LSD - Trwałośc

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 76 / / 0

Nie powinien, jeśli nie miał styczności z płynem ani ze światłem.
  • 230 / 8 / 9

No cóż. Ja kartoniki 125ug kilka razy nosiłem w upalne dni w portfelu (te same dwa, po prostu tak wyszło) i gdy zostały po 4 tygodniach od kupienia zjedzone, porobiły strasznie mocno (mocniej niż 1/2 dwieście dziesiątki, podobno świeżej, ale jedzonej na dwie raty).

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Oto skutki zażywania zanieczyszczonej kokainy. Lekarze ujawniają ku przestrodze

Gnijące i odpadające fragmenty ciała to efekt narkotyku zmieszanego ze środkiem do odrobaczania bydła – Lewamizolem.
  • 1191 / 85 / 0

Wszystko odnośnie kartonów jest jasne, jednak jak przechowywać microdoty? Folia aluminiowa + suche miejsce bez dostępu światła zdadzą egzamin?
  • 3831 / 139 / 13

Co ty stary - microdoty zmieniają postać rzeczy, nie wiedziałeś (?) - najlepiej przechowywać je w wodzie lub w kominku...
  • 104 / / 0

UltraViolence pisze:
Wszystko odnośnie kartonów jest jasne, jednak jak przechowywać microdoty? Folia aluminiowa + suche miejsce bez dostępu światła zdadzą egzamin?
Będzie ok.
  • 659 / 14 / 0

1P-LSD po roku zadziałał jak nalezy
  • 581 / 80 / 6

@up 1p-LSD to nie LSD... To po pierwsze, a po drugie skąd niby miałeś 1p-LSD rok temu???
  • 659 / 14 / 0

rzabanakwasie pisze:
@up 1p-LSD to nie LSD... To po pierwsze, a po drugie skąd niby miałeś 1p-LSD rok temu???
Oczywiście chodziło o LSD nie o 1p-LSD (skutek kopiuj/wklej)
Przechowywane w suchym zaciemnionym miejscu.
  • 162 / / 0

Skoro jesteśmy już przy alterantywnych Lizergamidach, to LSZ po roku nie straciło zauważalnie mocy. Przechowywane w szczelnym pojemniku,z awinięte w folię aluminiową, z pochłaniaczem wilgosci. Temepratura pokojowa.
  • 28 / / 0

ja znalazłem po niespełna roku kiepsko ukryte, może i ciemne miejsce ale nie było szczelnie opakowane. Wyklepało jak świeże, albo coraz mniej mi potrzeba
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata