LSD - Trwałośc

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 124 Strona 12 z 13
Rejestracja: 2012
  • 17 / 1 / 0


Czy 10 bloterków w woreczku strunowym, który jest schowany w środku książki ma szanse przetrwać jakieś pół roku?
Rejestracja: 2014
  • 229 / 8 / 9


Nawet na pewno przetrwa.

Doświadczalnie sprawdzono, że po roku się nieźle trzyma.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Szczecin: aż 269 dzieci leczonych po zatruciach lekami i substancjami psychoaktywnymi w 2018 r.

269 dzieci było leczonych w klinice pediatrii i ostrych zatruć szpitala w szczecińskich Zdrojach w 2018 r. Liczba zatruć lekami i substancjami psychoaktywnymi spędza nam sen z powiek – powiedział w czwartek (14 lutego) kierownik kliniki.
Rejestracja: 2015
  • 2 / 1 / 0


Potwierdzam. Miałem 2 takie same, pewne, znaczki. Jednego zarzuciłem niedługo po zakupie, drugiego gdzieś odłożyłem.
Trzymałem przez niecały rok w warunkach które śmiało mógłbym określić jak dla kwasa dość chujowymi(zwinięty lekko w folię amelinową, noszony czasem w kieszeni, portfelu, itp.) i po tym czasie przez przypadek go znalazłem, myślałem że nie zadziała, a odleciałem równie mocno jak przy pierwszym i skończyłem przez to w szpitalu :D
Rejestracja: 2014
  • 555 / 43 / 0


Temat był już poruszany tyle razy,
Możecie trzymać i kilka lat - jak jest zawiniety w sreberko i leży w suchym miejscu i temperaturze pokojowej to dużo nie straci.
Szacuje max 5-10% spadku rocznie.
Rejestracja: 2011
  • 1736 / 58 / 18


A czy jest sens w ogóle w takim wypadku pakować do zamrażarki, czy to ma sens tylko w przypadku przechowywania przez kilka lat?

Mam już 3 tygodnie bloter i z racji temperatur(gorąco za dnia, chłodno w nocy) postanowiłem przemieścić go do zamrażarki(wiedząc, że zwykle substancje degradują, czasem wolniej, ale zawsze, pod wpływem światła i temperatury), bo nie mam na razie pojęcia kiedy go zjem.

 

Rejestracja: 2015
  • 1017 / 93 / 0


Nie ma potrzeby. Po ponad roku od zakupu, zawinięte tak żeby nie dostawały światła, powietrza. Temperatura pokojowa. Działają jak pierwsze z tego kawałka (100 sztuk, spory on był dawniej), testowane jakieś 2 tygodnie temu.
Rejestracja: 2009
  • 1902 / 111 / 0


Bardzo mnie cieszą te informacje szczególnie, że posiadam 8,8mg a nie znam nikogo komu mógłbym część odsprzedać (znajomi od kwasów też mają podobny zapas) i wszystko będzie na własny użytek. Czyli z rok zejdzie, może dłużej jak zacznę jeść grzyby.
Rejestracja: 2013
  • 118 / 4 / 7


Czytam o tej trwałości, na wszystkim, co się da i nie rozumiem, czemu mi się kwasy po 0,5 roku prawie doszczętnie rozłożyły. I mam prawie pewność, że było to LSD. Nie rozumiem kompletnie, wcześniej tego problemu nie miałem. Chciałem napisać gwoli wsparcia, gdyby ktoś miał podobny problem...
Rejestracja: 2018
  • 9 / 1 / 0


Ja pakuję w worek strunowy, potem do słoiczka na przyprawy z ikei są mega szczelne sprawdzone na ziole, potem do ciemnej szafeczki w pokoju, który ma stałe 23 stopnie niezależnie od pory roku. Nic po dłuższym czasie się nie dzieje, działa jak powinno. Miałem blottery po ponad roku i działały jak świeże z dostawy.
Rejestracja: 2018
  • 7 / 1 / 0


w sreberku blottery nie beda sie zbytnio nagrzewac?
Posty: 124 Strona 12 z 13
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości