DEA: Epidemia ecstasy wśród nastolatków

Według amerykańskich ekspertów spożycie ecstasy przez nastolatków w USA osiąga poziom epidemii. Władze chcą zwiększyć wysiłki w celu rozbicia grup produkujących i sprzedających klubowe narkotyki.

Anonim

Kategorie

Źródło

sunherald.com/AP

Odsłony

5201
DEA (Drug Enforcement Administration) spodziewa się podwoić liczbę swoich dochodzeń, będących częścią tzw. Operacji X-Out.

Około 5 proc. wszystkich poważniejszych dochodzeń DEA obejmuje narkotyki klubowe, takie jak ecstasy i GHB (kwas gamma-hydroksymasłowy).

Agencja planuje również skupić się bardziej na internetowym handlu narkotykami oraz podróżujących z i do Holandii, kraju będącego źródłem 80 proc. zaopatrzenia w ecstasy na całym świecie.

Szczegóły nowych przedsięwzięć DEA ujawnił na konferencji prasowej w San Diego jej szef Asa Hutchinson.

"Eksplozja spożycia ecstasy i innych mocno pobudzających narkotów wśród naszej młodzieży szybko osiąga poziom epidemii" - powiedział Hutchinson.

Według danych DEA 8,1 mln Amerykanów spróbowało ecstasy w 2001 roku w porównaniu z 6,5 mln w roku poprzednim.

Ecstasy, znane także jako MDMA, uważany jest za syntetyczną pochodną halucynogenów i amfetaminy, wpływającą na uszkodzenie mózgu, serca i wątroby. Stało się popularne na przestrzeni ostatniej dekady wśród bywalców imprez tanecznych.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Turkish (niezweryfikowany)

A mieliście wysokie spozycie LSD i trawki to zrobiliście z tych ludzi narkomanów.Teraz macie dopiero problem.A WY nie jedzcie tyle tych piguł! Przesadzacie naprawdę, na Mayday niektórzy jedli podobno ok 20 sztuk...
UrcU (niezweryfikowany)

A mieliście wysokie spozycie LSD i trawki to zrobiliście z tych ludzi narkomanów.Teraz macie dopiero problem.A WY nie jedzcie tyle tych piguł! Przesadzacie naprawdę, na Mayday niektórzy jedli podobno ok 20 sztuk...
Zielas (niezweryfikowany)

A mieliście wysokie spozycie LSD i trawki to zrobiliście z tych ludzi narkomanów.Teraz macie dopiero problem.A WY nie jedzcie tyle tych piguł! Przesadzacie naprawdę, na Mayday niektórzy jedli podobno ok 20 sztuk...
scr (niezweryfikowany)

A mieliście wysokie spozycie LSD i trawki to zrobiliście z tych ludzi narkomanów.Teraz macie dopiero problem.A WY nie jedzcie tyle tych piguł! Przesadzacie naprawdę, na Mayday niektórzy jedli podobno ok 20 sztuk...
wtk (niezweryfikowany)

Ich "sprawdzone " metody powstrzymywania narkotykowych epidemii spowodują znaczy wzrost popytu na nie. Ładne mi demokratyczne państwo, które szczuje swoich obywateli za to, że próbują sobie zrobić dobrze.
Vico (niezweryfikowany)

Ich "sprawdzone " metody powstrzymywania narkotykowych epidemii spowodują znaczy wzrost popytu na nie. Ładne mi demokratyczne państwo, które szczuje swoich obywateli za to, że próbują sobie zrobić dobrze.
Vico (niezweryfikowany)

Ich "sprawdzone " metody powstrzymywania narkotykowych epidemii spowodują znaczy wzrost popytu na nie. Ładne mi demokratyczne państwo, które szczuje swoich obywateli za to, że próbują sobie zrobić dobrze.
scr (niezweryfikowany)

Ich "sprawdzone " metody powstrzymywania narkotykowych epidemii spowodują znaczy wzrost popytu na nie. Ładne mi demokratyczne państwo, które szczuje swoich obywateli za to, że próbują sobie zrobić dobrze.
Armageddon (niezweryfikowany)

Ich "sprawdzone " metody powstrzymywania narkotykowych epidemii spowodują znaczy wzrost popytu na nie. Ładne mi demokratyczne państwo, które szczuje swoich obywateli za to, że próbują sobie zrobić dobrze.
Tomoraminium (niezweryfikowany)

oni juz tam chyba zyc nie moga w tym usa <br>!!! <br>JAK jestescie z wwa, to 14 grudnia jest demonstracja przeciwko atakowi usa na irak <br>zbiorka pod kolumna zygmunta chyba o 14 <br>(jak dobrze przeczytalem na slupie) <br>ja ide... <br>
Zajawki z NeuroGroove
  • 25B-NBOMe
  • Bufedron
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Pierwszy raz

Mieszkanie. Godzina około południa.

Zażycie 25B-nbome, było moim drugim spotkaniem z psychodelikami. Pierwszym był 2C-D, które bardzo mi się podobało, ponieważ dawało piękne efekty wizualne (trip raport do przeczytania w moich raportach), dlatego też zdecydowałem się na następne przygody z tymi pięknymi substancjami.

Rzecz działa się trochę ponad miesiąc temu, na spokojnie można było chodzić po dworze w krótkiej koszulce. W tym dniu świeciło słońce, było bezwietrznie oraz bardzo ciepło. Idealny dzień, do tego sobota; wolne.

  • Klonazepam
  • Pozytywne przeżycie
  • Tramadol

Ogólnie to wczoraj w miarę udana randka... zwieńczona pójściem spać koło 3:30. Obudziłem się około 8 rano zniszczony i wczorajszy (jednakże bez kaca) udałem się do domu. Koło 14 poszedłem się jeszcze na moment przespać gdyż muliło. Obudziłem się chwilę po 17 no i to tyle... Nastawienie pozytywne - humor na poziomie 70% w domu ciepło bez żadnej ewentualności na przypał... just chill. :)

Witajcie kochani, raport będzie miał charakter pisanego na żywo i jest to mój pierwszy wpis, tak więc z góry dziękuję za wyrozumiałość.

18:20 - rozgniecenie oraz rozpuszczenie w 70/100ml zimnej wody 7 tabletek Tramalu Retard 100

18:26 - wypicie roztworu 700mg tramadolu (przyznam się szczerze że w smaku nieprzyjemny ale nie na tyle aby wywołać odruchy wymiotne - choć to tylko moja skromna opinia)

18:29 - spożycie 2mg clonazepamu drogą oralną w postaci tabletki bez rozgryzania

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Wieczór, rodzinny dom. Duży stres i lęk przed podróżą, mimo których i tak zdecydowałem się spożyć grzyby. Oczekiwania bardzo duże, chęć przeżycia uduchowionego, mistycznego tripa.

Raport pisany dzień po podróży.

  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana

Set & Setting: plener -> dom -> szkola, b. dobry nastrój

Dawkowanie: 800mg piracetam, 2l wino agropol, 0.5l piwo tatra, 0.25g marihuana, 900mg dxm (14mg/kg)

Doświadczenie: alkohol, thc, dxm, amfetamina

T = czas przyjęcia głównego środka, czyli DXM (21:40)

Jest godzina 20:00

T-2:00

Brat pisze mi, czy pójdę z nim na piwo.

Hmm, czemu nie.