Picie płynu iniekcyjnego

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 397 / / 0

Witam.
Bez zbędnych ceregieli przejdę do rzeczy. Mam dostęp do diazepamu we fiolkach do iniekcji. Z racji, że powiedziałem sobie, że nigdy nie sięgnę po strzykawkę, postanowiłem wypić płyn. Działać, podziałało, ale słyszałem niedawno, że pod żadnym pozorem nie powinno się tego robić, ponieważ to jest toksyczne dla układu pokarmowego. Co sądzicie o tym? Prawda czy bujda?

Blu

• 2917 / 154 / 0

Ampy z diazepamem zawierają glikol propylenowy który może podrażniać żołądek ale tylko jeśli jest pity w ilościach rzędu kilkuset mililitrów więc jeśli nie pijesz +100 ampułek dziennie to bym się nie przejmował.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Wpadli z narkotykami. Wszystko przez to, że hałasowali na klatce

Dwóch 17-latków oraz 36-latek, zostało zatrzymanych przez policjantów z komisariatu w Siechnicach, w związku z podejrzeniem posiadania środków odurzających.
Użytkownik nieaktywny
  • 635 / 1 / 0

Czytalem gdzies na hajpie ze ampulek nie powinno sie pic ze wzgledow zdrowotnych. Ale tak jak pisze Blu, jesli nie pijesz ich jak wode to nic zlego Ci sie nie stanie ;)
  • 397 / / 0

Pytałem o to mamuskę, która jest pielęgniarką z 30 letnim stażem i mówiła, że słyszała od wielu lekarzy, że to jest bardzo szkodliwe :-|
  • 1969 / 38 / 0

Skoro można to podawać iniekcyjnie, to raczej Cię nie zabije, a te wszystkie płyny, które masz w żołądku porządnie to rozcieńczą. Zresztą jak masz ampuły to bierz tak jak się je powinno brać :-) .
Użytkownik nieaktywny
  • 635 / 1 / 0

Thirteen pisze:
Zresztą jak masz ampuły to bierz tak jak się je powinno brać :-) .
:finger:

Znalazlem tego posta, o ktorym wczesniej wspominalem:
http://talk.hyperreal.info/poltram-ampu ... ml#p287957
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata