LSD - Trwałośc

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 17 / 1 / 0

Czy 10 bloterków w woreczku strunowym, który jest schowany w środku książki ma szanse przetrwać jakieś pół roku?
  • 229 / 8 / 9

Nawet na pewno przetrwa.

Doświadczalnie sprawdzono, że po roku się nieźle trzyma.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Przechwycono gigantyczny transport kokainy. Zmierzał do Europy

Amerykańskie władze udaremniły gigantyczny przemyt kokainy. W ręce celników wpadło 1,6 tony białego proszku. To największa udaremniona próba przemytu od niemal 25 lat.
  • 2 / 1 / 0

Potwierdzam. Miałem 2 takie same, pewne, znaczki. Jednego zarzuciłem niedługo po zakupie, drugiego gdzieś odłożyłem.
Trzymałem przez niecały rok w warunkach które śmiało mógłbym określić jak dla kwasa dość chujowymi(zwinięty lekko w folię amelinową, noszony czasem w kieszeni, portfelu, itp.) i po tym czasie przez przypadek go znalazłem, myślałem że nie zadziała, a odleciałem równie mocno jak przy pierwszym i skończyłem przez to w szpitalu :D
  • 555 / 43 / 0

Temat był już poruszany tyle razy,
Możecie trzymać i kilka lat - jak jest zawiniety w sreberko i leży w suchym miejscu i temperaturze pokojowej to dużo nie straci.
Szacuje max 5-10% spadku rocznie.
  • 1738 / 63 / 18

A czy jest sens w ogóle w takim wypadku pakować do zamrażarki, czy to ma sens tylko w przypadku przechowywania przez kilka lat?

Mam już 3 tygodnie bloter i z racji temperatur(gorąco za dnia, chłodno w nocy) postanowiłem przemieścić go do zamrażarki(wiedząc, że zwykle substancje degradują, czasem wolniej, ale zawsze, pod wpływem światła i temperatury), bo nie mam na razie pojęcia kiedy go zjem.

• 1017 / 95 / 0

Nie ma potrzeby. Po ponad roku od zakupu, zawinięte tak żeby nie dostawały światła, powietrza. Temperatura pokojowa. Działają jak pierwsze z tego kawałka (100 sztuk, spory on był dawniej), testowane jakieś 2 tygodnie temu.
  • 1903 / 122 / 0

Bardzo mnie cieszą te informacje szczególnie, że posiadam 8,8mg a nie znam nikogo komu mógłbym część odsprzedać (znajomi od kwasów też mają podobny zapas) i wszystko będzie na własny użytek. Czyli z rok zejdzie, może dłużej jak zacznę jeść grzyby.
  • 118 / 5 / 7

Czytam o tej trwałości, na wszystkim, co się da i nie rozumiem, czemu mi się kwasy po 0,5 roku prawie doszczętnie rozłożyły. I mam prawie pewność, że było to LSD. Nie rozumiem kompletnie, wcześniej tego problemu nie miałem. Chciałem napisać gwoli wsparcia, gdyby ktoś miał podobny problem...
  • 9 / 2 / 0

Ja pakuję w worek strunowy, potem do słoiczka na przyprawy z ikei są mega szczelne sprawdzone na ziole, potem do ciemnej szafeczki w pokoju, który ma stałe 23 stopnie niezależnie od pory roku. Nic po dłuższym czasie się nie dzieje, działa jak powinno. Miałem blottery po ponad roku i działały jak świeże z dostawy.
  • 7 / 1 / 0

w sreberku blottery nie beda sie zbytnio nagrzewac?
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 84 uczestników Wejdź na czata