkiego.
Ja bym najpierw pozwolił aby się psychodelik rozkręcił i na wychamowanie klona do dwóch (2-4 mg)
  • 256 / 12 / 0

No to dojebano. Podzieliłem 400mg 2-fdck na 6 kapsułek, skitrałem tabsa 2-cb w kieszeń i ruszyłem na zabawę taneczną w klimacie techno. O 1 w nocy wrzuta dwóch kapsuł i tradycyjnie po 20 minutach czuję narastającą dysocjację. O dziwo tolerkę mam niską/żadną? choć co tydzień ostatnio szamam dyso i sajko. Między innymi tydzień wcześniej 40 mg eticyklidynonu. No i pierwsze dwie doprowadzają mnie po około 40 minutach do stanu: muszę się chwycić półki bo miękko jest. Ciało znieczulone konkretnie. Pływam w dźwiękach, i zamykając oczy odnoszę wrażenie że może być dziura, ale to chwilowe. O 2.40 wrzucam piksę z fenką (nie znam dawki, jedna mnie robi słabo na granicy fraktalizacji, ale w głowie robotę robi milusio. Ciepełko itede). Czuję po następnych 40 minutach, że jest rozkręcone i wrzucam jeszcze kapsułkę fkety na przedłużenie dysocjacji. O dziwo nie daje ona wiele, ale i tak jestem w wybornym stanie. Lekka euforia z przyjemną dysocjacją, nieupośledzająca ruchów. Po 2,5 godziny wrzucam jeszcze dwie kapsuły bo wiem że długi closing mnie czeka i o dziwo te dwie kopią mi tylek jak dwie pierwsze. Niedługo potem przychodzi myśl, że nie będę się kręcić rano z jedną kapsą w kieszeni i dojadam ostatnią. Przy zamkniętych oczach pełne krajobrazowe wizje, plusz, ciepło, totalna euforia i spełnienie. Zero problemów z ciśnieniem. Cały czas pełen komfort z doświadczenia. Brakowało mi tylko brać buszka mj co jakiś czas, ale nie byłoby to konieczne. Jedyne co bym zmienił to zarzucenie tych trzech ostatnich od razu lub dwóch w drugiej turze zaraz po 2-cb, ale nie byłem pewien jak mocno się rozkręci z dyso. Ewentualną opcją dla dyso rejwerów jest jednorazowe zarzucenie arylek (bardziej pce, pcm niż PCP i jej pochodne), a potem diaryletylamin dla podbicia dopaminy bo po 5-6 godzinach tańca przydaje się to zwłaszcza kiedy nie używa się stymulantów. No i Sigma jest jak kto lubi.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Raport: medyczna marihuana tylko w dwóch na 140 przebadanych aptek

Z badań przeprowadzonych przez Instytut Badawczy ABR SESTA na zlecenie money.pl i Wirtualnej Polski wynika, że w polskich aptekach praktycznie nie da się dostać medycznej marihuany od ręki. Ankietę przeprowadzono w 140 placówkach.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata