Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 2394 / 647 / 0
Lubicie ten mix ? Ja osobiscie nie przepadam bo mimo że te dwie substancje mają w swojej nazwie slowo amfetamina sa od siebie diametralnie różne. To nie jest tak jak z morfina i herą że to jest to samo tylko chodzi o moc. Przeca meta daje kompletnie inną fazę niż feta. po ryżu człowiek jest naćpany konkretnie, jak się w cos w kreci to nie ma zmiłuj się jest fajnie ale to jest efekt ućpania, temu jest bliżej do ketonów w profilu działania niz do fety bo ta niee daje fazy tylko czyste idealne pobudzenie, moc i nic wiecej. faze se musisz sam zrobic korzystajac z jej mocy haha co najwyzej.

Takze ja nie jestem zwolennikiem.. a ktośz was próbował "sushi"? ( Tak Choodzi o to że mamy śledzika i Ryż zajebiste sushi, haha ale smieszne kurwa )

Pizda od dobrego ryżu dlaczego jest taka dobra ?od jego działania które skroiło działanie pikolaka do stanu który jest po prostu optymalny i nie ma najmniejszego sensu przy nim gmerać i cos jeszcze dodawac. To też jesli na dobrego pikolaka zajebie się fetunga ten miesza stan upojenia po piko se spidem , fazy sie wg mnie wykluaczaja. i nie robi sie źle ale jakoś tak dziwnie nie ma synergii , nic, dobra najebałem się historyjek z rękawa wystarczająco, wasza kolej
  • 1164 / 289 / 12
kręcisz sushi jakbyś sam byl futomakiem %-D

metę miałem okazję spróbować ale w żadnym mixie (oczywiście poza alko i THC), za to fetę próbowałem z koksem i betakryszyalami (i pewnie czymś jeszcze) to zazwyczaj było zbyt grubo (jedynie z pixami jest w miarę git), pikawa zapierdala na najwyższych obrotach, w bani totalny rozpierdol a zwała dzień po to męczarnia :trucizna:

mixy stimów są bardzo niebezpieczne a meta z fetą to podejrzewam jebniecie z pierdolnieciem — jestem tylko ciekawy czy ktoś miał okazję testować w jednej pompce :strzykawka:
Uwaga! Użytkownik neurotoXXXsick jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4714 / 772 / 0
Przeciez to bez sensu . Biorac pod uwage czystosc f3ty dostepnej dla przecietnego randoma to jakie proporcje by musial jebnac ?
Ja kiedys probowalem fety do alko to stracilem przytomnosc i jebnalem lbem w biurko.
Zwala byla potezna na nastepny dzien .
A ten ziomek co czestowal bral to normalnie do pracy i wciskal jakies odkurzacze.
Po tym incydencie jeszcze dwa lata nic nie cpalem a pozniej dopiero to forum odkrylem
Jeszcze ze dwa razy bylem czestowany feta, ale juz po beta kstonowych przygodach, znalem 2 fa. Wciagnalem sporego nita to aby pocic sie zaczalem .
Lepiej już samego piko walnac niz obecne fety paracetamole i zarowki zgniecione .

Czekam az ktos mnie poczestuje porzadną fetą. Naelektryzuje mnie jak fluoroamfa od gienka.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 2394 / 647 / 0
Jak już tak se luźno gadamy to jebac to sushi , chyba pisałem ze mi ten mix nie podchodzi ale jak pisze młodzieniec który jedzie Czougiem.
feta + mefedron= raj, jedna z najlepszych faz ale trzeba dobrac optymalne dawki.. i trza uwazac -mozna łatwo przestrzelic
feta+ MDMA = bajka
feta+ prega = kosmos

Próbowali Panowie?:P
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Pojawił się postulat wprowadzenia ceny minimalnej za alkohol. Rząd pracuje nad nowymi rozwiązaniami

Ostatnia afera z alkotubkami może mieć znacznie poważniejsze skutki niż wycofanie feralnego produktu ze sklepów. Okazuje się bowiem, że rząd rozważa wprowadzenie ceny minimalnej za alkohol. Taką informację przekazał na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia wiceminister zdrowia Wojciech Konieczny.

[img]
Japonia wprowadza zmiany w polityce dotyczącej konopi indyjskich

Japonia, znana z konserwatywnego podejścia do substancji kontrolowanych, wprowadza istotne zmiany w swojej polityce dotyczącej konopi indyjskich. Nowe regulacje wprowadzają zaostrzenie przepisów dotyczących rekreacyjnego używania marihuany, jednocześnie otwierając drogę do legalizacji produktów medycznych pochodzących z tej rośliny. Takie podejście odzwierciedla starania Japonii o zrównoważenie ochrony społeczeństwa przed nadużywaniem substancji z postępami w leczeniu medycznym.

[img]
Magiczne grzyby na stres. Ratownicy medyczni zażyli psylocybinę

Praca ratowników medycznych bywa bardzo trudna i stresująca. Nowe badania kolejny raz sprawdziły, jak działa psylocybina na zdrowie psychiczne. Wyniki dowiodły, że pojedyncza dawka substancji zawartej w grzybach halucynogennych, może pomóc w radzeniu sobie z objawami psychologicznymi i wypaleniem zawodowym wśród tej grupy.