Rozbito gang rozprowadzający narkotyki

Lubuska policja rozbiła grupę przestępczą zajmującą się handlem narkotykami na dużą skalę. Zatrzymano kilkanaście osób, osiem z nich trafiło do aresztu - poinformował Grzegorz Pogodziński z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1772

Zabezpieczono m.in. około 2 tys. tabletek ecstasy. U jednego z podejrzanych znaleziono także materiały wybuchowe.

fot. PAP

Sprawa miała początek w lutym. Wówczas w jednym z mieszkań w Sulęcinie policjanci z gorzowskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego znaleźli 7 kg trotylu, 0,8 kg plastiku oraz zapalniki.

W toku śledztwa okazało się, że osoba posiadająca materiały wybuchowe jest członkiem większej grupy zajmującej się głównie handlem narkotykami takimi jak ekstazy, w mniejszym zakresie amfetaminą i marihuaną. Środki odurzające były rozprowadzane przez członków grupy w Sulęcinie i okolicy - powiedział Pogodziński.

Aresztowane w ubiegłym tygodniu osoby to przede wszystkim mieszkańcy Sulęcina i okolicznych miejscowości. Jest wśród nich jeden cudzoziemiec - obywatel Litwy.

Główny zarzut, jaki przedstawiono podejrzanym, to handel narkotykami i działanie w zorgnizowanej grupie przestępczej.

Jak dodał policjant, sprawa jest rozwojowa, dlatego nie można obecnie podawać szczegółów. Policja nie wyklucza w najbliższym czasie kolejnych zatrzymań.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

grv (niezweryfikowany)
fajny brzuch ma ten typ :D
Pan Tadeusz (niezweryfikowany)
To nie brzuch, to noga! ;)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Nazwa substancji: MarihuanaPoziom doświadczenia użytkownika: doświadczony (amfa na studiach - 100 lat temu, LSD - fantastyczny trip, marycha - lekkie fazy),Dawka, metoda zażycia: ot, w końcówce fifki.Set & setting: własne mieszkanie, dobry humor, ścieżka dźwiękowa "The Crow" / Diana KrallCo było inaczej: wcześniej po MJ miałem tylko efekty przyjemnego odprężenia.

  • Kokaina

Doświadczenie: wcześniej troszke paliłem trawe (średnio 2-3/mieś) i miałem pewne doświadczenia z fetą ale nic poza tym...

Substancja: Alk. 0,5 fety i 0,5 koksu na 2 osoby

Ogranicze sie tylko do najwazniejszych przeżyc pomijając info o drętwiejącym języku itd. bo w pozostalych trip-raportach odnajdziecie dokladniejsze sprawozdania.

  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Duży dom poza miastem. Letnia noc, brak przeszkód, miłe otoczenie. Nastawienie spokojne na dalekiego tripa.

Po ostatnim spotkaniu z Marią, na które nie byłem przygotowany nie miałem specjalnie pozytywnego nastawienia. Mając jeszcze trochę sortu i chcąc go jak najlepiej wykorzystać, zaplanowałem tripa na tamten wieczór i żadnego nastawiania się. Przyjmę ze spokojem wszystko co się ukaże. W ogóle to myślałem czy już kończyć z paleniem, bo możliwe, że pokazało mi wszystko lub przynajmniej większość "rzeczy", które miało do zaoferowania.

00:00

  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie

Set: dobrze nastawiony do życia, całkiem dobry humor Setting: spokojny listopadowy wieczór w moim pokoju

Listopadowy poniedziałek... godzina późno wieczorna, niektórzy powiedzieliby że to już środek nocy. Za oknem ciemno, a w powietrzu rozlane mleko tak gęsto że nie widać końca wyciągniętej przed siebie ręki.

Na biurku syf jak zwykle. Jedyni nazwą to bałaganem, ja nazywam to nieładem artystycznym. Sterta pustych butelek, kilkudniowa kolekcja kubków po kawie, paczka fajek, jakieś kartki i pełno różnych innych drobiazgów, a na środku szklanka zalana do połowy zimną wodą.