LSD - Trwałośc

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 945 / 268 / 2

Od czego mają się nagrzewać, przecież nie wydzielają ciepła. Poza tym sreberko ma dwie strony, matową i błyszczącą, błyszcząca odbija ciepło, dlatego pakujemy błyszczącą na zewnątrz, a matową do wewnątrz.
  • 1658 / 330 / 0

Na temat LSD się nie wypowiem ale 1P-LSD oraz AL-LAD po 3 latach przechowywania w ciemnym i suchym miejscu stały się całkowicie nieaktywne. Jednak już w połowie tego okresu spadek mocy był zauważalny.

Legalizacja marihuany w Kanadzie to fiasko? Wielu wciąż kupuje ją od dilerów

Po prawie dwóch latach od legalizacji rekreacyjnej marihuany w Kanadzie likwidowane są szklarnie, zyski z legalnej sprzedaży są niższe niż zakładano, a dilerzy handlujący na czarno wciąż mają się nieźle – do regularnych zakupów u nich przyznaje się bowiem prawie połowa obywateli. - Działanie kanadyjskiego rządu jest dla mnie rozczarowaniem – mówi Jakub Gajewski, wiceprezes stowarzyszenia Wolne Konopie.

Przebierali się za dostawców pizzy i szmuglowali narkotyki. Interpol ostrzega przed nową plagą

Kierowcy z całego świata dostarczający jedzenie mogą być wykorzystywani przez struktury przestępcze do przewozu narkotyków i innych zabronionych towarów – czytamy w komunikacie wydanym przez siedzibę Interpolu w Londynie.
  • 16 / 1 / 0

ja robie eksperyment przetrzymywania w warunkach temperatura pokojowa, brak światła, mam 3, co miesiąc jeden z nich skonsumuje i ocenie efekty, wynikiem eksperymentu podziele sie w wątku nic sie nie martwcie
ehh poświecenie dla nauki
  • 945 / 268 / 2

Twoje subiektywne doświadczenia nie wnoszą nic do nauki.
  • 2 / / 0

Po 7 miesiącach trzymania w szufladzie zadziałały (na dwóch ludzi) bardzo dobrze.
  • 33 / / 0

czy po miesiącu trzymania w suchym i temp pokojowej będą jakieś straty? trzymam w samarce niedopuszczającej jakiegokolwiek światła, czy zamiast pochłaniacza wilgoci mogę po prostu zatopić samarkę w ryżu? macie jakiś sposób aby utrzymać kartony w niższej temperaturze niż jest w pokoju oprócz lodówki?
Scalono/Imane Anys
czy trzymanie LSD obok fdck w oddzielnych samarach mogło mu zaszkodzić? pytam ponieważ wyczytałem że chlor oraz fluor szkodzi LSD a fdck oba zawiera.
  • 33 / / 0

czy trzymanie LSD obok fdck w oddzielnych samarach mogło mu zaszkodzić? pytam ponieważ wyczytałem że chlor oraz fluor szkodzi LSD a fdck oba zawiera.
  • 368 / 65 / 0

mam jednego kwasa zakitranego , lezy jzu tak z dwa lata , w pojemniku schowany , bez dostepu powietrza , myslicie ze zadziala?
  • 1972 / 286 / 9

Jeśli nie był wystawiony na bezpośrednie UV czyli jeśli nie przysmarzył się na słońcu to ciągle zachował energię zakresu spektrum fioletu. A także jeżeli nie zwietrzał zbytnio czyli nie wyparował, nie był zbytnio wystawiony na element wiatru to powinien kopać.
  • 3627 / 908 / 2

14 grudnia 2019wario122 pisze:
Tak. Powstanie Ci kwas nadfluoroelesdowy. Nie. Nie powinno zaszkodzić. Raczej podwójna warstwa woreczka strunowego skutecznie oddziela oba związki.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1060 uczestników Wejdź na czata