4-Fluoro-MPH

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

• 1167 / 9 / 15

TataMarcina pisze:
Jak z tym roztworem panowie? Na prawdę nikt nie ma bladego pojęcia co z tego może wyniknąć? Przypomnę, że chodzi o zrobienie roztworu 4f-mph w glikolu propylenowym, w celu łatwiejszego odmierzania.
Co chcesz na ten temat wiedzieć?
Użytkownik zbanowany
  • 1785 / 28 / 0

Ile wejdzie na mililitr.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

DayZ „promuje marihuanę”, tytuł na prostej do wycofania ze sprzedaży w Australii

ustralijscy gracze nie mają łatwego życia. Podobnie jak obywatele m.in. Niemiec oraz Japonii muszą znosić kolejne i kolejne restrykcje nakładane w ich kraju – tu przez Komisję ds. Klasyfikacji (ACB). Tym razem w kłopoty wpadli producenci DayZ.
  • 1167 / 9 / 15

Dużo. Wystarczająco. Ja robię 1:5 i wtedy polewki są około 1-2ml. Za pierwszym razem zrobiłem 1:1, to było bez sensu bo glikolu trzeba było dużo pić.

Z drugiej strony stężenie 1:10 robi się też bez problemu. Wtedy dawki nie przekraczają 1 ml raczej. Wyższe stężenia są już nawet niewygodne w dawkowaniu, ale przypuszczam, że możliwe.

Ja robię to tak -> glikol wlewam w pojemnik hdpe, ten pojemnik wkładam do garnka z wodą i gotuję wodę chwilę, aż glikol dobije do ~100 stopni (jednym słowem łaźnia wodna), po czym szybko zalewam nim przygotowaną wcześniej w parownicy odmierzoną kupkę proszku. Rozpuszcza się momentalnie. Ew. energicznie pomieszać.
  • 1825 / 82 / 0

Ale czy to niemożna mieć w kieszeni takiej małej łyżeczki ( jak przykładowo maja do kokainy) i wyskoczyć sobie do kibla na łyżeczkę i do nosa. Przecież ta substancja działa stosunkowo długo a chyba 2 razy w robocie możesz wyjść do kibla co nie ? ;)
  • 651 / 113 / 0

Ja ostatecznie zrobiłem sobie roztwór w setce wódki i odmierzałem strzykawką 1 ml (czyli 0,1 ml to 1 mg). System się sprawdził, ale substancja nie i po testach wylądowała w kiblu. :)
  • 228 / 22 / 0

Tolere na stimy mam zerową, nie chce przesadzić i tym samym wpierdolić się na zajęcia powyginany. Przezorny zawsze bezpieczny.

Scalono - tur3k

Właśnie sprawdziłem sniff, czuje jak wypala mi dziurę w śluzówce, raczej nie dla mnie.
  • 342 / 10 / 0

eliot pisze:
Ale czy to niemożna mieć w kieszeni takiej małej łyżeczki ( jak przykładowo maja do kokainy) i wyskoczyć sobie do kibla na łyżeczkę i do nosa. Przecież ta substancja działa stosunkowo długo a chyba 2 razy w robocie możesz wyjść do kibla co nie ? ;)
wtrącę się tylko, po tym to 2 razy na godzinę wychodzę do kibla sikać, żeby to się tylko na wyjściu doń w celu spożycia skończyło... :gun:
TataMarcina pisze:
...
ta substancje sniffem to akurat może nie przyjemność, ale naprawdę neutralne doznanie, w porównaniu do wielu innych rzeczy :) może po prostu za dużo wziąłeś? przy dawkach pokroju 5-10 mg ledwo czuć, że się coś w ogóle wciąga
  • 1825 / 82 / 0

Aurion dokładnie, substancja sniffem wchodzi całkiem dobrze. Też nie mogę narzekać na tę drogę podania, zresztą moją ulubieną. ;)
  • 74 / 1 / 0

Jak to dawkować bez zadnych łyżeczek? Rozpuścić w spirolu i strzykawka? Czy nie da rady?
  • 1825 / 82 / 0

No pewnie że możesz tak zrobić, Ja po prostu wciągam małe, w miarę jednakowe kreseczki i jest dobrze. Mam nieźle wyrobione oko. ;)
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata