Knajpa pod Miętowym Krzyżykiem – knajpa benzodiazepinowa v.2

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 2142 / 268 / 3

MIDAS TO JEST KRÓL BENZO JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI
Spoiler:
  • 5495 / 407 / 0

Dzisiaj rano poszło 1 mg lorka + kawka.
Juz nie mogę doczekać się wieczornej dawki klonika . :diabolic:
A u was jak tam ? Jakies benzosy poszły w ruch ?

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

"To cud, że to się dzieje". Kamil Sipowicz o medycznej marihuanie

O zaletach stosowania medycznej marihuany przez ludzi chorych mówił we "Wstajesz i wiesz" w TVN24 Kamil Sipowicz, który od wielu lat wspiera pomysł legalizacji tych preparatów.
  • 1808 / 589 / 1

Dzisiaj zrobiłem 4 zastrzyki po 30mg rolki każdy...

Spoiler:
  • 1174 / 46 / 0

Z 10mg eti i zapas się skończył :(
  • 2142 / 268 / 3

Ja dzisiaj nad ranem wrzuciłem dwójkę estazolamu pod język, spaliłem fajkę i położyłem się spać, estazolam w takiej dawce pozwala mi zasnąć jak człowiek i nie czuję żadnego ujebania, a mimo to gdy zasypiałem nagle poczułem, że nie mogę złapać oddechu... Nieźle się wystraszyłem. Po kilkunastu minutach poszedłem dalej spać. To najpewniej wina tego, że wcześniej przez cały dzień grzałem dihydrokodeinę.
Użytkownik zbanowany
  • 609 / 15 / 0

Zapewne tak
  • 4325 / 424 / 0

[mention]pampuk[/mention] pytales kiedys o to czy da sie wrocic do pkt wyjscia po uzaleznieniu od benzo.
A gdybym powiedzial, ze jest roslinka ktora zwieksza ilosc GABA, ulatwia konwwersje gluta w GABA itd? ;)
  • 5495 / 407 / 0

No i dziś Krzyżyk wyciągnął mnie z łóżka.Skurczybyk motywuje :cheesy:
  • 758 / 83 / 0

@Stteetart ano pytałem, pytałem mój ulubiony znawco tematu suplementacji - było to jakieś miesiąc, dwa temu...jakby była taka roślinka to byś o tym wiedział i mi zapewne powiedział :-D
  • 4325 / 424 / 0

[mention]Pampuk[/mention]
Spoiler:
2)
Spoiler:
Nas interesuje
Spoiler:
Jutro dorzuce cvo nie co bo mam jeszcze kilka rzeczy w zanadrzu ;]
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata