LSD - Trwałośc

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 125 Strona 10 z 13
Rejestracja: 2010
  • 3831 / 140 / 13


Butelka oranżowa nie chroni przed światłem - dowód - spójrz przez nią na słońce;

Masz dobry pomysł, ale dodałbym do niego szczelną zakrętkę (najlepiej zalanie żywicą jeżeli ma to naprawdę leżeć długie lata) no i pal licho jakiego koloru szkło - kartonów też w nic nie obwijać, żadnych sreberek - jedyne co to umieszczenie takiej buteleczki w zupełnie ciemnym miejscu ;)

Okej podywagowaliśmy sobie - i tak ludzie wpieprzają wszystkie kwasy nim minie maks rok; pierwsze prawo Narkonsona-Ćpacza
Ostatnio zmieniony 06 listopada 2013 przez Parathormon, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2011
  • 145 / 5 / 0


Oranz na pewno do konca nie chroni przed swiatlem, ale pewnie lepiej niz zwykla plus jest jeszcze taki, ze slabiej widac zawartosc :)

Butelke po napelnieniu, zakreceniu i ewentualnie zalakowaniu (woskiem?) oczywiscie dajemy do ciemnicy. Jesli mamy oznaczone blottery to mozna bez folijki, jak nieoznaczone to opisujemy na sreberku. Najelpeiej miec 1 sloik - 1 substancja ;)

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Ponad pół kilo trawki w płatkach kukurydzianych

Działania bydgoskich policjantów zwalczających przestępczość narkotykową doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn związanych z tym nielegalnym procederem.
Rejestracja: 2008
  • 228 / / 0


Jakiś armagjedon się zbliża w narkobiznesie, że ludzie chcą chomikować kwasy na ciężkie czasy?
Co by tu OT nie robić, pamiętam, że po pół roku szufladkowania papierów miało mniejszy wpływ na moc doświadczenie niż S&S.

Peace
Rejestracja: 2007
  • 1256 / 178 / 0


Jadłem kartony sprzed dwóch, trzech i więcej lat. Działały, nie stwierdziłem pogorszenia mocy. Czarne nieprzepuszczające opakowanie + lodówka.
Rejestracja: 2010
  • 3831 / 140 / 13


tripman - dobrze, ale jeszcze raz - jaki sens zawijać w te sreberka, jaki sens oranżowej butelki, skoro i tak całość stoi w ciemnicy? %-D
Rejestracja: 2011
  • 145 / 5 / 0


Potrojne zabeczpieczenie :D
Rejestracja: 2014
  • 180 / 1 / 0


Ja właśnie muszę schować kartony na kilka tygodni, miesięcy. Chce to zrobić w prosty sposób. Zamiast folii spożywczej wezmę sreberko i po prostu je zawine i schowam w ciemne i suche miejsce.
Czy to dobry pomysł?
Rejestracja: 2005
  • 378 / 2 / 0


Na kilka tygodni to chyba zupełnie wystarczy zawinąć w folię aluminiową i schować w ciemnym miejscu. Nie dajmy się zwariować, aż tak szybko się nie rozłoży.
Jeśli o mnie chodzi, zawinęłam w dodatkowy kawałek folii aluminiowej i umieściłam całość w (ozdobnym :)) pudełku.
Natomiast zupełnie się nie dziwię, że ludzie chcą chomikować. Jeżeli w tej chwili jest dostępne potwierdzone LSD... Przecież większość ludzi nawet nie pomyśli, by zjeść wszystko na raz. (Znam osobę, która brała 800 ug sprawdziwego szwajcarskiego, ale to już raczej skrajność. A, i to było lata temu. ;)) Skąd mamy wiedzieć, jaka będzie sytuacja w ciągu najbliższych lat? Ja mam jednak nadzieję, że sytuacja na czarnym rynku się poprawi, a w ciągu jakichś 30 lat doczekamy się legalizacji, ale nie ma skąd wiedzieć tego na pewno.
Rejestracja: 2010
  • 73 / / 0


curious_ pisze:
Zamiast folii spożywczej wezmę sreberko i po prostu je zawine i schowam w ciemne i suche miejsce.(...)Czy to dobry pomysł?
Tak. Chłód nie zaszkodzi.
Rejestracja: 2011
  • 854 / 34 / 0


zwyklego kwasa to bym sie bal ale mam takiego co lerzy juz pol roku w folii na pulce bedzie duzo slabszy?
Posty: 125 Strona 10 z 13
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość