Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 1415 Strona 1 z 142
Rejestracja: 2016
  • 2731 / 493 / 7

Here we go again.

Na dobry start kilka podstawowych zasad, tak aby nie powtarzać błędów przeszłości i nie zaśmiecać tego tematu:
· Wątek nie służy do opisywania swoich przeżyć po benzodiazepinach w jednym zdaniu.
· W tym wątku nie chwalimy się ile recept dostaliśmy od lekarza, nikomu ta wiadomość się tutaj nie przyda.
· Nie chwalimy się tym co i w jakiej ilości dzisiaj wzięliśmy. To również nikomu się tutaj nie przyda.
· Nie prowadzimy tutaj luźnych rozmów towarzyskich.
Wszystkie wymienione wyżej zasady można zastąpić dwoma słowami – zakaz offtopu. Oczywiście dla osób chcących o tym pisać jest miejsce, a ściślej Knajpa pod Miętowym Krzyżykiem, do której link znajdziecie na końcu posta.

W wątku mile widziane są pytania w tematyce benzodiazepin, odpowiedzi na nie, rozbudowane trip reporty oraz wszelkie inne posty mogące poszerzyć wiedzę innych na temat benzodiazepin.

WAŻNE LINKI

Benzodiazepiny – FAQ v.2
benzodiazepiny-faq-v-2-t62105.html

Benzodiazepiny – wątek ogólny v.1
benzodiazepiny-tek-ogolny-t10115.html

Knajpa pod Miętowym Krzyżykiem – knajpa benzodiazepinowa v.2
knajpa-pod-mietowym-krzyzykiem-knajpa-b ... 62920.html
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 609 / 15 / 0

Ja odstawiałem alprę z pomocą klona i to miało sens. Odwrotnie nie ma.
Nie wiem, czy to miało sens. klon to dość mocne benzo, już bardziej logiczne byłoby, gdybyś odstawiał alprę rolkami.

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Wrocław: areszt za fałszowanie recept na leki narkotyczne

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który rozprowadzał silne leki narkotyczne oraz fałszował recepty i realizował je w aptekach. Mężczyzna trafił do aresztu. Zatrzymany został także jego klient, w którego mieszkaniu policjanci znaleźli 400 porcji marihuany.
Rejestracja: 2018
  • 1222 / 57 / 0

Miało to sens że względu na czas półtrwania w organizmie. Sto razy łatwiej kontrolować dawkę schodząc z klona niż z alpry. Ciężko zejść samym diazepamem z 10mg alpry.
Rejestracja: 2010
  • 195 / 11 / 0

Na samej alpie nie da się zejść bezboleśnie, gdzie 1mg odpowiada około 20mg diazepamu (choć różne źródła, różnie przyjmują)... Najpierw zejść do jakiś sensownych dawek alpry, to jest 1-2mg, a potem dopiero na rolki, albo zacząć wprowadzać je troche wcześniej, jednocześnie tnąć dawki alpry. Jest pełno kalkulatorów, wyliczeń i informacji na temat taperingu, nawet w tym temacie czy bardziej "Uzależnienie", czy "Schodzenie z benzo"...

Można z alpry przejść na klona, bo sama miętówka ma 2x okres półtrwania, więc to logiczne, że łatwiej kontrolować, ile się tego ma w sobie... Ale potem z klona właśnie na rolki. Bo diazepam jeszcze łatwiej kontrolować, dożąc do zamiany na benzo długodziałające, takby ustabilizować pacjenta na konkretnej dawce, a nie wahania we krwi co parę godzin, wtedy właśnie mózg/organizm wariuje..

Najważniejsze, żeby nie dokładać, tzn jak schodzimy, i jesteśmy na 4mg alpry, to 4mg alpry dziennie, i NIE WIĘCEJ! Ile mieliśmy brać, tyle bierzemy, trzeba się tego trzymać bo inaczej wszystko chuj trafi... Taką alprę warto też brać o podobnych porach, tj. np 8 rano, południe, 20:00 wieczór... Zeby trochę to ustystematyzować...

Uff, rozpisałem się... Mea culpa.
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 609 / 15 / 0

29 lipca 2018Demis pisze:
Miało to sens że względu na czas półtrwania w organizmie. Sto razy łatwiej kontrolować dawkę schodząc z klona niż z alpry. Ciężko zejść samym diazepamem z 10mg alpry.
To dziwne, co piszesz, bo diazepam ma dłuższy czas półtrwania. Oprócz tego jest łagodnym benzo. Znam lekarzy, którzy właśnie rolki przepisują przy odstawianiu alpry.
Podziwiam osoby, które alprę odstawiają za pomocą klona. Ja bym się na to nie zdecydowała z uwagi na silne działanie klonów.
Rejestracja: 2017
  • 1914 / 328 / 2

Też uważam, że alprę najlepiej odstawić czymś słabszym, albo diazepam albo lepiej klorazepat. Ten drugi to anksjolityk, więc świetnie będzie tłumił lęk wywołany odbiciem. Niewielkie dawki alpry można też odstawić pregabaliną, bez dodatkowych benzo. Piszecie o długim okresie klonów, diazepam i klorazepat mają jeszcze dłuższy więc to kolejny plus.

Astros dobrze napisałeś a propo cięcia dawek alpry, od tego najlepiej zacząć. Jak ktoś żre 8 mg to można samą alprą schodzić pomału do przykładowo ~3-4 mg, wtedy dodać albo długie benzo albo prege - albo i to i to + inne leki, w zależności od stopnia uzależnienia i reakcji organizmu.
Rejestracja: 2018
  • 377 / 45 / 0

To ja zapytam jak lykac xanax? Mam dojscie do 0,50 bez ogranieczen. U mnie w zasadzid 0 tolerki
Rejestracja: 2016
  • 214 / 47 / 0

Przetestuj najpierw czy pół tabletki zadziała i testuj w sytuacji społeczno/stresowej, bo inaczej wrzucisz 5mg na chacie i będziesz się żalił że nie klepie coś :P

Podjęzykowo szybciej wchodzi, niektórzy narzekają na smak, mi nawet smakuje w porównaniu do thio czy aco.

No i staraj się to ograniczać do sytuacji kryzysowych, bo do ćpania sobie spokojnie na chacie to lepsze benzosy są. A najlepiej jak całkiem bez nich, jebana kula u nogi
Rejestracja: 2010
  • 497 / 35 / 0

Które benzo Waszym zdaniem najbardziej rozluźnia mięśnie?

ed: widzę że w złym dziale także proszę moda o przeniesienie

przeniosłem.DexPL
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2018 przez ememems, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2007
  • 1428 / 67 / 0

a pewno nie klon.

podobno tertazepam.
Posty: 1415 Strona 1 z 142
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1222 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości